Tylko 2553 widzów oglądało UFC 220 na Polsacie Sport

To prawda. Moi znajomi, raczej fani boksu i oglądacze KSW wybrali powtórkę o 9. Co ciekawe, pierwsze o czym wspominali w rozmowach ze mną to kolosalna różnica poziomów pomiędzy zawodnikami KSW a UFC.
Na czyją korzyść to pozostawiasz każdemu indywidualnie do oceny? :lol:
 
Transmisję gali UFC 220 oglądało średnio w nocy z soboty na niedziele na Polsacie Sport tylko 2553 osób.

Dla porównania, oglądalność gal na Extreme Sports Channel kształtowała się na następującym poziomie:
UFC w Krakowie 30 115
UFC w Gdańsku 64 000
UFC Fight Night: Jędrzejczyk vs. Penne z Berlina 40 000
UFC Fight Night 86 w Chorwacji 23 000
UFC Fight Night 84 w Londynie 13 000
UFC Jędrzejczyk - Kowalkiewicz 252
Mistrzowski artykuł i porównania, pracę w TVP masz jak w banku :crazy:
 
Gala no name dla Januszy, w dodatku w innej strefie czasowej, transmisja ogłoszona na kilka godzin przed jej rozpoczęciem a i tak 10 razy lepiej niż w przypadku starcia dwóch polek, promowanego nawet w mięsnych w pipidówach.
 
Ja tam usłyszałem o transmisji w polsacie w niedzielny poranek,chyba reklama na twiterze Jurasa,to troche za mało :D Wyniki będą lepsze,jak polacy będą walczyć,zaczną reklamować
 
Ja tam usłyszałem o transmisji w polsacie w niedzielny poranek,chyba reklama na twiterze Jurasa,to troche za mało :D Wyniki będą lepsze,jak polacy będą walczyć,zaczną reklamować
wez pod uwage, ze nikt normalny o 4 w nocy nie bedzie wstawac, zeby ogladac "UFC"
 
Mistrzowski artykuł i porównania, pracę w TVP masz jak w banku :crazy:
Forma Ci przeszkadza, ale fakt, ze to uzytkownicy podejmuja z koniecznosci ciekawsze i przede wszystkim ISOTNIEJSZE tematy juz nie tak bardzo ?
Swiadomie czy nie, ale przygotowujac newsy dla najwiekszego branzowego medium, aspirujesz jednak do pewnej roli. Moglbys w zwiazku z tym zaoferowac cos wiecej niz ta przepiekna emotka. Ale przeciez na koncu dnia to nie oto chodzi, prawda?
 
Mistrzowski artykuł i porównania, pracę w TVP masz jak w banku :crazy:
Nie da się zrobić innych porównań, bo najzwyczajniej w świecie brak ogólnodostępnych danych o oglądalności innych gal UFC na Extreme. Miałem do wyboru zrobić porównanie albo brak jakiegokolwiek odniesienia się do popularności poprzednich gal.

Dane pochodzą z wiarygodnego źródła.
 
Nie da się zrobić innych porównań, bo najzwyczajniej w świecie brak ogólnodostępnych danych o oglądalności innych gal UFC na Extreme. Miałem do wyboru zrobić porównanie albo brak jakiegokolwiek odniesienia się do popularności poprzednich gal.

Dane pochodzą z wiarygodnego źródła.
Jest to jakaś tajemnica jakie to źródło?
Liczba według mnie może być wiarygodna (za to te 252 na ES to komuś dwa zera uciekły chyba).
Ilu ludzi wiedziało o tym nie licząc fanów siedzących na tt i forach?
Przecież nawet w programie tego nie było.
Dopiero następna pokaże ilu ludzi ogląda. Mam nadzieję, że Polsat wykorzysta swoją platformę i na głównej poinformuje Januszy o tym zakupie.
 
