Tylko 2553 widzów oglądało UFC 220 na Polsacie Sport

granvorka

Brutaal
Lightweight
Transmisję gali UFC 220 oglądało średnio w nocy z soboty na niedziele na Polsacie Sport tylko 2553 osób.

Dla porównania, oglądalność gal na Extreme Sports Channel kształtowała się na następującym poziomie:
UFC w Krakowie 30 115
UFC w Gdańsku 64 000
UFC Fight Night: Jędrzejczyk vs. Penne z Berlina 40 000
UFC Fight Night 86 w Chorwacji 23 000
UFC Fight Night 84 w Londynie 13 000
UFC Jędrzejczyk - Kowalkiewicz 252
 
Last edited:
Transmisję gali UFC 220 oglądało średnio w nocy z soboty na niedziele na Polsacie Sport tylko 2553 osób.

Dla porównania, oglądalność gal na Extreme Sports Channel kształtowała się na następującym poziomie:
UFC w Krakowie 30 115
UFC w Gdańsku 64 000
UFC Fight Night: Jędrzejczyk vs. Penne z Berlina 40 000
UFC Fight Night 86 w Chorwacji 23 000
UFC Fight Night 84 w Londynie 13 000
UFC Jędrzejczyk - Kowalkiewicz 252
dla porównania wrzuciłeś gale które leciały o normalnej godzinie? :matt:
 
Transmisję gali UFC 220 oglądało średnio w nocy z soboty na niedziele na Polsacie Sport tylko 2553 osób.

Dla porównania, oglądalność gal na Extreme Sports Channel kształtowała się na następującym poziomie:
UFC w Krakowie 30 115
UFC w Gdańsku 64 000
UFC Fight Night: Jędrzejczyk vs. Penne z Berlina 40 000
UFC Fight Night 86 w Chorwacji 23 000
UFC Fight Night 84 w Londynie 13 000
UFC Jędrzejczyk - Kowalkiewicz 252

Porównanie mistrz :D

Edit : Spokojnie, to dopiero początek, wiele osób nawet nie wiedziało o tym że Polsat wziął UFC.Ruszą reklamy w tv, informacja w programach itd i będzie lepiej.
Tysięcy się nie spodziewam, ale na pewno źle nie będzie. Gale europejskie zawsze będą miały większą oglądalność, plus duże szlagiery z Polakami i będzie git :)
 
Ja tam spałem jak jebany mops, ale Polsat Sport miałem włączony na dekoderze. Trzeba nabijać statystyki, aby Kamil się nie czepiał.
 
Mnie rozpierdala zawsze ta ogladalnosc walki Aski z Karola. Kurwa na ta gale wstalo nawet kilku moich znajomych ktorzy wczesniej zadnego UFC nie ogladali na zywo a tu liczba 252. No za chuj w to nigdy nie uwierze... Dobre liczby z soboty to chociaz Kmita PPV ne wprowadzi:lol:
 
Nie moja wina że nie było mnie w domu, byłoby 2554 :kis:

Po za tym tej gali nigdzie nie promowano, info o umowie to był taki BANG! ale w portalach branżowych, ufc do mainstreamu trafi ale z czasem. Zresztą nawet w wydarzeniach dzień po mówili o gali :penn:więc z czasem rozpoznawalnośc wzrośnie.
 
zrobic w ppv bedze wiecej
zaden polski janusz nie wstanie o 4 ogladac jakiegos Miocicia c bo ich to nie interesuje
 
Skąd takie dane?

Myślę, że to dobre informacje, biorąc pod uwagą tak naprawdę zerową reklamę, ogłoszenie umowy w dniu gali, brak Polaków w karcie i oczywistą godzinę. Prawdziwym testem będzie, jak będą walczyć Polacy, a najlepsze statystyki i tak będą podczas takich gal, jak ta w Londynie, gdzie w karcie są Polacy.
 
Jest jeszcze kwestia powtórki o 9 rano, ponieważ wg mnie sporo osób moze rezygnować z wstawania na 4 rano skoro mogą sobie na luzaku obejrzeć o 9 :fjedzia:
To prawda. Moi znajomi, raczej fani boksu i oglądacze KSW wybrali powtórkę o 9. Co ciekawe, pierwsze o czym wspominali w rozmowach ze mną to kolosalna różnica poziomów pomiędzy zawodnikami KSW a UFC.
 
