Tanio skóry nie sprzedam

Tak, możecie razem wypierdalać :beczka:
1699618047733.jpeg
 
Jakim trzeba być podczłowiekiem, kiedy posty szydzące z autora wrzutki, mają więcej ‚bonesów’ czy ‚lajków’ i dalej wrzucać?
Czy to jest typ, na którego spluniesz a on dalej się cieszy i udaje, że to deszcz? :zakręcony:
Nie wiem czy to do mnie ale się wypowiem bo było wrzucone bez adresata, :confused: czyli jak baba plotkująca o drugiej a nie bezpośrednio napisane.
A pisanie o innym userze na Cohones "podczłowiek" jest bardzo słabe i nie do przyjęcia, tym bardziej że nie było to w formie docinków dwóch userów w formie żartu. Tym bardziej że ja to się może łapie do Top 10 lajkowanych w Skórze w przeciwieństwie do autora tego posta.
A już pisanie że jak spluniesz a on dalej się cieszy, pisząc tylko na forum nie znając autora tego posta w realu to nie mam pytań. A jak się moje posty nie podobają to zawsze można włączyć ignora by nie trzeba było pisać takich bredni. :boss:
 
Ależ inba na weekend się szykuje, borek to wiem że szuja, ale że smoku to taka menda to nie wiedziałem. Jeśli z tym podziałem hajsu to prawda, to nic dziwnego że stano stamtąd spierdolił. Grubo będzie
akurat ja zawsze wiedziałem że Smokowski to taka ciotowata pizdeczka z wybujałym ego

To co usłyszał o sobie Borek to go zaboli oj zaboli narcyza
 
Ależ inba na weekend się szykuje, borek to wiem że szuja, ale że smoku to taka menda to nie wiedziałem. Jeśli z tym podziałem hajsu to prawda, to nic dziwnego że stano stamtąd spierdolił. Grubo będzie
Stanowski celowo kręci aferę bo wie, że to się dobrze sprzedaje. Oba kanały na tym skorzystają. Internet się tym karmi.
Za to Borek będzie się uruchamiał na serio. :triggered:
 
Stanowski celowo kręci aferę bo wie, że to się dobrze sprzedaje. Oba kanały na tym skorzystają. Internet się tym karmi.
Za to Borek będzie się uruchamiał na serio. :triggered:
Ale mam nadzieję, że jakiegoś asa w rękawie albo jakieś brudy poszuka na niego boras.
Dorosłe chłopy zamiast dać sobie po mordzie i uścisnąć rękę to się po necie wyjaśniają. Jak influencerzy...
No chyba, że dali sobie po mordzie, uścisnęli dłoń, a teraz robią wyświetlenia, niedługo razem piwko będą pili w Tajlandi.
:beczka:
 
Ale mam nadzieję, że jakiegoś asa w rękawie albo jakieś brudy poszuka na niego boras.
Dorosłe chłopy zamiast dać sobie po mordzie i uścisnąć rękę to się po necie wyjaśniają. Jak influencerzy...
No chyba, że dali sobie po mordzie, uścisnęli dłoń, a teraz robią wyświetlenia, niedługo razem piwko będą pili w Tajlandi.
:beczka:
Chuj z tym, ważne ze inba. Dzisiaj o 20 zebranie zarządu, stano specjalnie to wypuścił dzisiaj o takiej godzinie, żeby reszta miała czas przesłuchać. Biere popcorn I zasiadam o 20
 
Back
Top