UFC 292: Sterling vs. O'Malley (19.08.2023)

Po co będziesz kontrował? Jak to walka do pierwszego obalenia i Sterling poskręca pudla.
jest mozliwe i tak pierwotnie zakladalem, jednak mam w glowie tez scenariusz ze ten mop wjezdza z jakas bomba bez respektu i aktorzyna ze swoja marna glowa pada na pysk
 
jest mozliwe i tak pierwotnie zakladalem, jednak mam w glowie tez scenariusz ze ten mop wjezdza z jakas bomba bez respektu i aktorzyna ze swoja marna glowa pada na pysk
Meh, nie, Sterling go rozjebie bez żadnych problemów.
 
Chuja mu Pudel zrobi w tej stójce, te wszystkie Munhozy, Yany, to karakany z krótkimi łapami, O'Malley nad każdym miał sporą przewagę zasięgu, ze Sterlingiem tego nie ma, a zwycięstw nad jakimiś klaunami typu: Moutinho czy Wineland nawet nie ma co komentować. Oprócz wałka z ruskiem, jeszcze Almeida jako takie nazwisko na rozkładzie, ale on już był mocno porozbijany.
Do tego wszystkiego dochodzi cały czas myśl, że musisz się bronić przed parterem, a wtedy Twoja stójka nie jest taka efektywna. Yan go obalał i kontrolował na ziemi, 6/13 TD ruska więc tu obrona kuleje, a w parterze, to Sterling go zje i wysra bez żadnych problemów.

Jak Pudel wygra, to pierdole, nie obstawiam już MMA.
 
Last edited:
Chuja mu Pudel zrobi w tej stójce, te wszystkie Munhozy, Yany, to karakany z krótkimi łapami, O'Malley nad każdym miał sporą przewagę zasięgu, ze Sterlingiem tego nie ma, a zwycięstw nad jakimiś klaunami typu: Moutinho czy Wineland nawet nie ma co komentować. Oprócz wałka z ruskiem, jeszcze Almeida jako takie nazwisko na rozkładzie, ale on już był mocno porozbijany.
Do tego wszystkiego dochodzi cały czas myśl, że musisz się bronić przed parterem, a wtedy Twoja stójka nie jest taka efektywna. Yan go obalał i kontrolował na ziemi, 6/13 TD ruska więc tu obrona kuleje, a w parterze, to Sterling go zje i wysra bez żadnych problemów.

Jak Pudel to wygra, to pierdole, nie obstawiam już MMA.
Yan w pierwszej walce też obalał Alja ;d nie mówię, że go pudel jebnie ale moim zdaniem widzę oczami wyobraźni jak go karci, ale tak samo widzę jak Aljo obala w 1 i kończy subem
 
Chuja mu Pudel zrobi w tej stójce, te wszystkie Munhozy, Yany, to karakany z krótkimi łapami, O'Malley nad każdym miał sporą przewagę zasięgu, ze Sterlingiem tego nie ma, a zwycięstw nad jakimiś klaunami typu: Moutinho czy Wineland nawet nie ma co komentować. Oprócz wałka z ruskiem, jeszcze Almeida jako takie nazwisko na rozkładzie, ale on już był mocno porozbijany.
Do tego wszystkiego dochodzi cały czas myśl, że musisz się bronić przed parterem, a wtedy Twoja stójka nie jest taka efektywna. Yan go obalał i kontrolował na ziemi, 6/13 TD ruska więc tu obrona kuleje, a w parterze, to Sterling go zje i wysra bez żadnych problemów.

Jak Pudel wygra, to pierdole, nie obstawiam już MMA.
Dobre argumenty :penn: Zarzekanie się że coś się zrobi/nie zrobi jak jakiś zawodnik przegra/wygra często nie kończy się dobrze :pjelen:
 
moze jestem nierozsadny :awesome: ale mam ochote sprobowac Weidmana
1692187506179.png
 
kurwa ten Magny kusi w opór.... :śmiech:
Garry wylozy sie na kims na pewno, tylko na kim, czy to jest Magny?...
liczylem na starcie z Nealem bo jest mocnym gosciem, znowu UFC liczylo ze po wpierdolu od Shavkata po prostu Garry przejedzie sie po Nealu.
Nie no moim zdaniem Neal miał być porządnym testem dla Garrego a nie że był rzucony na pożarcie. Wszak Neal jest #8 w rankingu więc tu już się zaczeli rywale z pierwszej nawet nie 15stki a 10tki. W walce z Magnym Ian będzie musiał udowodnić czy czołówka to dla niego nie za wysokie progi.
 
