UFC 267: Błachowicz vs. Teixeira (30.10.2021)

No i dobra Skiba odrobiony z nawiązką.
Screenshot_20211030-191305_Chrome.jpg
 
Zostały 4 walki na papierze niby wygrana ale zobaczymy
 

Attachments

  • Screenshot_20211030_200013_sport.android.betclic.pl.jpg
    Screenshot_20211030_200013_sport.android.betclic.pl.jpg
    162.6 KB · Views: 60
Babcia do mnie zadzwoniła i powiedziała że Janek przed czasem, także Panowie macie pewny typ tej gali
 
I tak bym nie wziął. Cashback jest dla frajerów ;)
Ja Ci nie mówię, że masz brać tylko stwierdzam, że buki podpuszczają jak mogą. Mam nadzieje, że nie próbujesz tu do mnie jakoś uderzyć ziomek ;)
 
  • Like
Reactions: Evo
U mnie kilka takich się ostało i jeszcze jeden wariat z tym samym + Chimaev + Ankalaev + Soldic
View attachment 28177
Yan vs Sandhagen to może być piękna walka, równa więc odpuściłem ale też bardziej Rusek... Oby Islam nie dał plamy i się nie nadzial na coś bo spora presja dziś na chłopaku. Powinno być dobrze
 
Bezczelność, która idzie w parze z takimi umiejętnościami to jest coś fantastycznego..
 
Ogólnie to powiem szczerze, jedna z lepszych gal jakie dotychczas oglądałem nie tylko bukmachersko, ale widowiskowo.
 
Też nie wierzyłem w jakąkolwiek rdzę Chimaeva ja osobiście chciałbym starcia z Colbym, swoją drogą był tutaj na cohones straszny entuzjasta i fan Chimaeva czy to nie ty @99picks ???i pograłem Chinczyka??
 
Też nie wierzyłem w jakąkolwiek rdzę Chimaeva ja osobiście chciałbym starcia z Colbym, swoją drogą był tutaj na cohones straszny entuzjasta i fan Chimaeva czy to nie ty @99picks ???i pograłem Chinczyka??
Proste, win win situation.
Gdyby przegrał to miałbym siano.
:cmgkeepgoing:
 
Back
Top