UFC 196: McGregor vs. Diaz - zakłady bukmacherskie

Kto wygra?

  • McGregor

    Votes: 42 60.9%
  • Diaz

    Votes: 27 39.1%

  • Total voters
    69
100 zł na Diaza
150 zł na Shevchenko

Szewczenko za 150 udupiona. Lawlor za 30 udupiony. Diaz za 100 wszedł. 200 do przodu. YEYEYYEYE

zfwfwad.jpg


PS. Nawet mi już nie żal, że Mieschę odpuściłem :)
 
Last edited:
Rozliczyli mi ostatni zakład:

35mgo6f.jpg

Wyszło w sumie 309 funciaków. Jestem zadowolony :D Graty dla wszystkich wygranych:applause:
 
Mega dobra gala. Gratuluję wszystkim, którym udało się ograbić dziś buka. Po to tu jesteśmy. Jestem dumny z naszej bukmacherskiej społeczności :)
 
kurwaaaaaa dopiero obejrzalem... przejebalem 400 zł na tasmie z irlandzkim dupkieem ale to byly najlepiej przejebane pieniadze w moim zyciu!!!!!!!!! :-)
 
W cholerę gratuluję Diazowcom. Ciota ze mnie, że typowałem "rozumem", zamiast sercem.
-25 zł... ale Amanda Nunes to moja kluseczka :heart: (tylko nie mówcie @joannamma).
 
+170, odpuściłem tą babke z peru i over u diazów ale pograłem mocniej over 2.5 u holly
Tak btw brał ktoś udział w konkursie unibet z ksw?
 
W cholerę gratuluję Diazowcom. Ciota ze mnie, że typowałem "rozumem", zamiast sercem.
-25 zł... ale Amanda Nunes to moja kluseczka :heart: (tylko nie mówcie @joannamma).
No właśnie Amanda wygrała, a chyba jako jedyny jej broniłeś :)
Jeszcze ten Afgan ci siadł po dużym kursie chyba? Ja też go zagrałem za drobne, ale z kimś w dublu :p
 
No właśnie Amanda wygrała, a chyba jako jedyny jej broniłeś :)
Jeszcze ten Afgan ci siadł po dużym kursie chyba? Ja też go zagrałem za drobne, ale z kimś w dublu :p

Siyara niestety nie grałem, bo mi betsafe anulował zakład. Co do Amandy, to byłem akurat najbardziej przekonany do jej zwycięstwa.
Swoją drogą dostałem kiły, gdy Miller mi ujebał trippla z Elkinsem i Ishiharą. Nauczka, że single pany ;)
 
Siyara niestety nie grałem, bo mi betsafe anulował zakład. Co do Amandy, to byłem akurat najbardziej przekonany do jej zwycięstwa.
Swoją drogą dostałem kiły, gdy Miller mi ujebał trippla z Elkinsem i Ishiharą. Nauczka, że single pany ;)
Ale przynajmniej Conor Ci uwalił kupon tak jak chciałeś :)
 
z 50zl wyciagniete 600zl live
2j1v1jc.png

KUPON
Żartuję, gratulacje. Naprawdę na Elkinsa było 5.00? I na Andersona 6.50?! I na Diaza 5.00? Sporo bym zarobił grając lajwy :< poza tym, że przejebałem u Stunnera dyszkę grając przeciwko Mirandzie :D
To jest bet365?

tak bet365, plus, ze nie ma tego czekania jak na unibecie 10 sekund, tylko prawie od razu wchodzi

A jak z wpłatami/wypłatami? Ogólnie lepsze lajwy od unibetu?
 
Last edited:
KUPON
Żartuję, gratulacje. Naprawdę na Elkinsa było 5.00? I na Andersona 6.50?! I na Diaza 5.00? Sporo bym zarobił grając lajwy :< poza tym, że przejebałem u Stunnera dyszkę grając przeciwko Mirandzie :D
To jest bet365?
tak bet365, plus, ze nie ma tego czekania jak na unibecie 10 sekund, tylko prawie od razu wchodzi
 
Siyara niestety nie grałem, bo mi betsafe anulował zakład. Co do Amandy, to byłem akurat najbardziej przekonany do jej zwycięstwa.
Swoją drogą dostałem kiły, gdy Miller mi ujebał trippla z Elkinsem i Ishiharą. Nauczka, że single pany ;)
Wstydź się! Stawiać przeciwko Diego, masz nauczkę na przyszłość.
 
Bardzo dobra gala bukmachersko. KSW bez niespodzianek

Główne bety na singlach i w taśmach weszły Diaz Over 1.5 + Holm over 2.5

Single Aslan i Kornik również siadły.

tutaj 30 x 8.60 = 285zł

te_zpsm9jir1d8.png
 
Wierz mi, że darłem ryja jak pojebany, gdy Conor zmienił się w panicznego wrestlera :}
P.S. graliśmy o awatar, ale widzę, że ktoś Ci już założył?
Nie, nie sygna jest z sig betu. Avatar zmieniłem na cześć wygranej Nate'a, ale wrzuć mi karę za nasz zakład over 2.5 w temacie sigbet :)
 
Mat01

Wrecz przeciwnie. Jest to maksymalizaja zysku z bledu traderow. Wspominalem o tym parokrotnie, ufc i mcgregor zrobili z niego przekota i hajp spowodowal kursy. Przyklad z pilki noznej. Dlaczego bukmacherzy na druzyny typu real, bayern, barce majac np. dolek formy, grajac ze sredniakami, trzymaja sie stale kursow mocno ich faworyzujac?? traderzy nie biora np pod uwage, ze Nate wzial walke na 11 dni przed. Uwierz mi ze gdyby mial na walke 3 miesiace kursy bylyby identyczne. Najlepszy przyklad kursow z Dos Anjosem, chyba tylko najwieksi zwolennicy irola wierzyli w jego wygrana. Kurs 2,3 na brazola. Zalozmy, ze w przypadku porazki Diaza, dochodzi do walki z Lawlerem. Gwarantuje, ze gdyby ludzie nie pchali masowo siana na lawlera faworytem bylby Gregor. Co wtedy robisz? wyliczasz zainwestowane siano w walke w Diaza i lawlera mnozysz x kurs. Wrzucasz jak w "automat" on odda, bo conor to byl bum , ktory musial peknac i dawal gwarancje bledow traderow. Takim przykladem byl w przeszlosci Mariusz Pudzianowski, tym samym sposobem zarobilem sporo siana. Bez watpienia do tego potrzebny solidny kapital. Teraz, o ile zapodaja walke z Edgarem, jaki kurs biorac pod uwage aspekty czysto sportowe powinnien byc? pozdrawiam
 
Back
Top