Tanio skóry nie sprzedam

1676929626065.png
 
Jak jeszcze pomyśle że może znaleźć sobie ciapucha, i nie będę miał białych potomków, moje drzewo genealogiczne w pewnym momencie zmieni kolor, że moja krew puszczona w świat za 200 lat będzie się równać gromadzie murzynków, to mnie chuj strzela. Wiem że to egoistyczne, ale tak to czuję.

Najważniejsze żeby była szczęśliwa, ale nie moge pozbyć z głowy czarnych scenariuszy, czycha na nią tyle niebezpieczeństw. