Tanio skóry nie sprzedam

Jebane spasione bydle. Jeszcze pizda jest dumna z siebie, to nie jest curvy plus size tylko otyłość kliniczna. Pierdolone maciory
Panie skąd ten hejt, proponuję wypić sobie kakałko z mleczkiem sojowym z dorzutką 3 łyżek stołowych cukru, poczuje się pan lepiej.
Jak tak można dobrze odżywionego człowieka wyzywać. Ona się tak upasła by udowodnić, że czarni to nie tylko głodne dzieci z Afryki. Że też ich stać.
 
Y3vQt6hfmlIvgHlqiuB451tf08QgMEQJ.jpg
 
Zajebiście się czytało tego mema leżąc w łóżku nasmarowany fastumem, paracetamol wzięty bo mnie plecy i nogi napierdalają po robocie. Haaa tfu na nich i takie coś ma prawo do głosowania. Poza tym okno dyktami zasłaniają żeby nikt nie widział a do telewizji lecą skomlać i pewnie wręcz się oburzać bo im się należy bo zamiast iść do roboty trzeba kolejne dzieciaki naruchać xD jprdl
1677777381840.png

1677777430160.png

1677777480640.png
 
Zajebiście się czytało tego mema leżąc w łóżku nasmarowany fastumem, paracetamol wzięty bo mnie plecy i nogi napierdalają po robocie. Haaa tfu na nich i takie coś ma prawo do głosowania. Poza tym okno dyktami zasłaniają żeby nikt nie widział a do telewizji lecą skomlać i pewnie wręcz się oburzać bo im się należy bo zamiast iść do roboty trzeba kolejne dzieciaki naruchać xD jprdl
View attachment 58006
View attachment 58007
View attachment 58008
bodzio detektyw (erektyw)
 
Zajebiście się czytało tego mema leżąc w łóżku nasmarowany fastumem, paracetamol wzięty bo mnie plecy i nogi napierdalają po robocie. Haaa tfu na nich i takie coś ma prawo do głosowania. Poza tym okno dyktami zasłaniają żeby nikt nie widział a do telewizji lecą skomlać i pewnie wręcz się oburzać bo im się należy bo zamiast iść do roboty trzeba kolejne dzieciaki naruchać xD jprdl
View attachment 58006
View attachment 58007
View attachment 58008
Do podludzi, a drzwi do piwnicy zamknąć i zaspawać razem z nimi.
::clintdis::
 
Back
Top