Tanio skóry nie sprzedam

10857723_1018848744798291_971015077877049281_n.jpg
 
i tego demota pewnie zrobił murzyn, masakra nazwijmy większość polskich firm i fabryk rasistowskimi bo nie pracują tam czarni. Coraz więcej spierdolin umysłowych na tym świecie, coraz mniej normalnych ludzi.
 
Bang! Genialny trailer, fajny montaż i ciekawy pomysł zestawienia. Bardzo miło się to ogladało, jednak bezpośrednia walka "Marvel vs DC" i tak nigdy nie dojdzie do skutku. Jak się dłużej zastanawiałem, to i tak nie wiem, którego wydawcę komiksów lubię bardziej, bo i tu, i tu, są postaci, które lubie, ale nie wiem, cyz nie skaniabzm si bardyiej ku Marvelowi. Co sądzicie na temat filmiku i jakie macie zdanie o wydawnictwach?

 


lubie wiekszosc "reportazy" pyty, ale nie lubie takiego robienia debili z ludzi, z ktorych latwo jest takich zrobic
wiadomo, ze ludzie w srednim wieku i wyzej nie sa tak na biezaco z technologiami, jutjubami itp i jak widza kamere to musi byc telewizja wedlug nich
 
Mnie to akurat śmieszy, ale w poszczególnych przypadkach. Jak nie ma bezpośredniego mocnego chamstwa, tylko takie żarciki, tak jak w tamtym filmiku, to dla mnie może być.

Ale i tak jeszcze bardziej śmieszyły mnie teksty "my nie nagrywamy dla telewizji, jesteśmy z radia" i kamera pod nosem :D Lub gdzie pyta zagina ludzi, tak jak np. w t ym filmiku (albo w połowie filmiku o "podziale kobiet na: kobiety i szmaty").
 
Jednych śmiesza materiały pyty, innych małe kotki, a jeszcze innych materiały z wypadków na hardzie na sadolu. Życie.
 
Mnie to akurat śmieszy, ale w poszczególnych przypadkach. Jak nie ma bezpośredniego mocnego chamstwa, tylko takie żarciki, tak jak w tamtym filmiku, to dla mnie może być.

Ale i tak jeszcze bardziej śmieszyły mnie teksty "my nie nagrywamy dla telewizji, jesteśmy z radia" i kamera pod nosem :D Lub gdzie pyta zagina ludzi, tak jak np. w t ym filmiku (albo w połowie filmiku o "podziale kobiet na: kobiety i szmaty").


dla mnie jednym z najlepszych jest np filmik o lodzi, gdzie glownie mlodzi ludzie byli pytani i wiedzieli o co kaman

edit
jesli juz jestesmy przy tym co nas smieszy


ta seria bez ivony jest genialna, ile gosc musial pracy wlozyc, zeby to tak zmontowac :D
 
Mnie takie gówna nie śmieszą.

W szóstej minucie oplułem monitor jak bliski rzygania koleś próbował pod kamerę wykulturalnieć=jestem prosty. Mnie to śmieszy: absurdy naszego pięknego kraju typu kolesie śpiewający hymn i rzucający kamieniami, idiotyczne wypowiedzi polityków, którzy by chcieli decydować o nas i dają się zaskoczyć na "marszach". To jest jak Monthy Python bez scenariusza.
 
Back
Top