UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.

Zadanie wykonane, bez podniecania sie. Nasza lawka jest tragiczna, a z taka kondycja i dodatkowym zmeczeniem moze byc ciezko w nastepnym meczu. Niemniej jednak podazamy sciezka wyznaczona przez naszych mistrzow:
uid_d818698d0bfc29490cd37270124c22221338038535930_width_664_play_0_pos_0_gs_0_height_352.jpg
 
Fortuna vel Nemezis to jebana dyslektyczka
Na kartce miała napisane GROSICKI, a nie SHAQIRI. Nie ta przewrotką miała wejść
 
Zadanie wykonane, bez podniecania sie. Nasza lawka jest tragiczna, a z taka kondycja i dodatkowym zmeczeniem moze byc ciezko w nastepnym meczu. Niemniej jednak podazamy sciezka wyznaczona przez naszych mistrzow:
uid_d818698d0bfc29490cd37270124c22221338038535930_width_664_play_0_pos_0_gs_0_height_352.jpg
My nie gramy antyfutbolu opartego na faulach
 
Lewy i Milik w formie ligowej rownaloby się z 10 golom do tej pory, a Grosik czy Kuba mieliby po 4 asysty ;)

Pierwszy mecz fazy pucharowej:
Grecja 14 fauli 2 zolte
Polska 14 fauli 2 zolte

Milik w formie ligowej? Przeciez w takiej jest.
 
Pierwszy mecz fazy pucharowej:
Grecja 14 fauli 2 zolte
Polska 14 fauli 2 zolte

Milik w formie ligowej? Przeciez w takiej jest.
nie przesadzaj. arek gral bardzo dobrze w meczach ligowych, a co najwazniejsze trafial w bramke

fabian nam to dzisiaj wygral, przechuj, mam nadzieje, ze trafi do lepszego klubu, a arsenal niech sobie z wengerem pluja w brode ciecie jebane. nie bronil bo jest z polski
 

nie przesadzaj. arek gral bardzo dobrze w meczach ligowych, a co najwazniejsze trafial w bramke

fabian nam to dzisiaj wygral, przechuj, mam nadzieje, ze trafi do lepszego klubu, a arsenal niech sobie z wengerem pluja w brode ciecie jebane. nie bronil bo jest z polski
no fakt nie bronił bo jest z polski, a bronił Szczęsny z... oh, wait :lol:
a Milik niech spierdala, jakby Sommer tego karnego ogarnał to by go ukamieniowali na lotnisku
 
W Milika bezgranicznie wierzycie, bo w klubie gral dobrze. Zielu byl w 11 sezonu (!!!) serie a, a go jebiecie, bo zagral pol meczu slabego
nie pol, ale kazdy w jakim wchodzil w eliminacjach. widzialem chyba wszystkie mecze kadry przez ostatnie 2 lata i w ani jednym nie zagral na miare swoich mozliwosci. milik w eliminacjach gral miodnie wiec nie wychwalamy go tylko za gre w klubie.
 
W Milika bezgranicznie wierzycie, bo w klubie gral dobrze. Zielu byl w 11 sezonu (!!!) serie a, a go jebiecie, bo zagral pol meczu slabego
i zeby nie bylo, ja jestem ogromnym fanem talentu zielinskiego, ale on za chuj go nie umie wykorzystac w kadrze. nie mam pojecia dlaczego
 
mam wrażenie że @Gaara ostatnio albo niespełna rozumu przez to ciepło albo na bombie cały czas chodzi
ewentualnie kolejny amator się pcha do zabawy
przywoływać Zielińskiego postawe w reprze, tym bardziej z Eliminacji w których prawie nie grał bo w klubie zaczął coś grać praktycznie pod koniec elimek, przed ostatnimi dwoma meczami tak naprawde to dobra beka XD
 
Back
Top