The War 3

Spinam się, bo to nie beka gdy napierdalają chłopa nieprzytomnego xx ciosami w łeb, gdy ten leży bezbronny. Tu chodzi o ludzkie życie, a tamte portale mnie nie interesują, bo od dawna zajmują się rzeczami, które powinny zniknąć w czeluściach Internetu, ale to MOJA OPINIA.
Ty ale to idź się przypierdalaj do Denisa albo do Wlazło i tych 2 co tam byli z nim w klatce jako "sędziowie" a nie tutaj nam biadolisz, jaki my mamy na to wpływ, co mamy zrobić?
A tak szczerze to wolę właśnie takie coś, TFL jak było kots czy stare walki od kimbo z ogródka niż jakieś high czy fame.
Poza tym wyrosłem dawno z piaskownicy i nie od dziś wiem że life is brutal, a nikt trevisa do udziału w tym pewnie specjalnie namawiać nie musiał, wczoraj jeszcze dawał wywiad, chyba żyje. Swoją drogą po tym jak mu gość kapiszonował mordę nie było w zasadzie śladu na twarzy :crazy: ps: z nokautującym pierwszym to było 13 ciosów.
 
Last edited:
ten caly Soroko to jest kurwa cienki jak dupa weza :beczka:

Soroko jest gitem i honor nakazuje mu trzymać głowę wysoko, dlatego niestety nie zrobi poważniejszej kariery, chyba że podda się presji i spróbuję choćby na czas walki przykleić brodę do klatki piersiowej i podnieść do niej łapy, a nie jak Tong Po.
 
Panowie, hipotetycznie…
Gdybyście mieli iść w pasiaki na 10 lat, to wolelibyście w jakim wieku:
A: 20 lat
B: 30 lat
C: 40 lat

Ja bym wolał już chyba po 40tce pierdziec, z fartem! ;)
 
Może i jest to "selekcja naturalna", ale ktoś na tym zarabia, a młodzi to oglądają i to jest najbardziej przerażające. Nie będę dyskutował, jeśli uważasz, że wszystko OK z takimi projektami - nie ma problemu. Uwierz mi jedynie, że większość fanów MMA tak nie myśli i takie projekty mogą poważnie zagrozić nawet i całej dyscyplinie.
Jak niby ma to zagrozić całej dyscyplinie? O tym zagrożeniu to słyszę już od conajmniej 10 lat, za kazdym razem jak jakieś nowe gówno wchodzi i wszyscy się srają. Z fame też była sraka a teraz jak bulą, to przy każdej gali całe forum zajebane tym syfem
 
Nie żeby coś ale teraz ostatnie filmiki Roksów zaczynają się promo Gromdy , więc widzę że redakcja tam ostro podzielona ;)
 
Panowie, hipotetycznie…
Gdybyście mieli iść w pasiaki na 10 lat, to wolelibyście w jakim wieku:
A: 20 lat
B: 30 lat
C: 40 lat

Ja bym wolał już chyba po 40tce pierdziec, z fartem! ;)


Samobójstwo. Mam klaustrofobię. Jakby na tych małych metrach dali mi jeszcze 2 typa to bym zszedł w 3 dni. W ogóle ja mam straszne ADHD więc już w ogóle tragedia.
 
Może i jest to "selekcja naturalna", ale ktoś na tym zarabia, a młodzi to oglądają i to jest najbardziej przerażające. Nie będę dyskutował, jeśli uważasz, że wszystko OK z takimi projektami - nie ma problemu. Uwierz mi jedynie, że większość fanów MMA tak nie myśli i takie projekty mogą poważnie zagrozić nawet i całej dyscyplinie.
A myślisz że takie famemma które promujecie i na którym demoralizacja młodzieży sięga zenitu jest ok?! Nie popieram takich pato wydarzeń jak the war ale wy jako portal jesteście jebanymi hipokrytami.
 
A myślisz że takie famemma które promujecie i na którym demoralizacja młodzieży sięga zenitu jest ok?! Nie popieram takich pato wydarzeń jak the war ale wy jako portal jesteście jebanymi hipokrytami.
Wotore też było tu promowane, nie wspominając o Gromdzie, gdzie ostatnia runda, to walka do odcięcia.
:Duke3d:
I nie ma miętkiej gry...
:fjedzia:
 
Najlepsze jest to, że oni po tej walce 5 v 5 zrobili wywiad z sędzią, który mówił, że to było wyzwanie, bo pierwszy raz coś takiego sędziowali (wcześniej było 3 vs 3) etc. Widać było, że jeden sędzia się pogubił i za późno wszedł jak ten leżący już zbierał kaosy na ryj. No ale jest darmowa reklama, w kontekście śmierci na Punchdown to i tak nie mają najgorzej.
 
Najlepsze jest to, że oni po tej walce 5 v 5 zrobili wywiad z sędzią, który mówił, że to było wyzwanie, bo pierwszy raz coś takiego sędziowali (wcześniej było 3 vs 3) etc. Widać było, że jeden sędzia się pogubił i za późno wszedł jak ten leżący już zbierał kaosy na ryj. No ale jest darmowa reklama, w kontekście śmierci na Punchdown to i tak nie mają najgorzej.
No, i to ten główny sędzia, pan wlazło. Zamiast ratować Trevisa to jebany palcem pokazywał w jego stronę, nie wiem może myślał że ma magiczne moce jak Joda i siła woli zatrzyma nabuzowanego byka. W sytuacji z Trevisem dupy dał główny sędzia.
I szczerze to ja się nie dziwię jak to się zakończy gdzieś poza halą w przyszłości. Gość tam grubo poszedł, niepotrzebnie, zobaczymy czy rozejdzie się po kościach czy wręcz przeciwnie.
 
W takim miejscu i nawiązaniu do ‚srokoko’ z czystym sumieniem polecam książkę ‚Gad’ Kapustki! Mega ;)
:baldwinwhiskey:
 

@Dzihados może zmień ten temat, jeśli autor @osk nie ma nic przeciwko żeby był ogólnie o the war a nie o 3 edycji
 
Back
Top