UFC 205 - dyskusje, kursy (McGregor 1.60 - 2.20 Alvarez)

Remis? jakim kurwa cudem wonderboy wygral to , 4 runde mogli dac 10-8 ale po tym jak Wonderboy go grzal po nieudanym duszeniu nie bylo 10-8 ni huja , wczesniej w tej rundzie tez go oprawial w stojce

Ja też widziałem wygraną Wonderboya, mówiłem o oficjalnym wyniku.
 
Ja to samo chwila przed walka poszło na conora
Screenshot_20161113-120428.png
 
Skoro to taki pewniak to myślę, że zagrałeś za sporą sumke taki zakład co? ;)

No przecież pisałem - garaż, 2 pokoje na poddaszu i rower.

-175 zł po gali, szczerze, to myślałem, że będzie gorzej :D

Romero ty pierdolony dziku!

@Milionyzłotych
View attachment 4904

Przed trzecią rundą powiedziałem "proszę dziku zrób to". I nagle jebnął ;)
-1000zł trzeba odjąc za Johnsona, ale i tak jest ok.

Teraz dałem Asię 3, 4 i 5 runda osobno po kursach @21, @41, @101

 
Przeanalizowałem pojedynki Conora i Alvareza. Doszedłem do wniosku, że Alvarez niestety przegra. Nie uda mu się zagonić Conora pod siatkę. W stójce nie ma czego szukać, ponieważ mamy do czynienia zbyt dużą dysproporcją warunków fizycznych. Zakładam, że Eddie nadzieje się na krótki cios kontrujący w trakcie wyprowadzania kombinacji podczas szarży mającej na celu skrócenie dystansu.
No po prostu idealnie przewidziałeś przebieg walki. :penn:
Szkoda, że kurs spadł z tego 1.9 na 1.5 jak chciałem postawić po wygranej Romero i opuściłem.
 
Też mam to że zaliczyli zakład na aśkę (kurs 3.0) "fighter 1 inside distance" , chyba trzeba napisać do supportu że pomyłka mimo że kasy trochę szkoda :(
 
Też mam to że zaliczyli zakład na aśkę (kurs 3.0) "fighter 1 inside distance" , chyba trzeba napisać do supportu że pomyłka mimo że kasy trochę szkoda :(
Nawet nie śmiej :boss:
Ja już to obróciłem (zakład bez ryzyka) i zleciłem wypłatę. Jak będę mieć hajs na koncie, to wtedy sobie zgłaszaj :crazy:
 
:D Ja także wypłatę zleciłem ale wisi dalej (na czacie mówili że teraz trzeba czekać praktycznie 24h), także ch.. wie co z tego wyjdzie a widziałem na innym forum że ludzie też już to zauważyli :)
 
:D Ja także wypłatę zleciłem ale wisi dalej, także ch.. wie co z tego wyjdzie a widziałem na innym forum że ludzie też już to zauważyli :)
Nie wiem. U mnie normalnie zeszło z konta i zaakceptowało wypłatę. Teraz widzę, że już kupon zmienił się w przegrany, ale póki co żadnego powiadomienia, a w wyciągu konta nadal ostatnia transakcja, to ta wypłata.
 
No czekamy (a kwota też nie mała 1,500), ale żle to widzę bo u mnie ta wypłata stoi od 11:00 a już powinno być powiadomienie na e-mail że od nich wyszło a nic nie ma.
 
Back
Top