TUF Brasil 3 - Team Wanderlei vs. Team Sonnen

Uczę Capoeira i języka nauczyłem się sam, by ją lepiej rozumieć.
Nie mowię biegle,ale całkiem znośnie. Większość rozumiem i rozmawiam na luzie.Mam mnóstwo znajomych brazylijczyków i tak szlifuję język.
Brazylijczycy mówią bardzo niechlujnie,prawdopodobnie gdybyś poświęcil z pół roku na naukę to i tak byś mówił lepiej niż nie jeden z nich ; )
Portugalski z portugalii rozumiem gorzej.

To bardzo miły i łatwy język do nauki.
 
Ciężko stwierdzić.Nigdy nie chodziłem na kursy a jedyną książke którą miałem,skończyłem na 3ciej lekcji.
Uczę się głównie z muzyki z Capoeira i z rozmów.W Brazylii byłem 7 lat temu i już coś tam gadałem.
Gdybym chodził na kursy,to tą samą wiedzę miałbym po roku ;)
 
Szkoda , że nie było PL napisów , ale odcinek lepszy od poprzedniego , cieszy mnie że sie pojawiło więcej ciekawych nazwisk wagi ciężkiej , każdy pojedynek mi sie podobał , w szczególności KO Mirandy i Moreiry , dwóch mocnych strikerów ale również pojawił sie " Pezao " grapler hehe będzie sie działo :-) w MW Marcio Junior 24 lata 12-0 trzeba go śledzić
 
Chcę sobie odtworzyć 2 odcinek na mobilnym fight passie, otwieram okienko playera i za sekundę się zamyka. Za co ja kurwa płace?!
 
Ehh trochę sztuczny ten konflikt. Już nie mają czego wymyślać.



Na fightpassie wszystko ładnie śmiga i są angielskie napisy więc 0 problemów ze zrozumieniem
 
Chyba się będzie trzeba przeprosić z fight passem, bo oglądanie tego w oryginale mija się z celem...
 
Dla mnie ten konflikt nie jest sztuczny. Zauważ ile razy Cheal żartował, obrażał Brazylijczyków, a Wanderlei to teraz ladnie wykorzystał przeciwko niemu gdy mają wybierać zespoły. Trzeci odcinek też zapowiada się nieźlę.
 
Tak myślałem, że widziałem wśród kandydatów Thiagosa Santosa, który tak blisko pasa Bellatora był i słynną wymianę miał z Prindlem na axe kicki/stompy. Bardzo szybko go ten Pezao odprawił, mały szok. Najcięższy i odpadł, widocznie nawet w ciężkiej lepiej ważyć jednak mniej :-D



Ciekawa sprawa z tymi kontuzjami. Można typa potępiać, że nie próbował, ale jeśli miał taki palec to było to niebezpieczne i dla rywala...Jakby go rozciął mocno to by była przerwa dla sędziego by opatrzył, przyjrzał się. No, ale i tak nie spodziewałem się zwycięstwa tego typka z Marmotą od Renana ;-)



Montanha trenujący z kumplem po tym come backu w drugiej rundzie i rozbijający prawie olimpijskiego judokę...to było niezłe. Myślałem już, że za dużo widzę starć, gdzie ktoś z bazą, klubem bije się z kimś trenującym raczej w spartańskich warunkach, ale jednak mogą być niespodzianki CZASEM ;-)



Świetna walka między kolegami Warlley vs Negao. Negao powinien być pierwszym do zastępstwa.



Vitor Miranda bardzo fajna postawa stójkowa. Widziałem w jego oczach CroCopa w prajmie ;-) A nawet chyba chętniej kombinuje niż Mirek.



Świetny sezon będzie :-) LIpa, że nie porozdzielali ich, tego się spodziewałem. Co do konfliktu to nic nie było poza przepychankami słownymi, ale wszystko jasne. Chael trochę zboczył w stronę złego smaku mówiąc te słowa wówczas, ale Wand jeśli chciał mieć takie warunki to powinien tto ustalić wcześniej, a nie gdy już wszystko dopięte ;-) Tak czy inaczej na pewno w tym wszystkim jest dużo scenariusza. Jak UFC nie uznało tego wcześniej za niewłaściwe słowa to i Chael nie musi czuć się winny ;-)
 
Vitor Miranda-naprawdę fajna soczysta stójka. Aż się dziwiłem że KO tak późno. Łapy szybkie jak u kaczki.







