Tanio skóry nie sprzedam

http://www.mmamiszcz.pl/2907/kolejny_youtubowy_znawca_mma.html



Ocena mma z perspektywy Janusza. Moim zdaniem chłopak pomimo bardzo ogólnego pojęcia o dyscyplinie całkiem fajnie przedstawił powody, dla których zainteresował się widowiskiem. Na mmamiszcz już zaczynają go hejtować, jednakże wielu obecnych kibiców sportu właśnie wyrosło na Pudzianie i KSW.
 
mmamiszcz, jak zwykle, miszcz! Przyczepić się do gościa, który robi sobie video blogi i jednego z nich poświęcił mainstreamowemu zjawisku jakim jest KSW - MMA z perspektywy widza, który nie siedzi w tym sporcie - co w tym złego??
 
Przecież od dawna wiadomo, i zawsze to powtarzam, że admini mmamiszcz to gimbusy. Janusze w tą drugą stronę, czyli zajawkowicze i eksperci na pokaz. Z prawdziwą i rzetelną wiedzą to oni wiele wspólnego nie mają. Wiedzą nieco więcej niż typowi zieloni i uważają się za lepszych, mających prawo po wszystkich jechać. Po jednej dyskusji z gościem na FB nie potrzebowałem więcej by nabrać o nich takiego zdania. Dziękuję, dobranoc.
 
nic w tym zlego, wiedza jak na janusza przyzwoita. no ale gimbarnia musi miec sie z czego posmiac, chociaz smiesznego w tym nic nie ma. ale wrzucil to sam mmamiszcz wszystkiego, to co maja robic? przeciwstawic sie? jak by to zrobili to by umarli
 
Na tego mmamiszcza to już chyba nic nie wrzucają od 2 tygodni, kiedy tam nie wejdę to mam to samo na głównej.
 
Sam też odlajkowałem profil mmamiszcz, bo w dyskusji na temat Śnieżki, gosciu pierdolił takie kocoboły, ze sie płakać chciało. Tak jak Logan pisze, to jakieś gimgówniarze bez dwóch zdań.
 
mmamiszcz fajnie sie zapowiadalo z 2 tyg po powstaniu, pozniej robilo sie coraz bardziej żałosnie i teraz nawet nie wchodze.
 
1adefdfrrf-600x549.jpg
 
Co do tego filmiku to gościu jest git. Sam od razu w opisie filmiku przyznaję się, że oglądał od Pudziana z Najmanem i że nie jara się tym tak mocno, ale coś niecoś wie i nie jest takim zjebem typu kickboxing albo inny kokos.
 
Też mma zaczełem się interesować od tego że Pudzian walczy i wcale nie widze w tym nic złego;) każdy kiedyś zaczyna poprostu
 
Pociski typu "oglądasz od Pudziana" miały miejsce na początku gdy wylała się masa "znawców",dziś zacny procent ludzi z tamtych lat zasila dumnie szeregi cohones i to jest jak nabadziej pozytywny skutek tamtej łupaninki ;]



Z lokalnego forum pod informacją, że pijany rozjechał kobietę:

~Agusia:



jak wstawić buśke z gg na to forum , taką co płaczę i chmurka nad nią jest?bo chciałam wstawić ale nie wiem jak?
 
Nawet jeśli nie Pudzian to i tak większość pewnie wciągnęła się w MMA jakąś mało ikoniczną walką/ postacią. Jak ja zaczynałem śledzić temat ok 2006 roku (leciało Pride na Eurosporcie) to wszyscy jako tako interesujący się MMA/ k1 jarali się 1 nazwiskiem i to bynajmniej nie był Fedor tylko Sapp :D
 
Apropo od kiedy kto zaczynał - u mnie widać w podpisie, ale nikt normalnie myslący i zaczynający oglądać MMA od gali z udziałem Pudzilli i Srajmana, nie podjarał się tą walką tylko walkami poprzedzającymi ten freak.
 
hahah Adib jaki gif. Koleś ma jednak mega dobre TDD i nie dał się obalić długo. Jak już go koza obaliła, to szybko wstał i skontrował :D
 
to ja sie pochwalę że interesować mma zacząłem sie wcześniej, jak zobaczyłem ze kolega ma na gronie zdjęcie z mamedem (z ksw 8 czy 9 nie pamietam) i od razu musiałem spradzić co to za koleś :) no i sie zaczęło
 
Mam podpis, i też wyświetla się tylko raz na stronie? Hmm... a od zawsze tak było? Bo jak widać jestem trochę na forum, ale na poczatku bardziej czytałem, anieżeli się udzielałem i dopiero teraz tak zwrociłem uwagę :)



edit



Ok już widzę nowa strona i pojawił się podpis.



Kurcze jednak czlowiek przez cały żywot na Cohones się uczy ;p



Dzięki za odpowiedź :-)
 
Back
Top