The War 3

Na poprzedniej edycji była podobna bitka, gość nie wyszedł do finału, bo był zmasakrowany.
The-War-2-Komandos-vs-Soli.jpg
To była jedna z lepszych walk w tym roku, prawdziwa wojna !!!
 
Oglądacie to popierdolone show i potem będzie płacz, że ludzie umierają... Żenujące i w końcu stanie się tragedia, a wtedy będzie za późno.
 
Takie portale jak MMA.pl czy MMA bądź na bieżąco pojechali na tę gale i robią wywiady a Ty spinasz się że kilka użytkowników ciśnie z tego bekę?
Spinam się, bo to nie beka gdy napierdalają chłopa nieprzytomnego xx ciosami w łeb, gdy ten leży bezbronny. Tu chodzi o ludzkie życie, a tamte portale mnie nie interesują, bo od dawna zajmują się rzeczami, które powinny zniknąć w czeluściach Internetu, ale to MOJA OPINIA.
 
Spinam się, bo to nie beka gdy napierdalają chłopa nieprzytomnego xx ciosami w łeb, gdy ten leży bezbronny. Tu chodzi o ludzkie życie, a tamte portale mnie nie interesują, bo od dawna zajmują się rzeczami, które powinny zniknąć w czeluściach Internetu, ale to MOJA OPINIA.
Wiesz ilu ludzi odchodzi z tego świata po walce z nowotworem czy innymi chorobami? To są prawdziwe tragedie ludzkie gdzie dzieci zostają sierotami bo ich mama przegrała walkę z nowotworem. Takie gale jak ta czy Punchdown to najwyraźniej w świecie selekcja naturalna. Walczą na nich osoby które wiedziały na co się piszą i mają świadomość że biorą udział w patologii która może zaprowadzić ich na drugi świat. Poza tym na gali Punchdown swoją obecnością zaszczycił Roman Szymański czy Mariusz Wach a na The War miał walczyć Michał Karmowski który jest jakimś autorytetem dla pewnej widowni ale oczywiście najgorsi są ci co to oglądają.
 
Wiesz ilu ludzi odchodzi z tego świata po walce z nowotworem czy innymi chorobami? To są prawdziwe tragedie ludzkie gdzie dzieci zostają sierotami bo ich mama przegrała walkę z nowotworem. Takie gale jak ta czy Punchdown to najwyraźniej w świecie selekcja naturalna. Walczą na nich osoby które wiedziały na co się piszą i mają świadomość że biorą udział w patologii która może zaprowadzić ich na drugi świat. Poza tym na gali Punchdown swoją obecnością zaszczycił Roman Szymański czy Mariusz Wach a na The War miał walczyć Michał Karmowski który jest jakimś autorytetem dla pewnej widowni ale oczywiście najgorsi są ci co to oglądają.
Może i jest to "selekcja naturalna", ale ktoś na tym zarabia, a młodzi to oglądają i to jest najbardziej przerażające. Nie będę dyskutował, jeśli uważasz, że wszystko OK z takimi projektami - nie ma problemu. Uwierz mi jedynie, że większość fanów MMA tak nie myśli i takie projekty mogą poważnie zagrozić nawet i całej dyscyplinie.
 
Może i jest to "selekcja naturalna", ale ktoś na tym zarabia, a młodzi to oglądają i to jest najbardziej przerażające. Nie będę dyskutował, jeśli uważasz, że wszystko OK z takimi projektami - nie ma problemu. Uwierz mi jedynie, że większość fanów MMA tak nie myśli i takie projekty mogą poważnie zagrozić nawet i całej dyscyplinie.
Tylko że te gale umarły by same śmiercią naturalną gdyby nie znani ludzie którzy to promują i tam się pokazują. Mam nadzieję że jak będziecie robić wywiad z Szymańskim to go zapytacie dlaczego tam się pojawił i czy zdaje sobie sprawę że takie projekty mogą zagrozić (jak Ty to mówisz) całej dyscyplinie.
 
Może i jest to "selekcja naturalna", ale ktoś na tym zarabia, a młodzi to oglądają i to jest najbardziej przerażające. Nie będę dyskutował, jeśli uważasz, że wszystko OK z takimi projektami - nie ma problemu. Uwierz mi jedynie, że większość fanów MMA tak nie myśli i takie projekty mogą poważnie zagrozić nawet i całej dyscyplinie.


The War to bardziej boks lub K-1 niż MMA. Boks i MMA są tak potężne biznesowo że nawet jak na Gromdzie czy Fame podczas jednej gali umrze 5 ziomków to o nic nie muszą się bać. Biznes. Przez śmierć Soroko czy Ferrary żadne KSW czy Feny nie upadną.
 
Na The War był parter ale uznali że tam jest zbyt nudno i zrezygnowali.

Szczerze chciałbym to samo na Fame.


Oprócz Medusy , Araba, Wiewióry i Szpilki oraz Najmana w freak fightach nikt nie umie parteru. A nawet Ci co umieją to tylko przeważnie leżą plackiem.
 
Last edited:
Spinam się, bo to nie beka gdy napierdalają chłopa nieprzytomnego xx ciosami w łeb, gdy ten leży bezbronny. Tu chodzi o ludzkie życie, a tamte portale mnie nie interesują, bo od dawna zajmują się rzeczami, które powinny zniknąć w czeluściach Internetu, ale to MOJA OPINIA.
a czy konferansjerem na tej gali nie był przypadkiem gość, który czasem robi wywiady dla mmarocks?
 
Back
Top