Dawno nie oglądałem TUFA z przyjemnością. Chyba jednak wolę cięższe wagi.
 
Odcinek spoko. Jak dla mnie na plus był Lyoto - ciekawa kopia Machidy, i Vitor - bardzo dobra stójka. Z ciężkich także spoko jest Big Foot II, ładnie podłączył tego gościa. Akcja wanda - co tu mówić, smieszny jest :-)
 
Sporo tu intrygujących fighter'ów. Czyżby nowe pokolenie Lyoto i Vitora? ; ) Nie spodziewałem się, takiej spiny Wanda na koniec. Robi się ciekawie!
 
nie rozumiem czemu amerykanskiego TUF'a z ciezka nie zrobia kiedy maja 'pustki' w HW. juz tak dlugo nie bylo krolewskiej wagi.



walki naprawde fajne, nie spodziewalem sie. ten czlowiek od Minotauro, trener, widac, ze mocarz.
 
Tak to już jest w TUF'ie że doświadczeni weterani są odprawiani przez młode wilki. Tak jak nikt nie spodziewał się porażki Tary LaRosy z Sarą Moras w eliminacjach kobiecego sezonu, tak teraz Santos został naprawdę szybko sprowadzony na ziemię.

Head kick Mirandy - coś pięknego!

Faworyci jak dla mnie to :
- w ciężkiej Antonio Carlos Junior, Vitor Miranda
- w średniej Paulo Henrique Costa, Ricardo Abreu, Warrley Alves de Andrade , Marcio Alexandre Junior

Liczylem że wybiorą drużyny a tu dupa. Coś czuję że ten sezon będzie ciekawy bo walki preeliminacyjne były bardzo efektowne.
 
https://www.youtube.com/watch?v=Niss5xvqLdA



https://www.youtube.com/watch?v=YzUXQOzaCOI
 
Walka dupy nie urwala ale mnie cieszy, ze wygral zawodnik niepokonany. Bardzo mi sie podoba wybor TUF Girl i ta z dzisiejszego odcinka przyjemna. Niestety jeszcze nei bylo bojki miedzy trenerami :).



Dalej nie wiem po co sa te asystentki trenerow
 
Po pierwsze to śliczna ta ring girl z dzisiejszego odcinka :-)



Walka dupy nie urwała, zawodnicy też. Zdziwił mnie werdykt, ja punkowałem wszystkie trzy rundy dla Wagnera.



Z zapowiedzi już widąć że ktoś z teamu Sonnena wyleci przez kontuzję. Mam nadzieje że będzie to jakiś odosobniony przypadek bo nie mam ochoty powtórki z drugiego sezonu gdzie wszyscy faworyci powypadali.
 
Nie wiem jaka była, ale najlepsza ze wszystkich jest Jhenny Andrade, w parze z Camillą to moje ulubione, więc gale w Brazylii zawsze na tak ;-)
 
1 odcinek-walki fajne, ale dupy nie urywał



2 odcinek-niezły, ale nic konkretnego



3 odcinek-walka taka sobie, sporo błędów z obu stron, ale atmosfera i trash talk przyzwoite. Właściwie to chyba pierwszy raz poczułem w tej edycji że panowie się nie lubią, a nie tylko grają wzajemną antypatie. Brakuje Dany, w praktyce główną postacią jest Wand (bardziej ze względu na język niż charyzmę), a Chael jak to Chael, nie lubi być tłem. Piękny ten trening, Sonnen uczy zapasów, a Wanderlei tego żeby po walce podnosić ręce w geście wygranej :D
 
A ja mam takie pytane: czemu ten temat jest w /Cohones a nie w /Forum MMA jak TUF Nations? Brazylijczyki gorsze? :)
 
Wow :-) świetny odcinek Carlos naprawde wyrasta na faworyta w HW pieknie go ustrzelił , a wydawało sie że to lekki cios a tu " plasło " jakby wazył tone , ta zabawa w błocie miażdzy 2:0 Wand !
 
Back
Top