The best of MMARocks!

W zasadzie nie wiem czemu, ale po przeczytaniu Borna poniżej spadłem z krzesła.

Jakby taki Rolles nie miał rąk, nóg i głowy tylko sam korpus i w dodatku zielony ;] Karol był z nim w parterze i nie dał sobie nic zrobić, a nawet sweepnął!
 
Męczy mnie już czytanie określania kogoś kto nie jest ścisłą czołówką światową w tym sporcie mianem "ogóra". Obraża to zawodników tak określanych i tych, którzy ich pokonują po części. Trzeba coś z tym zrobić, a najłatwiej możecie to zrobić Wy Moderatorzy ;-) Nie rozpoczynajmy czasem tu kolejnej dyskusji!!! Dzięki za docenienie Mateusz, bo nie było to przemyślane pod kątem tego tematu :P
 
Born - obrońca ucieśnionych zielonych, donos do prokuraty jeszcze złóż.



:-)



Nie wiem jak inni, ale ja pisałem swoją definicję ogóra na tym forum już ze 3 razy, biorąc pod uwagę twoją aktywność na cohones, to na pewno choć raz na nią trafiłeś. A skoro tak, to nie wiem o co sapiesz.



/dajcie ze 3 minuty, żeby Born zdążył przeczytać tego posta; później możecie kasować
 
Fresz misiu chodziło mi o to, że hubert kiedyś wiecznie pisał, że nie ma gdzie trenować więc ogląda yt a tak w ogóle to koledzy widzieli i mu mówili.
 
Komentarz odnośnie performance-u Kamila.



Plan na walkę - wbiec w rywala... sam Jackson musiał chyba z tydzień siedzieć, żeby coś takiego wyczarować.



:-)
 
Charles Bronson: "Born nie wiem czy zauważyłeś, ale zaczynasz dominować w temacie o sterydach co przy twoich wymiarach jest trochę nie na miejscu :P"
 
Doping = MASAAAAAAAAAAA,nie ;-)?



Widzę, że dopier*lanie mojej osobie to często sposób na trafienie do tego tematu, słabo :D
 
Też jestem ciekawy z czego turecki kebab ??? Waluś już ma efekty nie wie co go znokautowało







By Tytus



Jebłem ze śmiechu. :-)
 
temat przykry bo o śmierci zawodnika w wypadku, ale born jak widać w formie tak czy inaczej:

Jak widać duża masa nie pomogła wyjść z wypadku, na każdego niestey znajdzie się "sposób". Jak widać kg o niczym nie świadczą, życie stracić może każdy.




komentarz roku :-) kompleks wagi? :-)



i genialna riposta cyphera :-)




Jakby walczył w muszej to by pewnie zdążył wyskoczyć przez szyberdach.
 
generImg.php




Co nie prawda? Prawda fhuj:-)
 
aż głupio mi się z tego śmiać, ale jak na takie coś można było wpaść to wie tylko Born :D
 
Lol ;-) Jak uważacie. Nie chcę mi się wertować za nie tak dawnym postem Scurvola, bo już jest luz. Ale i on i paru innych wcześniej pisało tekst "Co mi możesz zrobić jak ważę 2x więcej niż Ty". Gugenishvili też ważył, a sposób się znalazł ;] Ja tylko wskazałem niedowiarkom, że nikt nie jest nieśmiertelny, niezależnie od wagi, ale dobra, śmiejcie się jak tu coś jest śmiesznego ;-)



Dlatego to nie mój kompleks Instinct, bo nie ja ten temat wysuwam, a ciężcy userzy w stosunku do mnie :-)
 
Tekst roku! Dobrze, że to wrzuciliście tutaj - tam głupio było się śmiać.
 
Back
Top