UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.

@Orest daj Boże typuj tak dalej
Strzał milika widziałem poza bramką, keszcze się pocę. Nosz kurwa:bayan:so many years
W końcu!!!!! Jakby Dżotko walczył
Pazdi i Fabi za wolnego i główkę z dogrywki=pomniki w tempie ekspresowym
 
mam wrażenie że @Gaara ostatnio albo niespełna rozumu przez to ciepło albo na bombie cały czas chodzi
ewentualnie kolejny amator się pcha do zabawy
przywoływać postawie Zielińskiego z Eliminacji w których prawie nie grał bo w klubie zaczął coś grać praktycznie pod koniec elimek, przed ostatnimi dwoma meczami tak naprawde XD
zilisnki gral caly rok w serie a. zreszta kurwa pokaz mi w ogole jakis dobry mecz zielisnkiego. jak ja mam cie brac na powaznie, skoro ty twierdzisz, ze kluby angielskie odpadaja w lidze mistrzow, bo skupiaja sie na lidze angielskiej :DC: amatorem bym sie raczej nie nazwal
 
Jestem kompletnie wyczerpany psychicznie, nie mam siły ruszyć palcem. No może jeszcze wleje w siebie kolejną szklankę alko. Jestem kurwa szczęsliwy, jest pięknie. A tych, co jebią na naszych piłkarzy przez cały mecz, a potem mają czelność cieszyć się z sukcesu naszych-chuj z wami, janusze.
 
Piękna sprawa z tym awansem, jest się z czego cieszyć. Mówią że każdy zespół na turnieju gra jeden słabszy mecz, oby to był właśnie ten, zapaść poziomu gry po 1 połowie była wręcz szokująca. Ale jest awans i to najważniejsze, BRAWO !

PS. Fabian Santo Subito.
 
Last edited:
Jest niedojebany, meczy nie ogląda przeczytał gdzieś, że Kuba strzelił już 3 bramki na Euro, tylko dziad nie wie że jedna w 2012r. Żałosne jak politycy próbują na sukcesie sportowców budować swój PR.
Nastepny niedzielny kibic :facepalm:
 
Gol to gol. I chuj.
Nie.
A w ogole oznaczam Oresta i Ty odpisujesz. Przypadek? Niby Was widzialem na zywo, ale ciagle mam watpliwosci czy jestescie dwiema roznymi osobami :D Chyba ze Orest najebany juz to szanuje.

panowie jakie spotkanie 1/8 pokaże jeszcze tvp i jakie puści OTWARTY polsat ???
TVP WLochy Hiszpania, a polsat najgorsze mecze :D
 
Back
Top