Tanio skóry nie sprzedam

sory Michał, musialem :D



1374237_10151896463718069_1104048644_n.jpg
 
@raphaelius jesteś z milicji czy nie znasz realiów teraźniejszej Polski ? napisali co co musieli napisać. Dobrze że jest filmik ocenić może każdy sam. Podobnych filmików jest teraz dużo lecz katowani nic nie wskórają.
 
Sam już nie wiem kto ma rację. Ale żal mi się zrobiło tych policjantów jak nie potrafili obezwładnić faceta. Poza tym pryskanie facetowi w oczy w odległości kilku centymetrów jest karygodne.
 
Druga strona medalu to ten "Obcokrajowiec to pewnie Polski -Niemiec chciał pokazać swoje JA . Młodzi Policjanci nie mieli doswiadczenia i zamiast podejść go na "huki" to odrazu w kajdany i w piach
 
TYTUS, Mr_Crowley,



nie bardzo mam ochotę się teraz wdawać w dyskusję, ale tak, zdaje sobie sprawę z tego co się dzieje w Polsce. Ciary mnie przechodzą jak czytam relacje o nalotach policyjnych na mieszkania działaczy narodowych, pięści mi się zaciskają jak czytam relacje fanów Hutnika z 'akcji w lesie'. Adrenalina skacze, kiedy oglądam/czytam relacje z 'napadu na meksykanów' w gdyni, albo o przerwaniu meczu Polonii w Łomiankach... Wkurwia mnie brak obiektywności w przekazie, ale zauważam niestety brak obiektywności po obu stronach....



nie popadajmy w paranoje - nie każda interwencja policji to brutalny atak na niewinnych - takie teksty wpływają później na wiarygodność środowisk narodowych.



Skąd wiem, że artykuł nie jest zmanipulowany? Nie wiem, ale w tej sytuacji daję wiarę rzecznikowi, chyba, ze ktoś mi racjonalnie wytłumaczy skąd nagle na jakimś polu dwójka niekompetentych funkcjonariuszy atakuje "Bogu ducha winnego człowiek".



To jest świetny materiał, żeby dowieść niekompetencji służb, ale po co podpinać to pod jakąś napaść na obywatela?







drugi artykuł o brutalnym nalocie na bar. Tyle jest niby filmików dowodzących wersję wydarzeń kibiców, a jakoś pojawił się jeden - sekundy po interwencji jak chłopaki leżą skuci na glebie. Relacje świadków są zgoła inne niż ta na stronie...
 
Często takie sytuacje wynikaja gdy przygłupi cwaniaczek trafi na psychola z sadystycznymi zapędami OTO PRZYKŁAD
 
dokładnie tak.



A wyobraź sobie teraz, że do internetu trafia TYLKO fragment, gdzie ten debil leży skuty na chodniku.



do tego kilka słów o brutalność policjantów po cywilu i odbiór byłby zupełnie inny.
 
Ten filmik był bez tragizmu ale dziwiwisz sie grubaskowi ? On popisywał się idiotycznie przed kamerą ale nie ubliżał policji ani nie był agresywny! Na rozkaz ssmana podszedł do auta i połozył ręce na masce. Gdy ssman zaczął go kopać po wnętrzach ud by rozciągnac go do szpagatu to TVN zrobiło myk i ogladaliśmy zegar na kościoła. Okopany i z rozerwanymi nogami grubasek zaczął sie bronić nie ogarniajac swoją pusta głową że nie ma w tym starciu żadnych szans. Na koniec okazał się 5 letnim dzieckiem rozpaczliwie proszącym o litość



P.S wyobrażasz sobie co ten gestapowiec robiłby gdyby nie było kamery??
 
Ja również uważam, że zachowanie policjanta było przesadą. Gościu prawie szpagat robił, a ten mu dalej kopał nogi. Moim zdaniem specjalnie szukali zaczepki, żeby fajnie wyszło przed kamerami.
 
Ja myślę że on jest poprostu zwichrowanym sadystą i powinien zmienić pracę. Przecież policjant z doświadczeniem odrazu się zorientował się że to nieokrzesany niegroźny grubas a nie żaden groźny kozak bandyta.



Na tym filmie widać jak media manipuluja ( zegar na wieży )
 
Jesteście niesamowici, świeżaki nie umią sobie poradzić z pijaczkiem śmiejecie się z nich jakie patałachy, funkcjonariusz traktuje grubasa jak trzeba mówicie że brutalni bandyci. Gratuluje wam ;)
 
Ten grubasek to nie jest przypadkowa osoba i jezeli to prawda co pisza o nich w lokalnych gazetach to i tak go lagodnie potraktowali :).
 
@Wujek uważasz że grubasek został odpowiednio potraktowany? Ja o policjantach z pierwszego filmiku nie piszę że są patałachami (50kg) tylko sa nieprofesjonalni. Poprostu mogło obyć się bez szarpaniny.



Kilkanaście lat stałem na bramce i wiem co to za chleb... często bardzo podobny do pracy policji. Zawsze mozna trafić na lepszego i nikogo nie można lekceważyć. Ale znęcanie się nad ludźmi to inna historia.



up grubasek to bandxior ?:-) co płacze jak bezbronny 5 latek bo jedźie na izbę wytrzeźwień ?
 
