UFC 290: Volkanovski vs. Rodriguez

  • Thread starter Mariusz Max Kolonko
  • Start date

Puściłem bezpiecznik w fortunie za te 30 ziko i fiut mi ujebał, w życiu bym nie powiedział, że akurat Żniwiarz tak odpierdoli, jak pech to pech kurwa.

wittakerfiut.jpg
 
nie dosc ze z mojego kodu to jeszcze o menfieldzie nic nie powiedziales :jimcarrey:
Na chrzcinach wczoraj byłem u siostry, wróciłem do domu dopiero jak Prachnio wchodził, a ten kupon skleiłem w dwie minuty jak akurat wyszedłem zajarać i mi się przypomniało, że bezpiecznik wrzucałeś :lol:
 
Ja jebe, już nic nie rozumiem z tego MMA ;) szacunek dla DDP, jak wyswietlali highlighty Lawlerowi to mi sie oczy zaszkliły, piekna karta ale nie do gry.
 
Ja jebe, już nic nie rozumiem z tego MMA ;) szacunek dla DDP, jak wyswietlali highlighty Lawlerowi to mi sie oczy zaszkliły, piekna karta ale nie do gry.
A co tu rozumieć, duża determinacja do zwycięstwa + KO power zrobiły robote. Walka w stylu znikoma motywacja (Whittaker) vs ogromna motywacja (Dricuss). Było widać jak na dłoni że Whittaker mentalnie jest już jest zupełnie gdzie indziej niż w klatce, on po prostu po kilku mocnych ciosach się poddał. Niestety też się na niego nabrałem.
 
Back
Top