Tanio skóry nie sprzedam

24xW7sD.gif




:-)
 
Kurwa jestem wierzący, ale to co się teraz dzieje w kosciele cały czas daje mi powody do tego żeby przestać do niego uczęszczać :-) co za ludzie.
 
Szczerze to pierwszy raz na oczy ten taniec widzę, a to stara kaszubska ludowa tradycja : ) dlaczego zaraz ciemne strony ? fajna sprawa, mnie to rozbawiło i zaciekawiło : ) nic złego w tym nie widzę



może Szady się wypowie coś w temacie ?, chyba jest z okolic o ile pamiętam
 
Lol, przecież ten taniec z obrazem to już stara jak swiat tradycja, nie widzę w tym nic dziwnego raczej dziwne ze nie widzieliscie tego wczesniej



@up bo w sumie tak wyglada :D harlem shake z obrazem mistrzostwo
 
może Szady się wypowie coś w temacie


Niech Ci będzie.



Po pierwsze, to nie jest żadna stara ludowa kaszubska tradycja, tylko tradycja kościoła Kalwarii Wejherowskiej. Po drugie, w żadnym innym kościele na kaszubach nie dane wam będzie zobaczyć takich akcji, bo w każdym innym miejscu z feretronami się idzie spokojnie w procesji przy odpowiednich świętach. Po trzecie, Wejherowo to chuj a nie Kaszuby. Po kaszubsku to się dogadasz w Kartuzach albo Kościerzynie, tamci korzystają tylko z naszego fejmu. ;) Po czwarte, też mnie to bawi. ;]
 
No ja już też dawno widziałem. Mam beke z tego, jakie poruszenie zrobił ten filmik. Teraz anty-katolicy mają kolejny argument na to, że katolicy mają nie pokolei w głowach. Dla mnie to było zawsze lekko żenujące, ale w sumie zabawne. Nikomu nie szkodzą tym, to niech se wywijają. ;]
 
Czy ja wiem czy anty-katolicy mają argument? Jak się ktoś uweźmie to może i ta, ja mam wyjebane, jest śmieszne i tyle, nie widzę powodu aby tutaj coś negować :]
 
Fotka tych grubasów opanowała internet, a wcale nie jest śmieszna jakoś specjalnie...w "Poznaj Moich spartan" temat się wyczerpał i to na poziomie, a to jakieś g!@#$
 
A idz mi z tym kaszubskim... Jak dziewczyny babcia mowi do mnie to co drugie slowo jedynie rozumiem ;P
 
Back
Top