Nie no moim zdaniem Neal miał być porządnym testem dla Garrego a nie że był rzucony na pożarcie. Wszak Neal jest #8 w rankingu więc tu już się zaczeli rywale z pierwszej nawet nie 15stki a 10tki. W walce z Magnym Ian będzie musiał udowodnić czy czołówka to dla niego nie za wysokie progi.
Czyli gramy czy nie gramy? :travolta:
 
moze jestem nierozsadny :awesome: ale mam ochote sprobowac Weidmana
kto-nie-ryzykuje-ten-nie-pije-szampana.jpg

Ale to twoja kasa więc ty decydujesz, tylko nie wiadomo po tej przerwie zostało z Chrisa (11-6 UFC) bo jednak Brad (14-8 UFC) to solidny zawodnik chociaż na 8 porażek, 4 przez KO, a Weidman na 6 L, aż 5 przez KO!. Co ciekawe obaj wygrywali z Akhmedov'em na pkt... Ja bym chyba nie ryzykował... :boss:
 
View attachment 74991
Ale to twoja kasa więc ty decydujesz, tylko nie wiadomo po tej przerwie zostało z Chrisa (11-6 UFC) bo jednak Brad (14-8 UFC) to solidny zawodnik chociaż na 8 porażek, 4 przez KO, a Weidman na 6 L, aż 5 przez KO!. Co ciekawe obaj wygrywali z Akhmedov'em na pkt... Ja bym chyba nie ryzykował... :boss:

jestes nierozsadny.
 
Takie cos wymodzilem, zobaczymy.

Aljo
Weili/Lemos - przed czasem
Garry ko/sub
Vera/Munhoz - pow. 2.5
Petroski
Rodrigues ko/sub
Silva ko/dec

Jakas waleriane chyba zaczne pic jak sedziowie znowu przekreca kogos hehe.
Jedyna rozkmina jaka jeszcze mam to czy nie dac prop'a na Aljo przed czasem a Garry'ego dac bez zadnego. Skurwiel Magny tylko dwa razy byl skonczony przez TKO
 
Takie cos wymodzilem, zobaczymy.

Aljo
Weili/Lemos - przed czasem
Garry ko/sub
Vera/Munhoz - pow. 2.5
Petroski
Rodrigues ko/sub
Silva ko/dec

Jakas waleriane chyba zaczne pic jak sedziowie znowu przekreca kogos hehe.
Jedyna rozkmina jaka jeszcze mam to czy nie dac prop'a na Aljo przed czasem a Garry'ego dac bez zadnego. Skurwiel Magny tylko dwa razy byl skonczony przez TKO
Omijać tego Garrego Pottera po tym kursie a już na pewno nie grać skończenia jakiegoś bo można się przejechać, ja próbuje go Decka po @3.50
Petrovski też nie do gry.
 
Takie cos wymodzilem, zobaczymy.

Aljo
Weili/Lemos - przed czasem
Garry ko/sub
Vera/Munhoz - pow. 2.5
Petroski
Rodrigues ko/sub
Silva ko/dec

Jakas waleriane chyba zaczne pic jak sedziowie znowu przekreca kogos hehe.
Jedyna rozkmina jaka jeszcze mam to czy nie dac prop'a na Aljo przed czasem a Garry'ego dac bez zadnego. Skurwiel Magny tylko dwa razy byl skonczony przez TKO
Gala w Bostonie to pewnie nie będzie... Sala "Best Scorer" d'Amato ale inni też mogą niestety zaskoczyć czego nie życzę. :boss:
 
Miałem na początku wjeżdżać w Sterlinga przez poddanie i to miał być mój główny bet, ale nie dość, że kurs jest jednak niski (2.67), to jakieś dziwne przeczucie mam co do tej walki. Nawet nie wiem, czy w stronę O'Malleya jednak nie pójdę albo całkowicie odpuszczę to starcie.
 
Sztyrlyc sub/dec to jest zloto tak samo jak Silva ko/dec.
Ja zawsze faworyzuje dobrego zapasiora nad dobrym strikerem.
Historia to wiele razy udowodnila ( z malymi wyjatkami lol )

Jedyne co mnie tak naprawde martwi to ojebanie z decyzji Aljamana przez sedziow.
 
Back
Top