UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.


Ukraina pierwsza druzyna ktora odpada z Euro 2016... mam nadzieje ze wyjda rezerwami. :wink:

axOvFmL.png
 
Pazdan profesor. Nieprawdopodobne, że takie słowa przechodzą przez moją klawiaturę. Kurwa, chłop dzielił i rządził. Lewandowski, Błaszczykowski, Jedrzejczyk też zasługują na uznanie. Milik do kolegów, do tartaku.
@Orest cho no tu, Milika trzeba zjebać :mamed:
 
Pazdan klasa, ale mnie w obronie zaimponował też Kuba. Czyścił jak profesor. Milik szkoda słów. Zagrał jeszcze gorzej niż z Irlandią, a brak alibi w postaci strzelonej bramki jeszcze bardziej to obnażył. Weż się Arek za się!!!!!
Ale tak ogólnie to szacuneczek. Za mojego życia pierwszy taki turniej(barcelony nie liczę). Podjarka wzrasta z dnia na dzień.
Piłkarskie Cohones do finału!!!!
 
Milik takie okazje masakra brawa dla pazdana bardzo dobry mecz!!! lewy juz widac bylo na meczu ze opierdala Milika wiec w szatni mu nie odpusci :D
 
Kurwa co Milik już drugi mecz odpierdala, jakby nie ten super sniper Ajaxu, to może by choć z 1-0 było, wrzuta ideał, dostawić głowę, a ten nosem strzela :DC:, wiem, że mecz ciężki ale człowiek wyszkolony za takie pieniądze, pierdoli niemiłosiernie już drugi mecz...
Tak em się wkurwił, że to chuj, to nie chodzi nawet o te sytuacje, które miał bardzo dobre, ale też gra jakby mu nogi wczoraj wyrosły, pierdoli, traci bezmyślnie, zagrać lewemu nie umie. Je
Jedyna dobra sytuacja to przepuszczenie do Grosickiego bodajże, ale na chuj to wszystko jak zaraz tę samą akcję kopnął lewym jajem.
Nie mniej brawa dla całej drużynny(oprócz snipera), bo dali dzisiaj w chuj szwabom popalić.
Aha i jak Nawałka w następnym meczu nie wpuści na boisko, kogokolwiek innego na pozycję drugiego napastnika(kurwa nawet niech przywoła z kosmosu Grzesiaka), tylko znów snipera, to będzie nieporozumienie.
 
Last edited:
Kurwa już chyba Jacek Wiśniewski byłby lepszy:mamed:.
Lewy biega jak popierdolony nawet obronie pomaga, a ten(sniper) powietrze innym niepotrzebnie zabiera.
 
milik do zmiany juz po 1 połowie, jak kurwa można 2 razy nie trafić w piłkę?!
biorąc za to tyle siana tygodniowo ile Ty w rok nie zarabiasz.
875387a4-8a67-11e2-895d-0025b511226e.jpg

By mnie wpuścił Nawałka to tak bym zajebał ze by się ten Neuer kurwa zdezintegrował razem z ta bramką, kurwa jak w kapitanie Tsubasie. Kurwa Nawałka daj mie szanse!
 
biorąc za to tyle siana tygodniowo ile Ty w rok nie zarabiasz.
875387a4-8a67-11e2-895d-0025b511226e.jpg

By mnie wpuścił Nawałka to tak bym zajebał ze by się ten Neuer kurwa zdezintegrował razem z ta bramką, kurwa jak w kapitanie Tsubasie. Kurwa Nawałka daj mie szanse!
Ty byś mógł nie trafić, bo na szkolenie Ciebie nie idą miliony i nawet bym się słowem nie odezwał.
 
jesli milik poprawi celownik to Rumunia lub Szwajcaria jest do ogrania na spokojnie w kolejnej fazie.przypominam ze jak wyjdziemy to trafiamy na kogos z grupy A.
 
Nie ma się co martwić punktami, tylko zrobić petycję, żeby Milika przed następnym meczem zamknęli w szatni, bo wbiegnie na murawę i znów coś zjebie :mamed:
 
Panowie drabinka jak marzenie. Szwajcaria/Rumunia "Chuja grają, ojebiemy ich".
Potem w ćwierćfinale Hiszpania bez formy i z połową graczy w areszcie za sutenerstwo, następnie ogrywamy Portugalię (wystarczy Cristiano wkurwić i mecz wygrany), a w finale z żabojadami, zabieramy im Payeta i nie ma kto strzelić decydującej bramki i Sławek Peszko w 120 minucie meczu wbiega, strzela bramkę, a następnie biegnie się cieszyć na trybuny do Kwaśniewskiego i od razu wypija Finlandię.
 
