UFC 205 - dyskusje, kursy (McGregor 1.60 - 2.20 Alvarez)


Ponad 3 zl kurs to juz wcale nie tak mało. A zaliczylem tez to do tej grupy bo nie jest to zwykly typ na zwyciestwo. Poza tym widziałem że dużo osób o decyzji w tej walce nawija. Więc nie wiem z czym macie problem
 
Ponad 3 zl kurs to juz wcale nie tak mało. A zaliczylem tez to do tej grupy bo nie jest to zwykly typ na zwyciestwo. Poza tym widziałem że dużo osób o decyzji w tej walce nawija. Więc nie wiem z czym macie problem

Panie, przecież Aśka przez nokaut to pewniak, pierdolona lokata, stawiam garaż, rower i 2 pokoje na poddaszu!
 
39362-1138350.png
 
Moze doradzicie:
Myslalem nad drobna tasma co sadzicie?
Tate+ Thompson+ JJ+ Weidman + Edgar przez dec
 
@Milionyzłotych mój kupon z cahsbacku betsson

alves + natal + kebab johnson ponad 2.5

później postawie jeszcze wonderboya z romero, a na główną walkę to nie mam pomysłu bo tam wszystko może się zdarzyć (oprócz rudego przez poddanie)
 
Ja za bonusowe 120 postawiłem Francję + Wonderboy . Francja juz wczoraj pykla , czas na nowego mistrza pośredniej
 
@Milionyzłotych mój kupon z cahsbacku betsson

alves + natal + kebab johnson ponad 2.5

później postawie jeszcze wonderboya z romero, a na główną walkę to nie mam pomysłu bo tam wszystko może się zdarzyć (oprócz rudego przez poddanie)
dobra mala tasiemka nawet a co Cie sklonilo do Natala? Dla mnie boetsch to taka troche niewiadoma

Postawilem i na Conora przez dec i na Eddiego dec kurs kusil i Joanna na podbicie do tego

Romero i Weidman ciekawy matchup naprawde nie mam pojecia co sie moze stac w tej walce
 
Panie, przecież Aśka przez nokaut to pewniak, pierdolona lokata, stawiam garaż, rower i 2 pokoje na poddaszu!


Skoro to taki pewniak to myślę, że zagrałeś za sporą sumke taki zakład co? ;)
 
Michael Johnson 3,50
Jędrzejczyk przez KO/TKO 3,0
Tate + Jędrzejczyk + Edgar przez decyzję 3,49
 
Osobiście po wszystkich spotkaniach twarzą w twarz i reakcjach zawodników zdecydowałem się grać:
Woodleya 2.65
Alvareza 2.30
Stawiam na czynnik X, czyli psychikę.
 
Mam nadzieję, że mnie ktoś posłuchał z Khabibem. Myślałem jednak, że MJ jest na tyle dobry, żeby wytrzymać z Nurmą do końca walki.
 
Mam nadzieję, że mnie ktoś posłuchał z Khabibem. Myślałem jednak, że MJ jest na tyle dobry, żeby wytrzymać z Khabibem do końca walki.
Teraz pytanko, over 2,5 siedzi czy nie? Wyglada na to ze akurat ta sekunda overowa wpadla :confused:
 
Dobrze, że MJ puściłem za ten free bet :)

Kto wie po jakim czasie betsson rozlicza zakłady? Od razu czy na drugi dzień?
 
Last edited:
Bet365. Już jakiś czas temu chciałem to postawić, a zobaczyłem twoje zakłady to mi się przypomniało.

View attachment 4861
Romero ty pierdolony dziku!

@Milionyzłotych
yo.jpg


Przed trzecią rundą powiedziałem "proszę dziku zrób to". I nagle jebnął ;)
-1000zł trzeba odjąc za Johnsona, ale i tak jest ok.

Teraz dałem Asię 3, 4 i 5 runda osobno po kursach @21, @41, @101
 
Back
Top