Tanio skóry nie sprzedam

482898_373668376047190_607650051_n.jpg
 
Damian jest spoko ale trzyma z firmą :( ale z drugiej strony swój mundurowy co prawda z lądowych ;P a pozatym ładny bajceps ja sie zastanawiam jak on przy wadze 84 kg i takim wzroscie tak wygląda, ja mam 180 i 83 kg sporo sportów uprawiam ale do jego bajcepsa mi daleko ;d
 
Z tego co mówił u Najmana to raczej oni się do niego przyssali bo on nie słuchał wcześniej hh( jezeli ich tworczosc mozna w ogole nazwac hh) i tam niby promują dobre życie przez sport a on im pomaga ;)
 
Niby promują teraz sport i nagrywają jakieś motywujące kawałki ale do mnie to nie przemawia. Latają i podpinają każdego pod tą ich Drużynę Mistrzów ( w której też jest wielki talent MMA wagi ciężkiej czyli Popek Rak ) a ja to widze tak, że wklejają się gdzie tylko można, bo płytki im się źle sprzedają. Cisnać z policją i konfidentami można przez jakiś rok. Jak dzieciaki się znudziły to teraz sport, sport i jeszcze raz sport. A kilka kawałków temu nawijają że jaranie to nie narkotyki, że trzeba balować bo o to w życiu chodzi itp. Tak jak mówiłem nie przemawia do mnie ich akcja...
 
@ Wujek



http://www.orange.pl/telewizja-tu-i-tam/player;msid=D69A547E5E0689EFE3E50C7285D3106D.mapwww102?sid=8476692_0
 
Co do tego ciosu łokciem - nie będę się wypowiadał. Pewnie jakby jokozuna po tym padł, inaczej by to interpretowali. Ciosy są dozwolone ale otwartą dłonią
 
Co Ty gadasz kaczka? :D To jest jak najbardziej legalny cios w sumo. Większość rzeczy jest dozwolona, o ile nie wykorzystujesz do tego zamkniętej pięści. Jestem pewien że gdzieś już widziałem podobny strike, w dodatku z japońską nazwą tej techniki ale kurde nie mogę tego znaleźć...
 
"hehehe tesco na połczyńskiej w Warszawie, aż nie wierze w to widze :D"



hehe szkoda, ze nie bylem wtedy na zakupach xD
 
Ja zwolennikiem firmy nie jestem,ale ta Druzyna Mistrzów to fajna inicjatywna, co prawda zgarniają tam każdego (nawet Hannibala mają),ale nawet fajne kawałki na tej płycie. Wiadomo,że to jest sprzeczne z tym co wcześniej głosili, nie mniej jednak, jakieś dzieciaki od tego może pójdą na trening.
 
Back
Top