Muszą walczyć Polacy i to o pas albo ze ścisłym topem, żeby się pojawiały lepsze wyniki. Pierwszym tak naprawdę poważnym sprawdzianem oglądalności będzie Asia z Rose. Poza tym ciekawe ile ludzi oglądało na strimach :)
 
Za niespelna cztery tygodnie Tybura - Lewis i wystep Oskara, jestem bardzo ciekawy jak Polsat podejdzie do tej gali ? Na przyklad czy wykorzystaja fakt, ze rywal Piechoty to pogromca Jaya Silvy ?
 
Za niespelna cztery tygodnie Tybura - Lewis i wystep Oskara, jestem bardzo ciekawy jak Polsat podejdzie do tej gali ? Na przyklad czy wykorzystaja fakt, ze rywal Piechoty to pogromca Jaya Silvy ?
Tybura-Lewis gala podobno z niedzieli na poniedzialek( tak Tybur mowil nie sprawdzalem osobiscie) tak wiec lipa w chuj jesli chodzi o ogladalnosc. Ja odkad mam nagrywarke to przestalem wstawac w nocy na gale( ciekawe czy nagrywanie liczy sie do ogladalnosci?) a jak teraz beda powtorki o 9 to juz wogole pieknie dla osob ktore nie maja opcji nagrywac...
 
ale jutro Kawul z Martinem będą szaleć na twiterze :rofl::rofl::rofl:
Nie sądzę. To nie jest tylko wynik UFC, ale także Polsatu, więc wyśmiewanie czy też szydzenie ze swojego partnera biznesowego w mediach byłoby mocno nie na miejscu.
Skąd takie dane?

Myślę, że to dobre informacje, biorąc pod uwagą tak naprawdę zerową reklamę, ogłoszenie umowy w dniu gali, brak Polaków w karcie i oczywistą godzinę. Prawdziwym testem będzie, jak będą walczyć Polacy, a najlepsze statystyki i tak będą podczas takich gal, jak ta w Londynie, gdzie w karcie są Polacy.
Myślę, że Polsat zrobił dużo jak w jeden dzień. W reklamie tego wydarzenia nie było powiedziane, że najlepsza amerykańska organizacja w Polsacie, tylko najlepsza organizacja na świecie, z czego inteligentny Janusz mógł wywnioskować, że lepsza od KSW. Skoro taka gala osiąga taki wynik, to aż się boje pomyśleć co będzie podczas Brunson vs Jacare.
 
Ja odkad mam nagrywarke to przestalem wstawac w nocy na gale( ciekawe czy nagrywanie liczy sie do ogladalnosci?) a jak teraz beda powtorki o 9 to juz wogole pieknie dla osob ktore nie maja opcji nagrywac...
To dalej są badania telemetrem, uśrednione robione tak jak sondaże po wyborach. Wiarygodne, ale to nie oznacza, że jeśli dodatkowa osoba wstanie to pojawi się 2554 widzów. Do tego telemetru to ma dostęp może 1 na 1000 osób jak nie na 10 000.

Analizowane jest pasmo tzn. np. od godziny 4 do godziny 7-ej. Zwykle się pisze, że np. Wydarzenia czy tam Fakty był liderem w swoim paśmie.
 
Mnie rozpierdala zawsze ta ogladalnosc walki Aski z Karola. Kurwa na ta gale wstalo nawet kilku moich znajomych ktorzy wczesniej zadnego UFC nie ogladali na zywo a tu liczba 252. No za chuj w to nigdy nie uwierze... Dobre liczby z soboty to chociaz Kmita PPV ne wprowadzi:lol:
te 225 to "pewne zrodlo"
szczegolnie, ze niby rano 13 tysiecy ogladalo, jakos to sie nie kalkuluje
 
Transmisję gali UFC 220 oglądało średnio w nocy z soboty na niedziele na Polsacie Sport tylko 2553 osób.

Dla porównania, oglądalność gal na Extreme Sports Channel kształtowała się na następującym poziomie:
UFC w Krakowie 30 115
UFC w Gdańsku 64 000
UFC Fight Night: Jędrzejczyk vs. Penne z Berlina 40 000
UFC Fight Night 86 w Chorwacji 23 000
UFC Fight Night 84 w Londynie 13 000
UFC Jędrzejczyk - Kowalkiewicz 252

Skąd info?
 
Back
Top