Funkcjonariusz ma prawo do użycia środków przymusu bezpośredniego, więc ja nie widze nic w tym złego. Szarpał się to dostał gazem i tyle popłakał jak 12 latek mistrz dzielni.
 
up grubasek to bandxior ?
O_O.gif
co płacze jak bezbronny 5 latek bo jedźie na izbę wytrzeźwień ?


Z tego co słyszałem, to synek jakiegoś wpływowego gościa z pod Warszawy. Podobno kiedyś zabił faceta pod dyskoteką(rozjechał), ale ojciec wynajął wysoko postawionego prawnika/polityka i skończyło się bez wyroku - nie mam pewności, że 100% prawda.







A i w tej sytuacji chyba zgadzam się z Wujkiem, nie został potraktowany łagodnie, TYTUS też ma rację, że materiał zmontowany jak trzeba pod TVN. Ale z takimi cwaniakami trzeba twardo postępować - wychodzi ci grubas z tekstem, 'to moja dzielnica'...



aż taka wielka krzywda mu się znowu nie stała...
 
Skąd wiem, że artykuł nie jest zmanipulowany? Nie wiem, ale w tej sytuacji daję wiarę rzecznikowi (...)


A ten rzecznik, to kto? Jakiś bóg? Koleś i tak nie napisze prawdy, bo jego zadaniem jest dbanie o dobry pr firmy, w której pracuje (czyt. policji).
 
ok, ty trzymasz się wersji, że biedny polski Niemiec został napadnięty przez nieudolnych policjantów, ja będę się trzymał wersji takiej jaką przedstawia w tym wypadku policja,



co do grubaska jeszcze,





Ugodą zakończyła się 20 maja, sprawa Huberta W., który w nocy z 9 na 10 czerwca 2012 roku, przejechał w Rybnie pracownika dyskoteki Viva. Oskarżony o nieumyślne spowodowanie wypadku śmiertelnego Hubert W. poddał się dobrowolnie karze. Nie pójdzie do więzienia. Jeśli to on jest gwiazdą internetowego filmu, jaki robi obecnie furorę w sieci, to ugoda jest mocno dyskusyjna.

Mija niemal rok od zdarzenia, w którym Hubert W. • syn lokalnego przedsiębiorcy, przejechał autem bmw 51- letniego Waldemara T. Było to w nocy z 9 na 10 czerwca pod dyskoteką Viva w Rybnie.

Sochaczewska prokuratura oskarżyła sprawcę o umyślne spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Niektórzy świadkowie wyrażali opinię, że Hubert W. przejechał mężczyznę umyślnie. Nie potwierdzili tego jednak podczas prokuratorskich przesłuchań. Hubertowi W. groziło pozbawienie wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Tymczasem, w poniedziałek 20 maja przed Sądem Rejonowym w Sochaczewie odbyło się posiedzenie, w trakcie którego rozpatrywano wniosek oskarżonego o dobrowolne poddanie się karze.


Sąd uwzględnił wniosek. Tym samym Hubert W. został skazany na 2 lata pozbawienia wolności w zawieszeniu na 4 lata. Ma też zakaz prowadzenia pojazdów na okres 3 lat. Ponadto musi zadośćuczynić rodzinie zabitego, za doznane krzywdy. Wypłaci poszkodowanym 165 tysięcy złotych.


Czy taka kara cokolwiek Huberta W. nauczy?
 
jak kolo sie rzucal to ten gosciu z tego filmika z tym grubaskiem jak najbardziej prawidowo zareagowal - taka powinna byc policja, jak ktos spokojnie i normalnie sie zachowuje to ok, policja tez powinna miec pelny szacunek, jak ktos sie za bardzo rzuca to na glebe i gaz. proste, nie wiem co wy chcecie :)
 
ten kozak z bmw idealnie porobiony, zajebisty ten filmik, jaralem sie jak male dziecko! :DDDD
 
Jak ma być sprawiedliwie to grubas z bmw powinien dostać nie mały wyrok bezwzględnego więzienia + potężne odszkodowanie za rozjechanie faceta pod disco. A essesman nie powinien go prowokować -katować na ulicy. Tu jest na opak zabił= jest bezkarny= rozbestwił się= trafił na oprawcę= widzimy dwie zwyrodnienia Idiotę penera w bmw i obraz milicjanta o którym można pomyśleć że chętnie zajmował by sie przesłuchaniami w UB
 
Oprawcę ? Katował go ? Kurwa ludzie psiknięcie gazem w oczy czy kopnięcie w nogę kogoś kto ogłasza się "królem dzielni" nazywacie katowaniem ? Porównajcie to do wyrywania paznokci czy rażenia prądem w trakcie tortur. Tak to jedno i to samo przecież... Pierdolicie kocopały jakby was coś potłukło.
 
słowik może "W"as potłukło. słowik może kiedyś Ty doswiadczysz na własne skórze wtedy pogadamy .EOT



P.S Akcja z pierwszego filmiku juz jest w głównym wydani Dzienika Oooo
 
Co do srodowisk narodowych jak i skrajnie miedzynarodowych (komunistycznych), to ich skarżenie się na działania istniejącyh służb porządkowych jest godne politowania... Na szczescie kazdy wie, by kompletnie ignorować ich gadanie.



Co do poprzedniej mojej wypowiedzi o preferencyjnym traktowaniu kobiet to nie oszukujmy sie - puszczenie ich na ulice jest samo w sobie zagraniem politycznym, bo bardzo skromna liczba z nich jest w stanie dorownac mezczyznie w bezposredniej konfrontacji fizycznej.
 
Back
Top