Tanio skóry nie sprzedam

hehe a on w końcu powiedizał, ile miał odsiadki ? Bo akurat mi się stream zaciął.



Ogólnie z tego co on mówił, jeżeli to prawda to miał ostro pokręcone życie i trzeba mu przyznać, że jest obrotny.
 
Właśnie albo coś ze mną nie tak albo nie wiem czy to możliwe ale zrozumiałem, że 25 lat siedział Mirek.
 
nie 25 to najwyższa kara jaką mógł za to dostać. Skoro go skazali w latach 90' to nie mógł siedzieć 25 bo by siedizał do dzisiaj :)
 
Lenartowicz powiedział "I co wyszedłeś po tych 25 latach..." i wtedy zmiana tematu była i Mirek zaczął o czymś innym mówić. "Grubo" dostał. Tyle się dowiedziałem :-)
 
to ta jego kropka pod okiem to chyba pamiątka z dawnyc czasów :-)



ale dobry z niego oryginał, 21 lat i własna firma, potem więzienie a potem pionier mma w Polsce.



I do tego wyszedł z domu gdzie ojciec wiceprezes sądu a matka radca prawny.
 
w programie była wzmianka o Pudzianie i jego odsiadce z pobicie; podobno "mafijnego bossa" :lol







btw Bazelak publikował wieści o tym, że przeganiał dealerów z osiedla żeby chronić dzieci i za to go pojmali,



a potem został konfiturą
 
Mirek pozamiatał. Aż obejrzałem całość, co przychodzi mi ciężko w wywiadach z jego udziałem (a był tam jeszcze Najman!). Tekst o łapaniu i rzucaniu już teraz jest klasykiem. :-)
 
HAHAHAH Okniński to jest mistrz płakałem od czasu gadki o koksach :D Ja lubię łapać i rzucać :D
 
Mirek powinien spróbować sił w komedii, bo tak jak się uśmiałem to morda aż mnie boli ;D



"napizgać koksem" też dobry tekst ^^
 
Back
Top