UFC 196: McGregor vs. Diaz - zakłady bukmacherskie

Kto wygra?

  • McGregor

    Votes: 42 60.9%
  • Diaz

    Votes: 27 39.1%

  • Total voters
    69
Cieszy mnie to podejrzewam, ze w przeszlosci jebales moje typy z sieci az milo
Nigdy nie kopiuje typów od innych . Kim ty w ogóle jesteś ? Masz 24 posty a robisz z siebie nie wiem kogo . Byłem 5 w typerze więc mam jakieś Podstawy . Nie mam zamiaru dyskutować z jakimś no nemem .

Koniec spamu .Czekam na ważenie .
 
Nigdy nie kopiuje typów od innych . Kim ty w ogóle jesteś ? Masz 24 posty a robisz z siebie nie wiem kogo . Byłem 5 w typerze więc mam jakieś Podstawy .
to pewnie pudzianxxx wszedzie go pobanowali to teraz z konkursowych kont tutaj spamuje
ale nie mam pewnosci, bo zgodzil sie z kirasem, a normalnie go wyzywal
 
to pewnie pudzianxxx wszedzie go pobanowali to teraz z konkursowych kont tutaj spamuje
ale nie mam pewnosci, bo zgodzil sie z kirasem, a normalnie go wyzywal
nie pisał heee więc to nie on - trust me :D
kiedyś mnie nie lubił a teraz lata po mokotowie bo robi u mnie
 
Trzycha "a normalnie go wyzywal" kiedy??

Damian "kopiuje" powinienes uzyc czasu przeszlego odnoszac sie do mojego wpisu


proponuje nie naciagac

 
czyli to ty pudzianxxx? masz jakies pewniaki i za co bana dostales? bo nie ma juz po co wchodzic na fb
 
Te kursy na Diaza i Conora przez decyzje to jest maly prezent 9 i 13. Tak jak szanuje Kirasa to jego bet jest bez sensu nawet opcji nie ma ze Diaz wygra przez tko poddanie tez malo pradopodobne, najbardziej realny scenariusz to decyzja

A u Conora to albo nokaut w pierwszych trzech rundach albo walka idzie na dystans. Oby poszlo na dystans to piekny kuponik wejdzie.
 
Według mnie jeśli ktoś myśli o grze Diaza powinien rozważyć grę na żywo. Jeśli Nate nie da się szybko znokautować i nawiąże równą walkę, to będzie to da się to zobaczyć już po minucie - po takim czasie przy wyrównanej walce kurs na niego nie spadnie niżej, niż na 3.00. Chyba, że Diaz go szybko obali, to zablokują grę :}
popieram, pomimo mojego betu na cm
 
live jak walka jest wyrownana to i kursy sa wyrownane...
to co bylo wczesniej sie nie liczy

po pierwszej rundzie nie spadnie do 2.0... Chyba, że connor będzie potężnie obrywał w co osobiście w 1r nie wierzę
 
Obstawiłem Holm vs Tate over 2,5 rundy

Jak walka się skończy w pierwszej połowie 3 rundy to wygram ?

Tak wiem, jestem bukmacherskim Januszem.
 
Obstawiłem Holm vs Tate over 2,5 rundy

Jak walka się skończy w pierwszej połowie 3 rundy to wygram ?

Tak wiem, jestem bukmacherskim Januszem.
Jak się skończy w 2 połowie rundy
2,5 rundy = 2 i pół rundy
Czyli jak podczas 3 rundy zobaczysz na zegarku 2:29 to możesz liczyć pieniążki
 
No nie wiem gdzie grasz. Ale tak chyba liczą wszędzie.

Nie ma szans zeby over 0.5 liczyli od startu walki, kazdy zaklad buk mialby w rure, to samo odnosi sie do over 2,5.

Chociaz przyznaje na betclicku kiedys pytalem na chacie to mowili odnosie overow jezeli walka wejdzie do konkretej rundy to over konkretna runda juz siedzi
 
i oczywiscie reszta kuponu wejdzie tylko ten pierdolony brazylijski ex koksiarz nie wejdzie, wszyscy Ci cheaterzy bez sterydow padaja jak muchy
 
Kupon.jpg
 
Back
Top