Tatuaże

eck-1048-2.jpg








Wydaje mi sie ze to jest wzorowane na jego tatuazu. Tylko na srodku masz lekko widoczny znak wodny wiec uwazaj, a najlepiej kup koszulke jezeli jeszcze mozna taka dostac (wydaje mi sie ze to nie bedzie duzym wydatkiem w stosunku do takiej dziary).
 
Nie chcę nic mówić, ale wytatuowanie sobie symbolu klubu sportowego niczym nie różni się od tatuaża przedstawiające KSW czy UFC :).
 
chyba się różni ;) na wyspach jest masa fanatyków widziabanych w herby swoich klubów. Dla nich to jak jezus dla meksykanców.
 
No, ale czym się różni? I to i to jest prywatny biznes kogoś, kto dostarcza nam emocji sportowych.
 
Ja to bym się kłócił. Herb klubu czy miasta to coś innego.



UFC/KSW = znaczek ligi mistrzów czy tam jakiegoś pucharu uefa



Berserkerzy też dziarają znak swojego klubu a to nie to samo co UFC/KSW.
 
W sumie masz rację. Bliżej temu lidze niż faktycznym klubom piłkarskim.
 
Nie kazdy klub jest prywatnym biznesem do tego dochodzi przywiazanie, tradycja i oddanie ktore watpie zeby ktos mial w stosunku do KSW szczegolnie jak sie nie potrafi poprawnie napisac nazwiska najwiekszej gwiazdy organizacji ;). Oczywiscie sam bym sobie nie wydziaral zadnej nazwy klubowej itp. ale wiem ze sa fanatycy ktorzy potrafia zrobic wiele wiecej dla swojego klubu. Moze za 100 lat KSW tez sie dorobi tego co kluby pilkarskie zalozone ponad 100 lat temu. I jeszcze jedno wydziaranie KSW bardziej bym porownal do wydziarania sobie loga premier league, a logo Chelsea do np. loga Berserkerow ze Szczecina.







edit: O widze ze tak dlugo pisalem ze ktos napisal prawie to samo :D.
 
Miałem kiedyś wrzucić zdjecie swojego, ale coś czasu nie miałem dziś to robie.



941629_625344697493794_1383863225_n.jpg
969241_624887310872866_30035923_n.jpg




i troche bliżej
528250_611008075594123_1172339506_n.jpg
 
Siema sorry za double, Bazinga skąd masz te foto z twojego posta te pierwsze masz namiar na tatuażyste polak czy nie?
 
już 5 lat wiedziałem jaki będe miał tatoo :) zdjęcie też było pewne które będzie :) tylko tło postanowiłem dać z klatki bo lepiej się prezentuje :) dziekuje za propsy :)
 
Niestety nie posiadam, bo tattoo nie robiłęm dla ludzi tylko dla siebie i mnie nie potrzebne :)
 
są jakieś dobre polskie fora o tatuażach na których udziela się dużo osób i można się dowiedzieć różnych rzeczy od ofert po jakieś ciekawe motywy itd? bo chciałbym w ciągu najbliższego roku zrobić sobie tatuaż przedramienia, ale kompletnie nie wiem gdzie szukać nigdy tego nie robiłem
 
Panowie czy ktos z Was wie co dokladnie znaczy wzor Kida Yamamoto na klatce?? Bylem przekonany,ze to 7 znakow kanji symbolizujacych bushido ale chyba sie mylilem,bede wdzieczny
 
KoY, niestety pierwszy to Niki Norberg, nie polak. Przepraszam za złokę ale jakoś mi umknęło to pytanie.
 
Z całym szacunkiem, ale mi się jakoś wykonanie tego tatuażu nie podoba. Grunt, że Ci się podoba i taki chciałeś :)
 
to jest polinezyjski tatuaz i jesli dobrze kojarze to kazdy symbol w tym 'jezyku' oznacza cos, The Rock ma w tym stylu tatuaz tak samo praktycznie usytuowany i wiele razy wspominal bodajze co znaczy kazdy ze znakow. jesli ktos chce sobie jebnac ot tak 'wzorki' to dla mnie dosyc slabe, a coraz czesciej widze ten styl tatuazu. #warsawshore



mega mi sie podoba, ale to musi byc robione u specjalisty z tego co czytalem. PEWIEN NIE JESTEM.



http://www.tatuazepolinezyjskie.pl/ - zadna reklama, lektura mala.
 
@Pain wyszło trochę jakby CroCop miał gacie w serduszka :-)

@baju
Mi tam się strasznie podobają tatuaże polinezyjskie i myślę, że kiedyś sobie zrobię, ale pewnie postaram się w jakiś sposób zrozumieć ich przekaz.
I te polinezyjskie/maoryskie dziary to nie to samo co tribale, które są domeną gości pokroju Trybsona i generalnie szeroko pojętych "miśków z siłki".
 
Back
Top