Trening w domu

Obciążenie? Ilość jednostek w tygodniu? Czy tyle ile wyjdzie i się zachce?

5 cwiczen na plecy, niektore na 3,5 kg robie a wioslowania na 1,25kg

Zeby byla jasnosc ja podaje ciezar ile zakladam na jedna strone hantelki i to jest krazek 2,5 kg + 1 kg.
 
Serio, ćwiczący powinien wstawić tutaj swoją fotkę poki jeszcze w miarę nie ma przyrostów. Tylko w ten sposob będziesz mogl obserwować i analizowac rozwoj swojego płaszcza miesniowego @Baasteek. My tak robiliśmy z chlopakami na SFD i sprawdzało się niezle - motywacja fest.

Pozdro
 
Last edited:
tabata a nie robienie złudnej masy z której nic nie wynika, lepiej biegać po drzewach niż nosić siatki z zakupami,
 
5 cwiczen na plecy, niektore na 3,5 kg robie a wioslowania na 1,25kg

Zeby byla jasnosc ja podaje ciezar ile zakladam na jedna strone hantelki i to jest krazek 2,5 kg + 1 kg.
Wiesz, że plecy są dosyć dużą partią mięśniową i to jest tyle co nic te 3.25kg?
Siady robisz z 1.5kg, a bicka 0.5kg czy co?


Zaczynam się skłaniać ku temu, że jednak trolujesz :danaillegal:
 
Last edited:
Trudno żebyś rósł jak się z sobą tak pieścisz. Na plecy minimum 20kg żeby cokolwiek poczuć. Trolling jak nic
 
Wiesz, że plecy są dosyć dużą partią mięśniową i to jest tyle co nic te 3.25kg?
Siady robisz z 1.5kg, a bicka 0.5kg czy co?


Zaczynam się skłaniać ku temu, że jednak trolujesz :danaillegal:

Ja tyle nie podniose jeszcze czyli 20kg.

Albo wy zle mnie rozumiecie........
Ja nie licze calego obciazenia piszac 3,5kg...tylko to x2 + 2,8kg wazy hantla to wychodzi 9.8 kg na 1 reke + 9.8 kg na druga.

Czyli dzwigam prawie 2x10kg na plecy.
 
Last edited:
:damjan:

Ja tyle nie podniose jeszcze czyli 20kg.

Albo wy zle mnie rozumiecie........
Ja nie licze calego obciazenia piszac 3,5kg...tylko to x2 + 2,8kg wazy hantla to wychodzi 9.8 kg na 1 reke + 9.8 kg na druga.

Czyli dzwigam prawie 2x10kg na plecy.
Czyli po zgrzewce wody na łapę, czyli tyle ile można na jednym palcu przenieść z auta to chaty. Nie chodzi o kozaczenie, ale gryf damski waży 15kg. Męski 20kg. I wyobraź sobie, że na to kładą obciążniki nawet początkujące, drobne kobiety.

Prawie 20 to byś miał jakbyś to miał razem i naraz targał. Równie dobrze możesz wyliczyć 5 serii po 5 ruchów x 10kg x 2 lapy = 500kg na plecy.

To nie może być serio to co piszesz :beczka:

Ile na biceps? 4kg? 0.5-1.5kg używa się w sportach uderzanych i fitness jak coś.

E: aż poszedłem pomachać zgrzewką na plecy i się upewnić :arielcry:
 
Last edited:
Prawie 20 to byś miał jakbyś to miał razem i naraz targał. Równie dobrze możesz wyliczyć 5 serii po 5 ruchów x 10kg x 2 lapy = 500kg na plecy.

A co to za różnica czy jednocześnie 20kg, czy 10kg na jedną połowę?
 
@Baasteek podawaj wagę całego hantla/sztangi, tak jest czytelniej. I wrzuć filmik jak robisz, może Ci się tylko wydaje, że więcej nie możesz, a masz zapas na 5 powtorzen i tego nie czujesz (czyli nic nie zbudujesz, bo trenujesz za lekko)
 
A co to za różnica czy jednocześnie 20kg, czy 10kg na jedną połowę?
Bo choćby nie wiadomo co on dokładnie robi :DC:

No i 1/3 masy ciała oburącz na plecy to mało. Itd. itp.


No nic, przeszliśmy do kontaktu w realu :beczka: Trzeba było siedzieć cicho :matt: Mam przejebane:jon:
 
@Baasteek podawaj wagę całego hantla/sztangi, tak jest czytelniej. I wrzuć filmik jak robisz, może Ci się tylko wydaje, że więcej nie możesz, a masz zapas na 5 powtorzen i tego nie czujesz (czyli nic nie zbudujesz, bo trenujesz za lekko)

Ok, na przyszlosc bede to obliczał i od razu podawał wagę całego jednego HANTLA.
 
