Tanio skóry nie sprzedam

Ja nie wyjechałem z placu za pierwszym razem, bo nie wiedziałem jaka jest poprawna terminologia wszystkich świateł, z przodu i z tyłu :D
 
ja jak zdawalem (za pierwszym razem ) to w mojej grupie byla dziewczyna co szukala swiatel drogowych (dlugie) z tylu:-)
 
Ja się strasznie spinałem na egzamin na prawko i zdałem za pierwszym. Ale mam już prawko od roku, a autem jeździłem pare razy bo ciągle zbieram na swój pierwszy wehikuł :-)
 
images
 
Ty najwięcej płaczesz z całego forum, ksw to i tamto, beee. Facetem z jajami to ty napewno nie jesteś.


Jezeli ja płaczę i narzekam na KSW to dobrze, że nie trafiłeś na okres aktywności Ruffa. Mógłbyś tego nie wytrzymać psychicznie.
 
Gościu powinien teraz zrezygnować z walki tak jak Narkun. Co innego agresja w klatce, a co innego zwierzęce zachowanie na ważeniu. Jeśli ktoś nie umie powstrzymać nerwów na ważeniu, to rywalizacja sportowa nie ma z nim sensu.
 
Ksywka Psyhopath zobowiązuje. Szkoda, że taki figo fago nie jest podczas walki i po raz kolejny przegrał. Z Płetwalem taki sam cyrk odwalił.
 
Dobra jest, haha. Ciekawe który to już raz, że jej tak nerwy puściły.
 
Robicie z tego wielkie halo, koleś ją uszczypnął gdzies na wysokosci łopatek i tyle.. Fajnie by było jak by jej "stanik" zdjął :D a nie tam jakieś końskie zaloty.
 
kto robi z tego wielkie halo ? nikt o tym nie napisał tylko dodałem tego gif bo beka i tyle :-)
 
Od razu widać, że ludzie nie dojrzewają bardziej powyżej wieku szkoły średniej :-) identyczne zagranie i reakcje jak w przypadku dwójki nastolatków
 
Z serii "trenujemy KSW"...



ek7s.jpg



Do tego połączenie z tym ch*jowym programem. Cóż, chyba kogoś czeka "ban" na FB.
 
Back
Top