UFC 292: Sterling vs. O'Malley (19.08.2023)

W ten weekend trochę słabiej, chociaż przeczucia miał dobre co do przegranej Rajewskiego i Kijańczuka, to niepotrzebnie szedłem w stronę poddań w tych walkach jednak.

Jak zobaczyłem, że Drake poszedł w Sterlinga, to był znak, żeby udało się odrobić.

IMG_3173.jpeg
 
Ja się zastanawiam walka nie zakończy się na punkty @1.44. Biorę pod uwagę, że Sterling może zlekceważyć Omalleya i dostać kołowrotek, który jak pokazała walka z twardogłowym Yanem jednak jest zagrożeniem. Drugi scenariusz to poddanie. Ja natomiast zastanawiałem się nad Sterling wygra w 1 @5 lub 2 rundzie @7. Z innych underów to Munhoz wygląda ciekawie @2.65. Vera może i jest niebezpieczny, ale to powolny starter. Sam lubi przyjmować a Munhoz jednak jest niebezpieczny, pomimo słabych warunków.
Pięknie się to zakończyło. Dobrze, że jednak przeczucie wygrało. Do tego Chugi był po @2.25 przed czasem. Najbardziej jednak cieszy, że Sterling dostał baty
 
To apka PrizePicks. W moim stanie nie można obstawiać takich regularnych zakładów. Jedynie czy dana osoba wyprowadzi więcej/ mniej niż dana ilość significant strikes lub czy walka wyjdzie poza któraś minute.

VPN-a darmowego se ogarnij i uderzaj na bet365 np. olej ta apke.
 
Kupon ujebany ale jestem szczesliwy z nokautu na Szterlingu. Do nastepnego! A teraz dwa tygodnie pod rzad gale w normalnych godzinach :)
 
Back
Top