Bo choćby nie wiadomo co on dokładnie robi

No pisał o treningu pleców, wiosłowaniu.

No i 1/3 masy ciała oburącz na plecy to mało. Itd. itp.

No może mało, ale co z tego? Na razie zaczyna, pewnie po tygodniu dojdzie do wniosku, że te 10 kg na jedną stronę to rzeczywiście chuj nie ciężar i sobie coś dokupi. Niech się kurwa chłopak otrzaska we własnym tempie.
 
No pisał o treningu pleców, wiosłowaniu.
Na 100% wiesz czy wiosłuje oboma naraz, czy pojedynczo, czy na zmianę, czy zarzuca ciałem, jak szybko opuszcza itd? Milion opcji, a o krzywdę nie trudno.
No może mało, ale co z tego?
Że może warto zrobić badania stanu zdrowia na start :)


Na razie zaczyna, pewnie po tygodniu dojdzie do wniosku, że te 10 kg na jedną stronę to rzeczywiście chuj nie ciężar i sobie coś dokupi. Niech się kurwa chłopak otrzaska we własnym tempie.
Nie mówię, że nie przecież :) chodzi, mi żeby się nie zatrzaskał. Skoro w playliscie ma podskoki z hantelkami - to chyba tak średnio jak zacznie skakać z porządnym ciężarem :bayan:
A kwestia doboru ciężarów, powtórzeń, jednostek/tydzień itd. mam wrażenie pominięta.

Jakoś tak ten temat kojarzy mi się z ostatnio głośną sprawą. Może babka też jest z Sanoka :lol:

"Zaczęłam przeszukiwać internet w poszukiwaniu informacji, czy mogę ugotować jajka w kuchence mikrofalowej. Trafiłam na mnóstwo artykułów i filmów, których autorzy twierdzą, że można to zrobić. W jednym z nich wyczytałam, że do wody trzeba dodać soli, by jajko nie pękło. Tak też zrobiłam - opowiada Bethany w rozmowie z "The Sun". (...)
Jak widać to bardzo niebezpieczne. Dlatego jestem taka wściekła na instrukcje w internecie"
 
:damjan:


Czyli po zgrzewce wody na łapę, czyli tyle ile można na jednym palcu przenieść z auta to chaty. Nie chodzi o kozaczenie, ale gryf damski waży 15kg. Męski 20kg. I wyobraź sobie, że na to kładą obciążniki nawet początkujące, drobne kobiety.

Prawie 20 to byś miał jakbyś to miał razem i naraz targał. Równie dobrze możesz wyliczyć 5 serii po 5 ruchów x 10kg x 2 lapy = 500kg na plecy.

To nie może być serio to co piszesz :beczka:

Ile na biceps? 4kg? 0.5-1.5kg używa się w sportach uderzanych i fitness jak coś.

E: aż poszedłem pomachać zgrzewką na plecy i się upewnić :arielcry:
ja jestem pewiem, ze to wszystko to trololo, bastek to atencjusz, po prostu musi byc w centrum uwagi. Moze i cos tam cwiczy, ale teraz to robi nas w wała. Te ciezary to moja dziewczyna jak zaczynala od zera a wazy 45 kilo to brala wieksze. Wiec albo bastek jest powaznie chory jakas dystrofia miesni, nie wiem, albo siedzi przed kompem i sie brechta jak bierzemy to na serio.
 
Wiec albo bastek jest powaznie chory jakas dystrofia miesni

Albo nigdy nic ciezkiego nie dzwigal w domu/pracy, gral w tibie pol zycia i ma mało siły ?

No wlasnie, mam mało siły i powolutku musze sobie zwiekszac ciezary.
Poki co zakladam 1,25kg krazki albo 2,5kg krazki.
Mam jeszcze 8x1kg to sobie bede je dokladal do tamtych i bedzie progres, ale powolny.
Mam tez 5kg krazki ale ich nie zakladam jeszcze.

Thats all. --- dziś będą robione barki.
 
Albo nigdy nic ciezkiego nie dzwigal w domu/pracy, gral w tibie pol zycia i ma mało siły ?

No wlasnie, mam mało siły i powolutku musze sobie zwiekszac ciezary.
Poki co zakladam 1,25kg krazki albo 2,5kg krazki.
Mam jeszcze 8x1kg to sobie bede je dokladal do tamtych i bedzie progres, ale powolny.
Mam tez 5kg krazki ale ich nie zakladam jeszcze.

Thats all. --- dziś będą robione barki.
to fajne miales zycie ;) ja na studiach przez 8 lat co wakacje zapierdalalem na budowie, worki z cementem na 6 pietro, albo przy betoniarce ehh te piekne czasy.
 
a w ten dzien kiedy mam regenerację mięśni i nie ćwiczę jak się napije umiarkowanie whiskacza nic tam nie wadzi ?
 
Back
Top