UFC 200: Jones vs. Cormier II - dyskusje bukmacherskie, kursy

Moje na weekend:
Aldo singiel. Takie przeczucie że zabije tym razem. Grubo
RDA+ TJ+Brooks + Mousasi AKO 3,07
Hunciwo + Choi AKO 2,67
TJ + JonJ + Zingano AKO 2,79
RDA under 3,5
Aldo under 4,5 + Caine

Zastanawiam się nad JJ. No i oczywiście czekam z hajsiwem za kuponem Kirasa bo warto z nim grać. Nieskromnie napiszę.
 
@HeyPussyRUstillThere @Pietagoras @Cloud @Szady @kiras

i inne ziomeczki - unibet z chuja spadło.

a2b4c4c2ede5486a2c7f82791bc17713.png
 
@Puczi to jest kto wiecej sprowadzen bedzie mial i wynik walki nie ma znaczenia? bo jak tak to ladnie pojebane kursy XD
 
Zetkną rekawice przed rozpoczęciem walki Jones - Dc NIE - 2.20

I najwazniejsze uderzenia mark hunt - 1.75 uni
 
Last edited:
Aldo i Edgar zetkną rękawice + Tate i Nunes zetkną rękawice ako 1.29
Myślę że można spokojnie dać do kuponu
 
@Puczi dzięki ryjku bo nie ogarnąłbym,troche po czasie ale Cain złapany po 2.65 a Frankie po 1.83 i dobre siano pomrożone.
Caina każda walka to zapasy ja nie wiem czemu teraz miałaby wyglądać inaczej ? Travis w stójce coś wyłapie ale będzie to jedyna płaszczyzna w której będzie groźny a ,że jest wyższy to Cain w giry będzie wchodził po wymianach.
Edgar spadł w chuj ale sądze,że te grindowania sporo będzie.
Obyśmy się obłowili.
 
sory że nie czytałem waszych napewno bardzo mądrych postów popartych wiedzą i doświadczeniem, ale FRANKIE wpierdol robi na ALDO i jest gites
potem DIAZ na McGrzesiu i jest gites
a potem to nie wiem
 
no ładnie bet365 nie chce anulować zakładów z Jones Cormier i nie wiadomo kiedy kaskę zwrócą ;(
 
no ładnie bet365 nie chce anulować zakładów z Jones Cormier i nie wiadomo kiedy kaskę zwrócą ;(
Boks/UFC

"Zakłady na przełożone walki będą ważne przez 30 dni. Jeżeli zawodnik jest zastąpiony przez innego,
wszystkie zakłady zostaną anulowane, a stawki zostaną zwrócone."
 
Back
Top