Tanio skóry nie sprzedam

@midern, to ogarnij sobie jego serie "Powody". Jak dla mnie genialne, naśmieje się często bardziej niż przy Abstrachujach. Najlepsze chyba "... powodów dlaczego nie warto mieć współlokatora. Kozackie. Making Ofy też zajebiste, jest na czym oko zawiesić jak się cżłowiekowi nudzi. :)



@malinowsky trochę w paincie, trochę z clipartów i jest plakacik! :-)
 
kurwa czy to sa te klasyczne ognie?



905963-185_l.jpg




close enough.
 
No nic, śmiesznie wygląda jak właściciel stronki, której bardzo wiele można zarzucić pod względem grafiki wyśmiewa czyjąś pracę graficzną.
 
Wy tak poważnie z tą szyderą z plakatu lokalnej gali?



Jest całkiem przejrzysty, ten ogień nie bije jakoś mocno po oczach.



No kurwa, na pewno mają tak ogromny budżet, żeby zatrudnić profesjonalnego grafika.
 
Nie podskakuj malinowsky Loganowi, bo w koncu awansowal na redaktora i moze teraz sobie szydzic z innych inicjatyw.



Jak byles zwyklym userem Logan to Twoje wpisy wygladaly inaczej, zauwazylem taka tendencje spadkowa od awansu
 
Szejdzik, powiesz mi, ze wiekszosc osob nie ma nawet jakiegos znajomego co sie w PSie cos mota i wyczarowalby 10 razy lepszy pod wzgledem wygladu jak i przejrzystosci?



mnie takie ognie zawsze bija po oczkach. <3



btw, kto tlumaczyl wam wywiad z Makovskym? strasznie bije po oczach slownictwo. teraz sobie przeczytalem. :c



mozecie mi powiedziec jak to sie odbywa? jak mahonki np zdobywaja wywiady z Horwichami etc? mailowo prosby i wysylanie pytan?
 
A gdzie ja tutaj szydzę ? Możesz mi pokazać ? Malina wyśmiewa czyjąś pracę, która owszem, do najwyższych lotów się nie zalicza, ale to samo można powiedzieć o layoucie jego strony. I gdzie tu szydera czy obrastanie w piórka ? Chyba nie pamiętasz moich postów sprzed dołączenia do redakcji, bo wtedy przysrałbym się sto razy bardziej, a teraz zwyczajnie zwracam uwagę na słabe zachowanie. Bo takie zachowanie jest słabe.
 
baju,



bywały gorsze plakaty z ogniem w roli głównej. Przy tym z Najmanem, ten z lokalnej Giżyckiej gali organizowanej przez niewielki klub Sztuk Walki, prezentuje się jak jakiś 'masterpis'. :D



plakat.jpg
 
Porównywanie mojej strony do tego plakatu? Ciekawe, nawet bardzo. Plakat jest mega słaby i tyle, ale porównywanie go do strony to już mega przesada. I coś w tym jest co pisał mat01, pogubiłeś sie trochę Mateusz bo to już nie pierwsza osoba która wytyka Ci sodówkę.



Zmieniając temat. Pamietacie tego pana? http://natemat.pl/92083,marek-krukowski
 
A potem że gala sie nie odbywa.



EDIT:



Malina, jeśli to cokolwiek dla Ciebie znaczy, mnie się stronka podoba :)
 
Czepiacie się Logana, ale nie wiecie, że jak się dostaje wyższą fuchę, to trzeba się choć trochę zmienić? Juz nie zawsze można sobie pozwalać na to, co było wcześniej, trzeba się trochę inaczej zachowywać :) Może to nie za dobre porównanie, ale jak miałem na kilku serwach w CS 1.6 admina, to też mi pisali, że się zmieniłem (bo banowałem ludzi za czity) itp.
 
@Solaris, Pisałem, że to nie za dobre porównanie. To miał być taki małyp przykład. Zresztą, co ja się tłumaczę, kto chciał, ten zrozumiał co chciałem przekazać :)
 
Niepotrzebny offtop i niepotrzebnie wywlekane sa niektóre sprawy. Macie swoje facebooki to się zgadajcie w prywatnej wiadomości.
 
Akurat grafiki są dobre, ale jestem nieobiektywny w tym momencie, gdyż zdzialal je mój człowiek (przynajmniej tak mi się wydaje) :D
 
SZEJDY, NIE WTRACAJ SIE, ZOBACZYMY KTO TANIO SKORE SPRZEDA!!!



w koncu temat doczekal sie odpowiedniej uwagi, a Ty jakies fejsbuki tutaj juz dajesz!
 
Ja myślę, że to jest wyreżyserowane i po prostu robią grunt pod walkę na jakiejś gali. Tak moi drodzy, to się dzieje na naszych oczach, pierwsze cohonesowe starcie!



h4E246B9F
 
Dobra z mojej strony koniec oftopu. Jak się spotkam z Maliną na prommac to bardzo chętnie podyskutuję, i powiem co mi nie pasuje w layoucie ich strony, pokazując palcem i mówiąc "o tutaj się za bardzo zlewa". Koniec. A jak ktoś uważa że mi uderzyła sodówa to proponuję poczytać moje posty sprzed roku czy dwóch.
 
@baju



Bo ja jestem miłośnikiem pokojowych rozwiązań, a Malina i Logan to dobre chłopaki, tylko doszło do pewnych nieporozumień. :)
 
mi sie rzucilo w oczy jedynie, ze pierdolnik 'Wideo' zaslania adres strony prommaca.



no i odpisac mi na to:

btw, kto tlumaczyl wam wywiad z Makovskym? strasznie bije po oczach slownictwo. teraz sobie przeczytalem. :c



mozecie mi powiedziec jak to sie odbywa? jak mahonki np zdobywaja wywiady z Horwichami etc? mailowo prosby i wysylanie pytan?
 
@baju to nie jest miejsce na to aby wyjaśniać takie rzeczy. Zapytaj o to w odpowiednim miejscu jakim jest ten wywiad.
 
Back
Top