Trening, Dieta, Suplementacja Fightera

Mój znajomy który jest trenerem personalnym korzysta z takich posiłków i jego to akurat wynosi 53 zł ale ma zniżkę(nie wiem jak dużą) i ma posiłki podzielone na cały dzień. Na pewno w stolicy ceny są wyższe niż w Bydgoszczy ale może się mylę...
 
Ja sprawdzałem ten z którego korzysta WCA i wychodziłbym miesięcznie na 0 z tym cateringiem i rachunkami. Byłbym w stanie 1K/m-ąc przeznaczyć max opór, ale to nierealne. Kiedyś liczyłem i samo jedzenie jakoś ok. 500pln mi wychodziło, teraz może ciut drożej, ale jak ide do pracy na cały dzień(12-16h), to taki catering jak złoto.
 
Pytanie w sumie banalne, ale jak najprościej wyeliminować niedobór cynku? Jaka żywność zawiera go w dużych ilościach?
 
Pestki dyni, wołowina. Najprostsze sposoby.

Co od uwagi @dssport bardzo mnie ona zdziwiła, nigdy nie polecałbym na Cohones czegoś, co mi się nie podoba dla prywatnego zysku, a już tym bardziej, że nie mam z tego żadnego zysku, bo nie w ten sposób jestem rozliczany.
 
Rozumiem ludzi korzystajacych z tego typu uslug, ale mi osobiscie gotowanie sprawia przyjemnosc. Poza tym jest strasznie zeschizowany na punkcie kontroli tego co jem i generalnie rzadko zdarza mi sie jesc cos czego sam nie przygotuje. Wyjatki stanowia fastfoody ofc ;)
 
Ja sobie nie radzę z dietą. Za bardzo lubię dobrą kuchnię i policzenie np carbonary i jej ew. uzasadnienie w diecie przerasta moje siły. Dlatego catering dietetyczny byłby super. Tyle że cena (1500??) za taki catering jest dla mnie szalona. Z żoną byłoby 3000 zł...
 
Fajna sprawa dla profesjonalistów, osób zagonionych i nie lubiących spędzać czasu w kuchni. Nie dla mnie, bo lubię pichcić, w dodatku nie jem dietetycznie :D
 
Muszą na tym zarabiać, to jest biznes. Może kiedyś będzie mnie stać, bo to jest potworne zaoszczędzenie czasu.
 
Pewnie już było milion razy, ale przeszukiwać 41 stron... Szamie ktoś HIGH KICKA? Jak wrażenia? Z opinii, które czytałem, to wychodzi, że kozacki produkt.
 
Polecam, zjadłem 1 puszkę i sporo próbek. Więcej tlenu, lekko wchodzi pobudzenie, lekko schodzi, nie ma dziwnych jazd po, nie pompuje, zdecydowanie polecam przy street workout, kalistenice, CF, sportach walki i nie odmawiałbym kulturystom. Wersja dla BB to Iron Pump, ale HK wiele lepszy, w ogóle bardzo przyjemna przedtreningówka, jedna z najlepszych w ogólnym odczuciu wg mnie, a z dostępnych na pewno TOP 5.
 
+ dla HK, za lekki i przyjemny skład - choć osobiście nie przepadam za stackami .
 
+ dla HK, za lekki i przyjemny skład - choć osobiście nie przepadam za stackami .

Ten produkt zdecydowanie jako przedtreningówkę polecam, a nie preparat kreatynowy.
 
Dzięki za opinię. Dziś ogarnięty w dobrej cenie. W poniedziałek będę miał, wszamie, zrobię trening to opiszę swoje odczucia.
 
Ja może mam prosty chłopski organizm, bo jedynie gdy biorę Napalm, to ma na mnie jakiekolwiek dobre działanie. High Kicka nie czułem, Nox Pumpa też.
 
Gdzie napisałem, że to preparat kreatynowy?

...choć osobiście nie przepadam za stackami .

Zrozumiałem jakbyś traktował HK jako stack kreatynowy, źle zrozumiałem.

Ja może mam prosty chłopski organizm, bo jedynie gdy biorę Napalm, to ma na mnie jakiekolwiek dobre działanie. High Kicka nie czułem, Nox Pumpa też.

Jadłeś więc nowego Nox'a...Ja przeżarłem chyba wszystkie topowe. Ostatnio kupiłem PX9 Hornet, tylko 1 sklep w PL go ma, i po 1 porcji mam do odsprzedania...stary NOX robił przeciąg, choć było zejście, a nowy to shit, tyle wart co SAW Treca.
 
Ja może mam prosty chłopski organizm, bo jedynie gdy biorę Napalm, to ma na mnie jakiekolwiek dobre działanie. High Kicka nie czułem, Nox Pumpa też.
Ile Ty Hubi masz lat aktualnie? Tyle już syfu w siebie wpakowałeś.
 
Bo wziąłem 4 przedtreningówki na próbę to już syfem się naładowałem? Panowie, bez jaj. Nawet nie brałem puszek dużych, tylko po prostu próbówki....
A lat mam 19.
 
Hehe, ja odwrotnie zacząłem ;] W liceum miałem 2 kumpli schabów, obaj po 40cm na ręku, obaj ponad 100 na ławie, jeden mietki jak drażetki, uzależnił się i dobił do 600tab(!), teraz żałuje. Drugi 2 cykle, mały na 98tab i duży na 220tab. Też tak chciałem i zjadłem te 100tab. Dieta na zasadzie "co babcia dała", trening w domu, 2 hantle po 3kg każdy i sprężyna...wtedy nie było internetu...ehh

E: @HubiSSJ3 Ciebie ominął stary NOX Pump, ten z geranium, jak go wycofywali to kończyłeś gimnazjum. Po 1/3 porcji wyjebało mnie w techno, tańczyłem między seriami, mógłbym skrócić wszystkie przerwy do max.60sek, odlot...
 
A ja już pół roku jak sport uprawiam sporadycznie, a forma pozostaje, bo nigdy nic nie ładowałem, tylko brzuch rośnie. :D Ale wróci jak się znowu wezmę do roboty na poważnie...
 
@HubiSSJ3 nie chcę być złośliwy, ale próbówka wygląda tak:

200px-PROB%C3%93WKI_ubt.svg.png
 
Back
Top