Tanio skóry nie sprzedam

Info z FB Krzycha: Check out these pics from my upcoming movie 'Tapped' due out next year.


---------------------------------------

557821_392735887463828_1225861673_n.jpg
 
kaczka nie masz racji w tej kwestii. Nie jest to zabroniony cios, bo nawet posiada swoją nazwę. Oczywiście nie mówię o typowym ciosie łokciem rodem z Tajskiego Boksu :P A o wpadnięciu w przeciwnika łokciem, barkiem czy inną częścią ciała, tak że spowoduje to nokaut.
 
A ja mówie o typowym ciosie lokciem, który wg. mnie jest zabroniony. To że wpadają na siebie , zwłaszcza tuż po komendzie fight - wiem. Bardzo często zderzaja się przy tym mocno głowami, i czasem dochodzi do rozcięć. Jak dwóch po ok150 kg i wiecej zderzy się, to konkret siła jest. Obecne sumo i tak ma się nijak do tego które miało miesce daaawno temu. Tam to sie napier....i!
 
Dobry gif kaczy ... no i cycki Krupy też :]



Tu mówi we wszystkich jezykach europejskich cywilizacji ...







 
Art o postrzeganiu parteru przez przeciętnego Polaka.



http://lyczkowski.natemat.pl/35049,trzeba-sprowadzic-polakow-do-parteru-i-nauczyc
 
ja pierdole ... potęga. Zastanawiam się zawsze czy z czegoś takiego się śmiać czy być przerażonym i zawsze jestem w kropce
 
Pewnie ktoś zrobił jej włam na FB i wpisał karną kiełbasę :) Nie ma się co wkręcać hehe
 
Back
Top