Tanio skóry nie sprzedam

1683635142075.jpeg
 

:danaillegal::danaillegal:
 
O jakim RPGu mowa? Gothic? Przecież tym się garstka wariatów w Polsce jarała, z czego ta połowa, która nadal żyje, to przypadkiem siedzi na tym forum :jarolaugh:

No to nie wiem, ja chyba wśród znajomych którzy kiedykolwiek grali w gry komputerowe, jestem jedynym, który nigdy nie przeszedł Gothica, żadnej części. Zawsze strasznie mnie tam odrzucała ta gra samym gameplayem i bugami, ale ja nigdy nie byłem żadnym "gamerem". Za gówniaka to uwielbiałem grać w PES/FIFa i GTA jak każdy, ew. Max Payne i Postal, a że nigdy rodzice mnie nie rozpieścili konsolą, to w sumie w nic więcej nie grałem. Ale z tego co kojarzę, to Gothic dla pokolenia końcówki lat 80 i początku dziewięćdziesiątych to dość kultowa gra.
 
No to nie wiem, ja chyba wśród znajomych którzy kiedykolwiek grali w gry komputerowe, jestem jedynym, który nigdy nie przeszedł Gothica, żadnej części. Zawsze strasznie mnie tam odrzucała ta gra samym gameplayem i bugami, ale ja nigdy nie byłem żadnym "gamerem". Za gówniaka to uwielbiałem grać w PES/FIFa i GTA jak każdy, ew. Max Payne i Postal, a że nigdy rodzice mnie nie rozpieścili konsolą, to w sumie w nic więcej nie grałem. Ale z tego co kojarzę, to Gothic dla pokolenia końcówki lat 80 i początku dziewięćdziesiątych to dość kultowa gra.
Ja też miałem wyjebane na gothica, parę razy podchodziłem, ale odrzucało mnie tam wszystko i choć byłem hardkorowym graczem, to jednak szacunek do samego siebie musi być, w gówna grał nie będę. I to taka opinia, będąc fanatykiem RPG ów :jarolaugh:

A Postal mnie trochę porysował, nie powiem...:fjedzia:
 
Back
Top