UFC 200: Jones vs. Cormier II - dyskusje bukmacherskie, kursy

Ktoś tu chyba pisał o przybiciu piątki przez Aldo i Edgara no i wyciągneli ręce ale się nie trafili to jak będzie haha ?
 
nie obalił
8d1c915db326f401.jpg
 
Lipa z Edgarem. Ciekawe jak Aldo wyjdzie do Conora.
Gastelum uratował mi dupę.
Myślałem, że trochę kasy wpadnie przez 3 gale, a trochę pln na plus tylko.
 
Samowykluczenie z życia na wieczność
Zycie jest za piekne na takie wykluczanie. Ale wkurwia mocno jak Ci zaden kupon nie wchodzi, po tym weekendzie 250 w plecy.

Bylo Alvareza stawiac. Albo jakies pewniaki typu Dillashaw Mousasi i Dc, nie no serio myslalem ze Hunt go znokautuje a Cat to walczyla zenujaco background wrestling a dala sie obalic latwo w 3 rundzie tej lajzie glupiej.
 
Zycie jest za piekne na takie wykluczanie. Ale wkurwia mocno jak Ci zaden kupon nie wchodzi, po tym weekendzie 250 w plecy.

Bylo Alvareza stawiac. Albo jakies pewniaki typu Dillashaw Mousasi i Dc, nie no serio myslalem ze Hunt go znokautuje a Cat to walczyla zenujaco background wrestling a dala sie obalic latwo w 3 rundzie tej lajzie glupiej.
Kurwa próbuję w czymś być dobry, ale w niczym nie jestem
 
Kurwa próbuję w czymś być dobry, ale w niczym nie jestem
Przyjdzie czas ze sie oblowimy jeszcze wszyscy chlopaku

No i Nunes nowym mistrzem, mialem przeczucie ze ja przejedzie Miesha jest sporo overrrated, juz dawno dostrzegalem w Nunes potencjal ale odkad dowiedzialem sie ze jest les zaczalem ja dyskryminowac.
 
To co mi siadło:

2rrkzgw.jpg


jif153.jpg


3011rtl.jpg

2poeiok.jpg


344v5zc.jpg


2uo6wcj.jpg


Henricks zawiódł, ( jak widzę nie tylko on ) Cóż, i tak bywa. Dzisiejszej nocy wyszedłem 296 funtów na czysto, za cały weekend wyszło 501 funi, wiec ne jest źle. Graty dla wygranych.:beer:
 
Last edited:
Back
Top