The best of MMARocks!

"Jessica Eye pok. Leslie Smith przez TKO (przerwanie lekarzy z powodu wybuchu kalafiora na uchu), runda 2., 1:30."



W wynikach z UFC 180 :-)))
 
No bo raczej spodziewałbym się TKO (kontuzja/rozcięcie), a tak sformułowane mnie rozbawiło :-D Nie tylko moje teksty mają prawo tu lecieć, a uważam, że to jak na portal/forum powinno zostać wywyższone i wyodrębnione i nadaje się do tego tematu jak najbardziej :D
 
Może dla Ciebie to brzmi tak samo i nieśmiesznie jak "rozcięcie łuku brwiowego" ;-) Niektórzy mają węższe poczucie humoru, niektórzy szersze :-)
 
Skoro juz jest offtop to sie dolacze.Mysle,ze kontuzja ucha byloby bardziej fachowym okresleniem.
 
Kamil"the super Samoan" Walus wam jeszce pokaze,nie powiedzil jeszcze ostatniego slowa!
 
Masutatsu na temat konferencji UFC: The Time is Now.:

UFC zapowiedziało konferencję jak Mahonek foczke i efekt będzie ten sam, zamiast ponętnej celebrytki zwykła szara dupodajka.
 
@Masu ma swój styl, sporo z jego wypowiedzi mogło by tu lądować, a jego odniesienia do mahonka rozbrajają :]
 
Pierwszy wpis w tym temacie na nowym forum!

Mateusz Smoter said:
PLMMA wprowadziła jednolite stroje jako pierwsza. UFC kopiuje PLMMA niszcząc nasze MMA. Dana White największym szkodnikiem MMA w Polsce. PLMMA, PLMMA, PLMMA, PLMMAF, PLMMAZF, GTFO, USB, HDMI.
 
USB poza darmowymi galami dostępnymi publicznie, robi wydarzenia w PPV oznaczone USB 3.0

A przy wejściu na gale rozdają darmowe kondomy! (kondomy USB oczywiście)

usb-condom-1164_project-body_1024x1024.jpg
 
Użytkownik Lockhorne na temat przeciwnika Mameda na gali KSW 29. Może trochę obraźliwie, może trochę wulgarnie, ale jak najbardziej zabawnie i chyba będzie tu pasowało.

Zapisałem się do annałów :) Jest jakieś głosowanie na tekst roku?
 
@Grzechu, przejdź do Koncertu życzeń i przeczytaj moje wyjaśnienie :)
Nie chodziło o kwestię tego, czym jest Oplot, czy Brutaal, tylko jakie miejsce to zajmuje w hierarchii. Oraz jakie są możliwości na forum :)
 
Toster? :) Liczyłem na jeden z dwóch zestawów:
- Talon na kur.. i balon
- Karnet na kur.. i klarnet

Scurvol, piękne melodie :D
 
Back
Top