Panowie drabinka jak marzenie. Szwajcaria/Rumunia "Chuja grają, ojebiemy ich".
Potem w ćwierćfinale Hiszpania bez formy i z połową graczy w areszcie za sutenerstwo, następnie ogrywamy Portugalię (wystarczy Cristiano wkurwić i mecz wygrany), a w finale z żabojadami, zabieramy im Payeta i nie ma kto strzelić decydującej bramki i Sławek Peszko w 120 minucie meczu wbiega, strzela bramkę, a następnie biegnie się cieszyć na trybuny do Kwaśniewskiego i od razu wypija Finlandię.
EEEE ale Sławka to mnie zostaw w spokoju, jemu trzeba tylko przed wejściem na murawę powiedzieć, w którą bramkę ma strzelać, a której bronić i walczy jak Sobieski pod Wiedniem :bleed:
 
Plan wykonany, aczkolwiek zdziwienie człowieka bierze, że po remisie z Niemcami jest jednak niedosyt. Najebany, ale jest pięknie. Po meczu przed, wydawałoby się, jakimś zapyziałym barze w tej pipidówie - Świnoujściu, śpiewaliśmy ku chwale naszej reprezentacji. Nawet race poszły w ruch. Idziemy dalej!

13412922_547422888779898_8549916591621864368_n.jpg
 
Krychowiak właśnie ciśnie piękną bekę w Onda Cero m.in. Wyśmiał Lewego że w Bayernie strzela a dla Polski już nie potrafi i że on ma tyle samo goli co Lewy na tym turnieju. :DC::DC::DC:
 
Panowie drabinka jak marzenie. Szwajcaria/Rumunia "Chuja grają, ojebiemy ich".
Potem w ćwierćfinale Hiszpania bez formy i z połową graczy w areszcie za sutenerstwo, następnie ogrywamy Portugalię (wystarczy Cristiano wkurwić i mecz wygrany), a w finale z żabojadami, zabieramy im Payeta i nie ma kto strzelić decydującej bramki i Sławek Peszko w 120 minucie meczu wbiega, strzela bramkę, a następnie biegnie się cieszyć na trybuny do Kwaśniewskiego i od razu wypija Finlandię.
Przecież Finlandia się nie zakwalifikowała.
 
Krychowiak właśnie ciśnie piękną bekę w Onda Cero m.in. Wyśmiał Lewego że w Bayernie strzela a dla Polski już nie potrafi i że on ma tyle samo goli co Lewy na tym turnieju. :DC::DC::DC:
Krychwiak jak zrobi tyle co Lewy, to będzie się mógł naśmiewać, w Bayernie ma mu kto zagrać, a dzisiaj Krychowiak jakiejś super piłki nie zagrał chyba ani razu, tylko same piłki na plecy, tył głowy itp.
 
Krychwiak jak zrobi tyle co Lewy, to będzie się mógł naśmiewać, w Bayernie ma mu kto zagrać, a dzisiaj Krychowiak jakiejś super piłki nie zagrał chyba ani razu, tylko same piłki na plecy, tył głowy itp.
Bo powinien grać Zieliński. Krycha nie jest od gry do przodu
 
Moje przewidywania:
Wychodzimy z 2 miejsca w grupie
Wygrywamy w 1/8 finału z Rumunią lub ze Szwajcarią
Niestety przegrywamy w 1/4 finału z Hiszpanią
 
Czy Milik ma już zapewnioną całodobowa opiekę? Martwię się o chłopa.
 
Krychwiak jak zrobi tyle co Lewy, to będzie się mógł naśmiewać, w Bayernie ma mu kto zagrać, a dzisiaj Krychowiak jakiejś super piłki nie zagrał chyba ani razu, tylko same piłki na plecy, tył głowy itp.

No przeciez jaja sobie robił. Zresztą deprecjonować grę Krychy po takim meczu jest słabe.
Dla mnie MVP meczu obok Kung Fu.
 
Back
Top