Tanio skóry nie sprzedam

Haha, według tego testu jestem złodziejem, metalem i "nie jestem w stanie nawiązać zdrowej interakcji międzyludzkiej, chociaż prawdopodobnie i tak nigdy nie próbowałem". No pięknie, trafiony zatopiony! :-)



Aha, sprawdziłem inne kombinacje, jeden wielki troll :)
 
Ludzie którzy udzielali odpowiedzi podobnych do twoich sądzą, że lądowanie na księżycu było sfingowane.



Ponieważ nie masz żadnego szacunku do życia, uczciwości i moralności, jedyna dostępna dla Ciebie ścieżka kariery to stanowisko kierownicze w korporacji.



Chociaż jest możliwe korygowanie twojej osobowości za pomocą kombinacji praktyk umartwiania się i silnych dawek leków psychotropowych, możesz nigdy nie zacząć funkcjonować całkowicie normalnie






LOL. Myślę, że Defthomas by się z tym zgodził :).
 
Czemu przy każdym obrazku nie ma odpowiedzi: "plama"?

ups:
Twoje odpowiedzi mówią mi, że nigdy nie zostaniesz zostawiony sam na sam z moją córką. A ona ma 37 lat. Właściwie to mój syn też nie jest przy tobie całkiem bezpieczny. A teraz znikaj, mam broń i nie będę się wahał jej użyć.
Ludzie, którzy odpowiadali tak jak Ty zwykle mają wyraziste, perwersyjne fantazje seksualne, tak nietypowe, że przeraziłyby ich znajomych z pracy. Pomimo twojego stanu i związanych z nim ograniczeń, pamiętaj, że zawsze możesz znaleźć pracę jako diler narkotyków lub prostytutka, jeżeli naprawdę się postarasz.
Najprawdopodobniej jesteś spod znaku wagi, jak większość beznadziejnych ludzi. Co zaskakujące nie nienawidzisz swoich rodziców, ale zdecydowanie nienawidzisz swoich dziadków - kto wie co to może oznaczać
 
Twoje odpowiedzi wyraźnie wskazują, że odstawiłeś leki i prawdopodobnie łamiesz warunki zwolnienia warunkowego.


Można przypuszczać, że nosisz wyłącznie czarne ubrania, ponieważ głosy w twojej głowie każą Ci to robić, podobnie jak jeść wyłącznie surowe mięso.

Ludzie, którzy udzielali odpowiedzi podobnych do twoich, zwykle czerpią przyjemność z sikania do basenu.

Możesz zapomnieć o swoim marzeniu bycia operatorem koparki. Właściwie to, biorąc pod uwagę twoje zaburzenia, najlepiej by było gdybyś zrezygnował z obsługi jakiegokolwiek sprzętu cięższego niż śrubokręt, do czasu aż twój stan się polepszy (co prawdopodobnie nigdy nie nastąpi).

Jest niemal pewne, że nienawidzisz swojej matki i pogardzasz swoim ojcem, ale jest to zupełnie normalne (wszyscy nienawidzimy twoją matkę i pogardzamy twoim ojcem). :-)
 
Te wyniki są mocno przekoloryzowane bo to jakaś studencka akcja. Poczytajcie sobie pod wynikami co tam drobnym napisano ;)



Oblukajcie ten teścik, kultowe już w sumie rzeczy, stare jak internet:



http://www.enneagram.pl/
 
Twoje odpowiedzi sugerują, że jesteś całkowicie normalny. Czy zdajesz sobie sprawę, jak rzadkie to jest? Może powinieneś obniżyć standardy i znaleźć sobie jakieś złe zwyczaje, ponieważ ludzie podobni do Ciebie są zwykle skrajnie irytujący dla otoczenia.
Osoby, które udzielały odpowiedzi podobnych do twoich zawsze są zdradzani lub porzucani przez partnerów.
Na dłuższą metę nie ma dla Ciebie żadnej nadziei. Twoje życie nie stanie się nawet odrobinę lepsze, ani w najbliższym czasie, ani w bardziej odległej przyszłości. Twój smutek nie będzie miał żadnego ograniczenia. Depresja i cierpienia psychiczne będą twoimi stałymi towarzyszami.
:-)



BTW. Czy ten test nie polega przypadkiem na szybkim podawaniu swoichwlasnych skojarzen ?
 
Jesteś w zasadzie normalny, nie licząc twojego upodobania do odkurzaczów i biegania nago w świetle księżyca. Terapia wstrząsami elektrycznymi może Ci pomóc, ale z pewnością nie pomoże Ci robienie głupich testów z plamami atramentu. Znajdź sobie jakieś hobby (nie związane z odkurzaczami) i staraj się trzymać swoje pokręcone żądze pod kontrolą.



Ludzie którzy udzielali odpowiedzi podobnych do twoich sądzą, że lądowanie na księżycu było sfingowane.



Ponieważ nie masz żadnego szacunku do życia, uczciwości i moralności, jedyna dostępna dla Ciebie ścieżka kariery to stanowisko kierownicze w korporacji.



Chociaż jest możliwe korygowanie twojej osobowości za pomocą kombinacji praktyk umartwiania się i silnych dawek leków psychotropowych, możesz nigdy nie zacząć funkcjonować całkowicie normalnie.



:-)@Pat dokładnie na tym
 
Tak jak myślałem inny niż jeszcze rok temu. Wtedy 5w4 (choć nadal wiele pasuje) tak teraz 2 bardziej.
 
A to ciekawe, ja robiłem pierwszy raz klika lat temu i miałem 8w9. Trzy miesiace temu zrobiłem drugi raz, bo chciałem zobaczyć czy wyjdzie podobnie i... dalej 8w9.







E: Meru, było kurwa!:-)
 
vMVaep9.jpg




Źródło: http://kurwa.keraj.net/ :-)
 
meru zajebiste-ten temat teraz u mnie się nazywa ''tanio skóry kurwa nie sprzedam'' :-)



edit: polecam teraz wejsc z tym na tvn24 :-)
 
Kiedyś ten skrypcik już był chyba na forum ale widziałem go dzieś indziej :) używałem go głównie na portalach informacyjnych takich właśnie jak wyżej wspomniane tvn24 ;) niestety bardzo szybko się nudzi ;p
 
@carlo992



Filmik był i imo to raczej powinien w HP wylądować niż w skórze bo ja tam w nim nic śmiesznego nie widzę, tylko chłopaka zmagającego sięz chrobą i sport jako doskonała terapię i odskocznie od codzienności.
 
Back
Top