UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.



Przyklad idzie z zagranicy...
5SQeDUe.jpg


Swoja to troche #Masucontent bo wydaje mi sie ze to z pucharu swiata w rugby...
 
Ja czekam na Chorwatów, lubię ich oglądać, Czesi muszą walczyć o punkty po porażce więc zanosi się na fajne spotkanie.
 
bardzo dobra druga połowa w naszym wykonaniu, Pazdan King, miał być najsłabszym naszym punktem, a był najlepszym.
co do Milika to widać że jest bez formy, z Irlandia też zagrał słabo ale gol go wybronił, aczkolwiek nie popadajmy w jakieś paranoje, chłopak ma 22 lata, mogą mu się trawić dwa gorsze mecze, ja tam w niego wierzę że w końcu odpali, a co do meczu z ukrainą to nie przypisujcie nam już 3 pkt, dla ukrainców to mecz o honor, do tego jeszcze z nami, a się nie zdziwię jak ten mecz to będzie najtrudniejsza dla nas przeprawa w tej grupie.

Jak Pazdan czegoś nie odjebie to w niedziele na tace kłade kafla
ejro, złotych czy pesos ? :lol:
 
Miał rację Leo Beenhakker że w tym kraju można być albo Bogiem albo gównem. Specjalnie unikam mediów społecznościowych na czas takich imprez jak Euro, bo przytłacza mnie januszostwo, ale wczoraj zajrzałem na facebooka. Co zobaczyłem? 329 filmików jak trener Niemiec pakuje łapę do gaci. I każdy musi napisać jakie to obleśne. No kur... dobrze że nikt z nas nigdy nie grzebał sobie w nosie.

Od jakichś 13 lat śledzę Polską Ekstraklasę, całkiem poważnie jest niewiele spotkań z których nie widziałem chociaż skrótu, co tydzień przynajmniej jeden mecz oglądam live. Widziałem co w lidze wyprawiał Michał Pazdan, jak napastnicy z Niecieczy potrafili wkręcać go w murawę i pojechać Legię 3-0. Widziałem jak facet nie ma zielonego pojęcia o kryciu i taktyce. W meczu z Irlandią Płn kilka razy zgubił pozycję przy stałym fragmencie, robił głupie kiksy. Przychodzi mecz z Niemcami, w którym Pazdan gra dobrze i Polacy robią już z niego bohatera narodowego... Ja jebie, rozumiem zachwyt nad dobrym wynikiem, ale litości... Już kilka lat temu robiono tak z Grzegorzem Bronowickim, jak Polska wygrała z Portugalią. Wychwalano jak to zatrzymał Cristiano Ronaldo, wyśmiewając Portugalczyka. Tylko że ten sam Cristiano od tamtej pory wygrał 2 razy Ligę Mistrzów, strzelił jakieś 300 bramek, a Bronowicki wylądował w 3 lidze.

Widzę te setki memów jak to Pazdan ośmieszał Niemców, jakim to nie jest wybitnym piłkarzem, a jaki to ten Milik nie jest chujowy. Kilka dni temu Pazdan był chujowy, a Milik cudowny za strzeloną bramkę. Za tydzień kto inny może być bogiem, a kto inny gównem. Dlatego z tego miejsca przesyłam sportowe pozdrowienia dla których którzy mają swoje zdanie, a nie zmieniają je pod wpływem "tłumu". Dla mnie Pazdan jest bardzo słabym piłkarzem który zagrał dobry mecz. Nic więcej i nic mniej.
 
Miał rację Leo Beenhakker że w tym kraju można być albo Bogiem albo gównem. Specjalnie unikam mediów społecznościowych na czas takich imprez jak Euro, bo przytłacza mnie januszostwo, ale wczoraj zajrzałem na facebooka. Co zobaczyłem? 329 filmików jak trener Niemiec pakuje łapę do gaci. I każdy musi napisać jakie to obleśne. No kur... dobrze że nikt z nas nigdy nie grzebał sobie w nosie.

Od jakichś 13 lat śledzę Polską Ekstraklasę, całkiem poważnie jest niewiele spotkań z których nie widziałem chociaż skrótu, co tydzień przynajmniej jeden mecz oglądam live. Widziałem co w lidze wyprawiał Michał Pazdan, jak napastnicy z Niecieczy potrafili wkręcać go w murawę i pojechać Legię 3-0. Widziałem jak facet nie ma zielonego pojęcia o kryciu i taktyce. W meczu z Irlandią Płn kilka razy zgubił pozycję przy stałym fragmencie, robił głupie kiksy. Przychodzi mecz z Niemcami, w którym Pazdan gra dobrze i Polacy robią już z niego bohatera narodowego... Ja jebie, rozumiem zachwyt nad dobrym wynikiem, ale litości... Już kilka lat temu robiono tak z Grzegorzem Bronowickim, jak Polska wygrała z Portugalią. Wychwalano jak to zatrzymał Cristiano Ronaldo, wyśmiewając Portugalczyka. Tylko że ten sam Cristiano od tamtej pory wygrał 2 razy Ligę Mistrzów, strzelił jakieś 300 bramek, a Bronowicki wylądował w 3 lidze.

