Tanio skóry nie sprzedam

Kogoś serio jeszcze ruszają te komentarze na onecie o rzeźni, brutalności itp.?



Choć fragment o tym, że Pudzian będzie urywał ręce dźwigniami, ale jeszcze ich nie umie całkiem zabawny :D
 
1013813_656801917666629_1477274283_n.jpg
 
A co się stało, że taka zmiana? Ktoś mu wrzucił gifa z Różalem gryzącym puszkę i się posrał? :-)
 
Miałem pytać "kto to jest", ale po komentarzach już wiem. Ten koleś co wyzywał wszystkich.
 
To ten który możliwe że połamał sobie ręce i nogi ostatnim "wywiadem" . Aź się dziwie że zdążył wrzucić status na fejsa
 
Kto by chciał bić niepełnosprawnego? Ten koleś ewidentnie miał problem z głową, co on nie oglądał tych filmików w których występował i nie czytał komentarzy?
 
Co to za koleś... wygląda jakby był upośledzony czy coś.. Troche mi Popka przypomina, w czasach gdy tamten nagrywał swoje słynne filmiki, i te jego "EMEMA PANOWIE EMEMA". Ciekawe czy Różal albo ktoś z Ankosu mu złożył wizyte :-)
 
Może chce się pozbyć tej ciążówy, którą tak dumnie prezentował w swoich ostatnich ciężkich bitwach z kabaczkami.
 
Wygląda na budowlę, która już jest wiekowa. Nie rozumiem zatem czemu budynek ma się obawiać tsunami, skoro zapewne przeżył ich już sporą liczbę. Poza tym nie wiemy w jakim klimacie stoi. Uważam wpis zooma za bezpodstawny :).
 
Podejrzewam, że po prostu znajduje się w rejonie nieaktywnym tektonicznie, gdzie tsunami się nie zdarzają :-)
 
Back
Top