UFC 290: Volkanovski vs. Rodriguez

  • Thread starter Mariusz Max Kolonko
  • Start date
M

Mariusz Max Kolonko

Guest
f88f8fa74f3cb.jpg
 
Vitor Petrino i Jalin Turner @1.93 STS

Alonzo Meinfield @1.98 i może KO/TKO, ale to już zależy jaki kurs dadzą.

:beer:
 
Last edited by a moderator:
Vitor Petrino i Jalin Turner @1.93 STS

Alonzo Meinfield @1.98 i może KO/TKO, ale to już zależy jaki kurs dadzą.

:beer:
Myślę że Crute go jebnie tym razem. Przy okazji pierwszego starcia Jimmy wracał po 14 miesięcznej przerwie i widać było po nim że coś tam w nim nie gra tak jak powinno po przegranych z Smithem i Hillem. Owszem jest ryzyko że go Menifield ustrzeli jednak uważam że Crute rozegra to taktycznie o wiele lepiej niż poprzednio. Nie polecam oczywiście bo to bardziej walka z serii no bet.
 
Moreno + Tarantula
Hooker według mnie zostanie rozjechany jak z Allenem jak w niego Turner wejdzie

Moreno bardzo się rozwinął od momentu ich ostatniego spotkania, także spodziewam się deklasacji z rąk Meksykanina

Reszty raczej nie tykam, jakoś nie czuje ten gali, po ostatniej gali jakoś straciłem ducha typerskiego
 
Moreno + Tarantula
Hooker według mnie zostanie rozjechany jak z Allenem jak w niego Turner wejdzie

Moreno bardzo się rozwinął od momentu ich ostatniego spotkania, także spodziewam się deklasacji z rąk Meksykanina

Reszty raczej nie tykam, jakoś nie czuje ten gali, po ostatniej gali jakoś straciłem ducha typerskiego
Grunt to się nie poddawać :beer:
 
Robercik ko/dec + Volk + Turner przed czasem bankowo laduja na kuponie + moze Pantoja na osobnym za drobne
 
Volk + Turner + Ribovic @2.73

Volk wydaje się być bardziej wszechstronny, oprócz tego zamiast niego pograny też ww. zakład z Hollowayem i Whittakerem, których jestem bardziej pewny. Hooker nie wyglądał ostatnio dobrze, Turner widać, że forma świetna dodatkowo w większości walk Hooker miał przewagę warunków a tutaj zbliżone co może napsuć mu sporo krwi. Ribovic, mocne uderzenie, Kirk idzie wagę wyżej jeśli nie sprowadzi to zostanie pewnie usadzony.

Do tego czekam na kursy JDM przed czasem.

Kusi Rory @3.3, ale trudno powiedzieć co to będzie, bo dwóch zawodników już raczej schyłek swoich karier.
 
Petrino, Turner, Żniwiarz i Volk wychodzi ako 3+
Tylko ciekawe czy któryś nie ujebie? :zakręcony:
 
Rob / DDP
Volk/Yair

Przed czasem obydwa pojedynki? Robson ostatnio za czesto nie konczyl rywali a Volk tez finisher nie jest ale z drugiej strony nie maja wyzwan w stylu Izzy’ego czy Islama

Taki kupon mi się zamarzył
 

Attachments

  • IMG_3570.png
    IMG_3570.png
    140.9 KB · Views: 69
Ja stawiam za 30-50zl hardkora ale czuje w piętach, ze wejdzie. Kurs 139. Musze dzisiaj wplacic i postawic bo po wazeniu pewnie sie troche kursy pozmieniaja.
Hooker
Du plesis poddanie
Volkanovski decyjza.
 
Ja stawiam za 30-50zl hardkora ale czuje w piętach, ze wejdzie. Kurs 139. Musze dzisiaj wplacic i postawic bo po wazeniu pewnie sie troche kursy pozmieniaja.
Hooker
Du plesis poddanie
Volkanovski decyjza.
Wyrzucam jednak z tego Volkanovskiego przez decyzje bo może w sumie skończyć przed czasem. Za duży wachlarz możliwości. A jak jakimś cudem weszłyby te dwa typy i wykoleiło się na Volku to bym całą niedziele wkurwiony był hehe.
 
Wyrzucam jednak z tego Volkanovskiego przez decyzje bo może w sumie skończyć przed czasem. Za duży wachlarz możliwości. A jak jakimś cudem weszłyby te dwa typy i wykoleiło się na Volku to bym całą niedziele wkurwiony był hehe.
Przez VPN-a nie da rady ogarnac bet365 w Polsce? Ja mam Volka ko/tko/dec
 
Przez VPN-a nie da rady ogarnac bet365 w Polsce? Ja mam Volka ko/tko/dec
Nie wiem za bardzo. Ja gram na unibecie zawsze bo zazwyczaj wplacam i wyplacam pieniadze przez skrill i bardzo mi odpowiada ich oferta.
 
Przez VPN-a nie da rady ogarnac bet365 w Polsce? Ja mam Volka ko/tko/dec
Ja przez VPN gram na efortuna wiec myśle, ze spokojnie da rade. Na telefon używam aplikacji o nazwie Free VPN z jakimś jednorożcem, obejrzę 2-3 reklamy i mam 15 minut co starczy żeby spokojnie obstawic, im więcej reklam tym dłużej mozesz uzywac
 
Back
Top