Nie da się zrobić innych porównań, bo najzwyczajniej w świecie brak ogólnodostępnych danych o oglądalności innych gal UFC na Extreme. Miałem do wyboru zrobić porównanie albo brak jakiegokolwiek odniesienia się do popularności poprzednich gal.

Dane pochodzą z wiarygodnego źródła.

Oglądalność słaba ale gala w nocy itd. Testem będą gale UFC w europie transmitowane w normalnym czasie. Dobrze by to było porównać do gal bokserskich z USA, wiesz może jak to wyglądało?
 
Dobrze by to było porównać do gal bokserskich z USA, wiesz może jak to wyglądało?
Rekordowa ogladalnosc gali boksu zawodowego z USA transmitowanej w polskiej tv na zywo w nocy to blisko 3 mln widzów. Wynik dla UFC nieosiągalny, nawet jeśli by puscili na głownym Polsacie.
 
Rekordowa ogladalnosc gali boksu zawodowego z USA transmitowanej w polskiej tv na zywo w nocy to blisko 3 mln widzów. Wynik dla UFC nieosiągalny, nawet jeśli by puscili na głownym Polsacie.

Co za gala? Z Gołotą?
 
Prawdziwym i miarodajnym testem może być Londyn. Tylko przydałby się jeszcze jakiś rodak oprócz Janka. Godzina przystępna i czasu na promocje w bród. A faktycznie sporo osób dowiedziało się o transmisji w dniu gali.

@granvorka powiedz mi czy w twoje dane się wliczają osoby oglądają PS przez iplę ?
 
Transmisję gali UFC 220 oglądało średnio w nocy z soboty na niedziele na Polsacie Sport tylko 2553 osób.

Dla porównania, oglądalność gal na Extreme Sports Channel kształtowała się na następującym poziomie:
UFC w Krakowie 30 115
UFC w Gdańsku 64 000
UFC Fight Night: Jędrzejczyk vs. Penne z Berlina 40 000
UFC Fight Night 86 w Chorwacji 23 000
UFC Fight Night 84 w Londynie 13 000
UFC Jędrzejczyk - Kowalkiewicz 252

trzech zer nie ucięło na Jędrzejczyk-Kowalkiewicz?sorki, na tej gali walczył nawet Conor, zresztą 1 gala w MSG...
jakie źródło? bez źródła to trochę wygląda jak trolling od ksw...
 
trzech zer nie ucięło na Jędrzejczyk-Kowalkiewicz?sorki, na tej gali walczył nawet Conor, zresztą 1 gala w MSG...
jakie źródło? bez źródła to trochę wygląda jak trolling od ksw...
zrodlo "pewne" i nic wiecej
 
zrodlo "pewne" i nic wiecej

a co to za tajemnica niby?
większość osób pracujących w TV ma do takich danych dostęp - nawet nie wiadomo by było, z jakiej stacji

zresztą domy mediowe muszą mieć takie dane, aby wycenić dla reklamodawców...

tak przy okazji, gdyby PLMMA oglądało 2,5m osób, to mirek by nie musiał ziomków na kasę (drobną) oszukiwać...
niestety kluczowi gracze wiedzą, co jak jest oglądane.
jak firma nie wie, to zatrudnia sobie agencję reklamową, a ta ma ziomków w domach mediowych/TV i wiedzą jak wycenić reklamę, trafić do odpowiedniej liczby potencjalnych klientów...
 
trzech zer nie ucięło na Jędrzejczyk-Kowalkiewicz?sorki, na tej gali walczył nawet Conor, zresztą 1 gala w MSG...
jakie źródło? bez źródła to trochę wygląda jak trolling od ksw...
Dużo większą oglądalność miała poniedziałkowa powtórka.


A teraz hit :lol:
 
kogo to w ogole obchodzi?
ja sie ciesze, ze jest i to mi wystarczy, jak Polsat sie tym zainteresowal to najwyrazniej im sie to oplaca
 
Back
Top