Tanio skóry nie sprzedam

Jestem fanów pranksterów z USA i właśnie zastanawiałem się jakie byłby by reakcje Polaków... Nie spodziewałem się, że Polki takie będą wulgarne...
 
Wiem, żartowałem. Sam widziałem takie 13latki które ciągną kluskę za doładowanie do orange za 25zł, a brzydka do tego była... Tragedia.
 
Zlatan, co ja za to mogę, że wy tam na tym Kociewiu nie macie talentu do języków. :P


Jutro znow jade na te Kaszuby a paszportu nie mam... Chcesz to wpadaj na grilla, nie masz daleko ;P
 
I to sa wlasnie typowe cebulaki, a przynajmniej wiekszosc z nich :D. Rozumiem ze na tak zadane pytanie mozna zareagowac "zajebac ci ?" albo "spierdalaj" ale po wyjasnieniu powinni sie usmiechnac i smiac sie z wlasnej glupoty, a nie dalej pokazywac swoje buractwo. Szkoda ze jeszcze gosc nie byl postury i aparycji tego typa ze stanow (VitalyzdTV) bo wtedy to polowa typow by zglupiala co powiedziec, a laski by sie zgodzily :D.
 
Zlatan, ja się będę jutro wieczorem szwędał z piwem na "Truskawkobraniu" na Złotej Górze koło Brodnicy Górnej. Polecam. :-)
 
Powiem szczerze, ze facetowi smialosci nie brakuje, bo wiekszosc ludzi po takim tekscie nie czeka na wyjasnienie tylko odrazu leca piesci i liscie.
 
Mowila mi o tym dziewczyna. Moze wpadniemy na chwile :) Tam zawsze jakies znane zespoly graja tak ?
 
No przeważnie same znane, ale w tym roku mała lipa jest. Jutro Candy Girl, a w niedzielę Ewa Farna. Ale za wstęp nie kasują, także nie ma co narzekać. ;) Ja tam bywam nie tyle dla muzyki, co okazji spotkania starych znajomych, bo masa ludu tam zjeżdża. Zależy od roku i pogody, ale przewija się koło kilkunastu do nawet kilkudziesięciu tysisięcy ludzi. A i piwo lepiej w sklepie kupić, bo tam masz to wygazowane z kija w plastikowych kubkach 0,4 litra po 5 czy 6 złotych. ;)
 
tym razem mnie mmamiszcz rozbawił







1011731_598481500183496_1845929525_n.jpg
 
Stary obrazek.. poziom tego mmamiszcz.pl jest już w chuj niski skoro bierze stare kotlety odświeża....
 
Co do Pana od Loda i trawy, to mimo że jego akcje są ciekawe to neistety w Polskiej rzeczywistości ktos mu prędzej czy później sprzeda cepa zważywszy na rosnącą popularność MMA w Polsce.
 
https://www.youtube.com/watch?v=krxQ_mxRsYA#at=96

A verse in the song states: "From Nova Uniao came the champion. Chad Mendes can say that, took a big knee. At featherweight he's king. I tell you, don't forget, Faber got beaten so bad, he walked with crutches." Faber tweeted the link and wrote: "Pretty sure me & my leg got a shout out in this song haha," and then thanked Aldo for the mention.




plus



http://www.bloodyelbow.com/2013/6/29/4477740/ufc-162-twitter-mark-munoz-obese-to-beast-weight-loss-pics




"My sincerest gratitude to @Todd_Norman @sunfare & many thx to @rileyrross Sam & Monica Calavitta, & Stu White!"



"Battled through injury, self-doubt, and depression. I turned to food for comfort and what I found was more heartache. A never ending cycle of "eating because I was sad and sad because I was eating." ...No matter what adversity, you have in your life, you can be transcendent over it with God by your side and you can accomplish all things. Thank you all who believed in, encouraged, motivated and prayed for me! I thank you for you compassion and care! Now I am going in confident to #UFC162 with all I had to work through!"



"There r a lot asking, "how long it took for me 2go from 261 to 199." Took 5 months of #desire #direction #discipline #diligence #dedication"


Munoz_1_medium.jpg
 
Back
Top