Tanio skóry nie sprzedam

roznica_miedzy_pilka_nozna_a_mma_2014-06-17_16-18-20.jpg
 
Co sie podziało z youtube, że jak wchodze powiedzmy na kanał wapniaka - daje filmy to sa tylko np. 2 , a całej reszty nie ma ... ??
 
https://www.youtube.com/watch?v=MhJOUMGhhwE



Miniony mundialowo. Krótkie ale genialne :D
 
Foty z fb "onr brygada łódzka" Kamil idzie śladami swojego idola Adamka i wchodzi w polityke
 
Akurat z tym "wszyscy nas nie zamkniecie" jest jakaś większa akcja, odnośnie tego wykładu Baumana i ukaranych chłopaków.
 
Jeśli chodzi o akcję "Wszystkich nas nie zamkniecie" to bardzo dużą rolę odegrał w niej oddział wrocławski Kolibra jak i strona na fb "gówno prawda". Poza tym brali w niej udział m.in.: " Stowarzyszenie Odra • Niemen, Solidarni 2010, ONR Brygada Dolnośląska, Młodzież Wszechpolska • Okręg Dolnośląski, Civitas Christiana Wrocław, Ruch Wolności • Wrocław, Stowarzyszenie Wolność i Miłość, Rodzina Radia Maryja, Kibice Śląska Wrocław"
 
"This is Sparta" od Arlovskiego widzieliście? Gif ode mnie, można brać do sygny :)







r905n4.jpg




https://www.youtube.com/watch?v=jLYJs830EX4
 
Takim szmaciarzom jak z filmiku PioTRTka to się powinno low kickami kolana na dobry początek poprzestawiać.
 
co to kurwa jest ten kuba ? Ale mnie wkurwił. Dawać mi namiary na niego i wyrwę chwasta zanim to kurestwo się zacznie mnożyć. No ja pierdole. Co to miało być? Śmieszne, czy ki chuj ? Nie znam całej sytuacji, ale nawet jeśli by ta dziewczyna go obrażała, czy coś, to żaden "mężczyzna" nie ma prawa tak potraktować kobiety. Chuj mnie zaczyna trafiać z tą modą w stylu "baby to chuje". Ja jestem wychowany tak, że kobietom okazuje się szacunek. Zresztą moja moralność tego ode mnie wymaga. Kurwa połamałbym tego dzieciaka i miałbym w dupie to, że jest młodszy i słabszy ode mnie. Eksterminacja kurwy, wypędzenie ze społeczeństwa, cokolwiek.
 
Oni w tym filmiku w ogóle po polsku gadali?



Ja uważam, że wpierdol należy się każdemu, kto bez powodu się znęca nad słabszymi, ale widziałem w życiu parę szmat, które przekonały mnie, że zasada "kobiet się nie bije" nie powinna mieć zastosowania w każdej sytuacji. Równouprawnienie, jak kogoś znieważasz/bijesz to tak samo należy ci się kara, niezależnie od twojej płci.
 
ale widziałem w życiu parę szmat, które przekonały mnie, że zasada "kobiet się nie bije" nie powinna mieć zastosowania w każdej sytuacji.




Cytując Borna: "Kobiety
nie biją, a jeśli biją to znaczy, że lubią się bić i można je bić".



Nadal nie mam pojecia, kim jest en cały Kuba. Na FB na zdjeciu 17 lajków i 2000 udostępnień. WTF? A zachowanie strasznie chujowe. Chciał się popisać przed kolegami? Chciał podwyższyć swój autorytet? Tu mi wraca tylko pomysł Millera z "Bully Beatdown", gdzie można brać takich zjebów, stawiać na przeciwko ludzi, którzy już coś w MMA ogarniaja i by cwaniaczki dostały po ryju. A co na to koledzy? Ilu ich tam było? Trzech? Ale żaden nie zareagował, bo przecież to fajne oglądać dziewczynę, która leży na ziemi i jest okopywana. Jebać takich leszczy. Tylko ciśnienie podnoszą.
 
http://www.wykop.pl/link/2043048/potrzebny-wykop-efekt-w-holandii/







Ogolnie to policja sie nim juz zajela wiec sie nie musicie pienic do monitorow ;D.
 
Back
Top