Widzę te setki memów jak to Pazdan ośmieszał Niemców, jakim to nie jest wybitnym piłkarzem, a jaki to ten Milik nie jest chujowy. Kilka dni temu Pazdan był chujowy, a Milik cudowny za strzeloną bramkę. Za tydzień kto inny może być bogiem, a kto inny gównem. Dlatego z tego miejsca przesyłam sportowe pozdrowienia dla których którzy mają swoje zdanie, a nie zmieniają je pod wpływem "tłumu". Dla mnie Pazdan jest bardzo słabym piłkarzem który zagrał dobry mecz. Nic więcej i nic mniej.
oczywiscie, ze pazdan jest slabym pilkarzem, ale nie zmienia to tego, ze wczoraj zagral najlepszy mecz w zyciu i czyscil wszystko co sie dalo
 
Miał rację Leo Beenhakker że w tym kraju można być albo Bogiem albo gównem. Specjalnie unikam mediów społecznościowych na czas takich imprez jak Euro, bo przytłacza mnie januszostwo, ale wczoraj zajrzałem na facebooka. Co zobaczyłem? 329 filmików jak trener Niemiec pakuje łapę do gaci. I każdy musi napisać jakie to obleśne. No kur... dobrze że nikt z nas nigdy nie grzebał sobie w nosie.

Od jakichś 13 lat śledzę Polską Ekstraklasę, całkiem poważnie jest niewiele spotkań z których nie widziałem chociaż skrótu, co tydzień przynajmniej jeden mecz oglądam live. Widziałem co w lidze wyprawiał Michał Pazdan, jak napastnicy z Niecieczy potrafili wkręcać go w murawę i pojechać Legię 3-0. Widziałem jak facet nie ma zielonego pojęcia o kryciu i taktyce. W meczu z Irlandią Płn kilka razy zgubił pozycję przy stałym fragmencie, robił głupie kiksy. Przychodzi mecz z Niemcami, w którym Pazdan gra dobrze i Polacy robią już z niego bohatera narodowego... Ja jebie, rozumiem zachwyt nad dobrym wynikiem, ale litości... Już kilka lat temu robiono tak z Grzegorzem Bronowickim, jak Polska wygrała z Portugalią. Wychwalano jak to zatrzymał Cristiano Ronaldo, wyśmiewając Portugalczyka. Tylko że ten sam Cristiano od tamtej pory wygrał 2 razy Ligę Mistrzów, strzelił jakieś 300 bramek, a Bronowicki wylądował w 3 lidze.

Widzę te setki memów jak to Pazdan ośmieszał Niemców, jakim to nie jest wybitnym piłkarzem, a jaki to ten Milik nie jest chujowy. Kilka dni temu Pazdan był chujowy, a Milik cudowny za strzeloną bramkę. Za tydzień kto inny może być bogiem, a kto inny gównem. Dlatego z tego miejsca przesyłam sportowe pozdrowienia dla których którzy mają swoje zdanie, a nie zmieniają je pod wpływem "tłumu". Dla mnie Pazdan jest bardzo słabym piłkarzem który zagrał dobry mecz. Nic więcej i nic mniej.
Zdarza mi się pomacać po jądrach, ale jakoś nie miałem jeszcze przyjemności potrzeć kozę z nosa o odbyt, a później to zjeść.
Chyba nikt nie uważa tutaj, że Pazdan jest dobrym piłkarzem. Nie wiem czego oczekujesz- po jednym z najważniejszych meczów w ostatnich 30 latach, w którym był najlepszy na boisku mamy go jebać, bo rok temu ktoś z Termaliki go wkręcił w murawę?
 
Jeszcze się nie wpisałem więc: POLSKA BIAŁO-CZERWONI!

Kurwa nie sądziłem, że dożyję czasów gdy na wielkiej imprezie gramy z niemcami i to my jesteśmy drużyną lepszą, grającą ładniejszą piłkę! Druga sprawa to nie sądziłem, że pochwalę kiedyś Pazdana ale ten gość był chyba najlepszy u nas na boisku. Oby taka forma do końca Mistrzostw, a potem w Legii niech już gra piach :batman:
Milik i jego 500 zjebanych 100% ->:boystop::censored:
 
-Może poćwiczymy strzały prawą nogą?
-Nie no, co ty, Dennis.
-No uderz prawą.
-No daj spokój!
-No uderz, no.
-Weź się, Dennis.
-Bo nie uderzysz.
-Taa, nie uderzę.
-No to uderz. Tylko prawą, patrz.
-No sam uderzę.
-Ale nie uderzasz.
-Bo ty...
-Co ja?! Co ja?!
-...mnie stresuejsz.
-Ja cię srtesuję, kurwa?! Uczę cię tego drugi rok w klubie i wszystko to jak krew w piach!
-Ta, krew od razu.
comment_P3Ew4Ycq6lrz4bS9qVKvWqi8jPGvdQX1.jpg
 
oczywiscie, ze pazdan jest slabym pilkarzem, ale nie zmienia to tego, ze wczoraj zagral najlepszy mecz w zyciu i czyscil wszystko co sie dalo
A co miał robić ? Piłkę przepuszczać ? Robił to co każdy obrońca powinien i tyle, ja nie widzę w tym nic nadzwyczajnego
 
A co miał robić ? Piłkę przepuszczać ? Robił to co każdy obrońca powinien i tyle, ja nie widzę w tym nic nadzwyczajnego
no to chyba normalne, ze robil to co powinien robic kazdy obronca, ale robil to bezblednie, a raczej ciezko o to w meczu z takim rywalem. co to kurwa maldini jest?
 
Back
Top