Tanio skóry nie sprzedam

Wszystko w tym kraju dzieli nie łączy. Nawet rozpiski na KSW. Ogór vs Ogór - mahonek ściąga majtki przez głowę i jest pod wrażeniem zdolności matchmakingowych wsaniałego duetu a reszta go wyśmiewa i szydzi z ksw i ogólnie beka bo plmma ma lepsze rozpiski. Więc jak w tym kraju ma być dobrze:)?
 
Bosak zawsze daje radę. Jeszcze go nie widziałem w słabej formie w TV


Nie moja bajka światopoglądowo ale naprawde świetny mówca i błyskotliwy koleżka. Myśle że góra dwa lata zeby uzmysłowił sobie ze RN to strata czasu i przyłączy sie do jednego z większych zespołów.
 
Jakub Najchetnij to ja bym Z Posłem Boskiem inną partie założył bo jestem pod wrażeniem jego elekowencji ale nie podba mi sie maska Marketingowa i on rownież sie myli jeśli chcesz mogę przedstawic dowody jak odszukam ywiady naturalnie nie tak jak Minister Rostowski


Ja nie twierdzę, że on się nie myli, czy jest jakimś wielkim mędrcem. Po prostu jest bardzo inteligentnym gościem, z prawicowymi (również gospodarczo) poglądami. Do mnie przemawia.



Co do RN, to też nie jestem wielkim fanem całego zjawiska. Tam jest takie kłębowisko poglądów gospodarczych - od liberałów, po narodowych komunistów... jak to Holocher z Jóźwiakiem określili w słynnej już rozmowie - że przy pierwszej bardziej konkretnej próbie politykowania ta inicjatywa się zwyczajnie rozpadnie.
 
Kompromis może :) ale sam nie wiem, gdbym wiedizał to pierwszy próbował bym o tym wszystkich poinformował, natomiast wiem, ze tak jak teraz być nie może gdbym ja Swoiemu pracodawcy na każdy deadline odpowiadał w taki sposób jak D nam to już dawno by mnie zwolnił







@Jakub



Ja sie w kwesti inletgecji posła Boska zgadzam ale RN to dla mnie porażka, chciałbym go widzieć gdzie indziej problem w tym, że nie wiem gdzie...



I również co do Winnickiego się zgadzam z Tobą mam na jego temat, chociaz mam zdanie, którego nie będę tutaj wygłaszał bo może to znalezc :P
 
f524579c4d7e11e389240ae15d30cf4f_7.jpg


philmrw



I have a new hat that adds 1000lbs to my max shoulder press
 
Oni ciągle tylko przepraszają , najpierw meksykańców w Gdynii , potem Litwinów za transparent , tera Rosje za budke . Pojebało ich
 
Reklamy Volvo Trucks daja rade :D Dla przypomnienia jeden z wczesniejszych Live Testow (ten z Van Dammem jest 6 i najnowszy, wszystkie mozna na zobaczyc na kanale yt):



 
Arlovski
Wszystko w tym kraju dzieli nie łączy. Nawet rozpiski na KSW. Ogór vs Ogór - mahonek ściąga majtki przez głowę i jest pod wrażeniem zdolności matchmakingowych wsaniałego duetu a reszta go wyśmiewa i szydzi z ksw i ogólnie beka bo plmma ma lepsze rozpiski. Więc jak w tym kraju ma być dobrze:)?
Ty najwięcej płaczesz z całego forum, ksw to i tamto, beee. Facetem z jajami to ty napewno nie jesteś.
 
http://www.sadistic.pl/kolejny-oblany-egzamin-vt244780.htm - hahahah. Ja zdawałem trzy raz ;-) Choć nigdy mistrzem kierownicy nie byłem :D
 
Ja zdałem za pierwszym. Mistrz kierownicy normalnie. W pierwszym miesiącu jazdy jechałem za szybko i mnie wyrzuciło z zakrętu i skasowałem przód (udało się uratować za 3,5tyś zł :P) także jest ogień :D
 
Back
Top