Tanio skóry nie sprzedam

moze mi mahonek powie swoj sekret!



Rory, nie potrzeba dupek juz, a okulary i tak siądą. soczewki na dluzsza mete meczace.
 
@Rory, szczerze? Poprzez ostatniego gifa, którego miałeś w podpisie (jeszcze przed obrazkiem który masz teraz) w pewnym sensie znielubiłem Rorego. Tzn. za każdym razem jak go widzę w necie, to automatycznie myślę o Cohones i o Twoich któtkich postach oraz przupominam sobie uliznaego Rorego w okularkach usmiechającego się w gifie. Wkurza mnie to :D
 
Rozwiń swoją myśl Szady :D







2f9d92d2707da36a25211eea5acf82fa.gif
 
Tu nie ma co rozwijać. Fajny gif widziany milion razy przestaje być fajnym gifem. Chyba, że są na nim cycki.
 
Każde co fajne kiedys mija. Ae już nie będę nic zmieniał przez najbliższy czas, bo jest dobrze. Cycków nie bedzie, bo to nie jest żadne forum erotyczne!



@Baju, jak kto woli, Maggie z TWD i Bella z SPN. Ma własnie taką fajną, charakterystyczną urodę :)
 
ale w supernaturalu ona byla bardzo okazyjnie jesli sie nie myle? glownie pamietam ja z zombiakow. :c
 
Tak, Bella w SPN była w kilku odcinkach trzeciego sezonu, czasem wchodziła braciom w paradę, ale zawsze lubiłem jej postać, fajna jest :D
 
Baju, ja osobiście wszystkie wywiady przeprowadziłem osobiście z dyktafonem w ręce. Co do zarzutów do steony - wszelkie uwagi i propozycje kierować w komentarzach, na mail, bądź gdziekolwiek pw. :)
 
Rory, nie potrzeba dupek juz, a okulary i tak siądą. soczewki na dluzsza mete meczace


To twoja dziewczyna będzie się mogła pochwalić koleżankom, jakiego ma przystojniaka.Pamiętaj, jak okulary to tylko takie jak Rory innych nie bierz.:-)
Chyba wszyscy chłopcy
strzał w pudło.A widziałeś dziewczynę Rorego?jak nie to zobacz :-)

@Rory, szczerze? Poprzez ostatniego gifa, którego miałeś w podpisie (jeszcze przed obrazkiem który masz teraz) w pewnym sensie znielubiłem Rorego. Tzn. za każdym razem jak go widzę w necie, to automatycznie myślę o Cohones i o Twoich któtkich postach oraz przupominam sobie uliznaego Rorego w okularkach usmiechającego się w gifie. Wkurza mnie to :D
Wiesz każdy się ubiera, jak mu się podoba i nie każdy musi chodzić w dresach.Mi też się nie podoba, jak niektórzy zawodnicy się ubierają, ale nie mam tak jak ty, że go znielubiłem po prostu trzeba to uszanować i tyle.:-)Chyba będę musiał odejść z tego forum, żebyś o mnie zapomniał :-)i żebyś polubił trochę canadian psycho.
 
midern - rory Ci zbrzydł ale za to bardziej pokochałeś andrzejka, prwda:)?



I tak najlepszy awatar ma ktoś od tej laski z gry o tron.
 
@Roruś, źle mnie zrozumiałeś, albo ja źle to napisałem. Chodziło mi bardziej o to, ze jak widzę Rorego, to poprzez tego gifa przypominasz mi sie Ty, i czasem nie potrafię odgonić tej myśli. Nieraz nawet mi się uśmiech pojawi na twarzy :) Także, nie miał to być żadnen pocisk w Twoją, czy MacDonalda strone, po prostu skojarznia.



@Andrzej, chodzi Ci o Gambita :D I nie, nie pokochałem, bo mnie zlewasz na twitterze :-) :-)
 
juz sie chwali Kanadyjczyku! powinienes trenowac teraz, a nie cohones. mentalne przygotowania?



serio Batmanie? gdzie Zacka zlapales? :o
 
Chodziło mi bardziej o to, ze jak widzę Rorego, to poprzez tego gifa przypominasz mi sie Ty, i czasem nie potrafię odgonić tej myśli. Nieraz nawet mi się uśmiech pojawi na twarzy :)


Nie podrywaj kolegów na forum!
 
Chodziło mi bardziej o to, ze jak widzę Rorego, to poprzez tego gifa przypominasz mi sie Ty, i czasem nie potrafię odgonić tej myśli. Nieraz nawet mi się uśmiech pojawi na twarzy :)


46017440.jpg




sory, musiałęm :D







@Grzechu hehe, widzę, nie tylko ja tak to odczytałem D :D
 
Nie podrywaj kolegów na forum!


Akurat nie taki był mój zamiar :D Wypij lepije moje zdrówko :-) :-) Cholera, znowu źle to zabrzmiało xd Kończę temat Rorego :D







@Andrzej, chodzi Ci o Gambita :D I nie, nie pokochałem, bo mnie zlewasz na twitterze :-) :-)
 
juz sie chwali Kanadyjczyku! powinienes trenowac teraz, a nie cohones. mentalne przygotowania?


Właśnie idę trenować, bo walka już nie długo.A wiem, że postawiliście na mnie kasę tak więc nie mogę waz zawieść:-)

@Roruś, źle mnie zrozumiałeś, albo ja źle to napisałem. Chodziło mi bardziej o to, ze jak widzę Rorego, to poprzez tego gifa przypominasz mi sie Ty, i czasem nie potrafię odgonić tej myśli. Nieraz nawet mi się uśmiech pojawi na twarzy :) Także, nie miał to być żadnen pocisk w Twoją, czy MacDonalda strone, po prostu skojarznia.
Teraz czaje o co chodzi :-)
 
ja pierdole, Arlovsky najwiekszy janusz twitterowy 'lajkuje' profile... <3



moja focia jak mu sie spodobala, na tapecie juz jest?
 
No doszedłem jeżeli o to pytasz. Szybciej mi to poszło przy zdjęciu Macierewicza aale przy twoim też nie jest to niemozliwe:)
 
:-)



#justinbieber #bialorus #andrzejluj



az tak daleko nie poszedlem, MMA do nicku sobie nie wjebalem. :C



piski, zyski i wytryski, zapamietaj to Andrzej.
 
Back
Top