Tanio skóry nie sprzedam

1679596027386.png
 
Czego by nie mówić, to swego czasu JKM najsilniej parł do dekomunizacji i za to ma plusa. Jednak reszta wolała podzielić Polskę jak tort.
Masz rację, ja tylko stwierdzam że jeba@#y uczicwie nie przepracował u prywaciarza godziny po prl, bo bycie publicysta w zaprzyjaźnionej redakcji i wypiswanie ze "nie ma dowodów że HH wiedział" to jak reklamowanie swojej dupy na kanale onlyfans znajomej.
 
Masz rację, ja tylko stwierdzam że jeba@#y uczicwie nie przepracował u prywaciarza godziny po prl, bo bycie publicysta w zaprzyjaźnionej redakcji i wypiswanie ze "nie ma dowodów że HH wiedział" to jak reklamowanie swojej dupy na kanale onlyfans znajomej.
Tylko że on nie musiał, bo miał majątek rodzinny. I o dziwo nikt mu nie udowodnił, że miał bo rodzina była skomuszona.
 
:deniro:Ale takie podchody robiłeś jakbyś usilnie chciał dowieść że JKM wcale nie chciał dekomunizacji.
A ja go pamiętam z dzieciństwa jako tego dziwoląga co chce udupić komuchów.
Nic z tych rzeczy.
:neildegrassewhoa:

Swoją drogą mieli rację ci, którzy chcieli wtedy ostro dekomunizować. Szkoda, że ta idea nie zyskała wtedy wsparcia i skończyła się wygraną SLD i Kwacha.
 
Nic z tych rzeczy.
:neildegrassewhoa:

Swoją drogą mieli rację ci, którzy chcieli wtedy ostro dekomunizować. Szkoda, że ta idea nie zyskała wtedy wsparcia i skończyła się wygraną SLD i Kwacha.
I to było jedyne słuszne rozwiązanie. A dziś miler robi za europejczyka a kwachu będzie stał na straży NATO przed ruskiem. A idź pan w chuj :childcry:
I jeszcze w skórze o tym piszemy
 
I to było jedyne słuszne rozwiązanie. A dziś miler robi za europejczyka a kwachu będzie stał na straży NATO przed ruskiem. A idź pan w chuj :childcry:
I jeszcze w skórze o tym piszemy
Są teorie, że Antoni jako ruski agent miał za zadanie brać się za takie rzeczy i je rozpieprzać od środka przez ośmieszanie. I faktycznie dekomunizacja była wprowadzana tak nieudolnie, że została skompromitowana. Polacy nie głosowali na jej zwolenników.
 
Back
Top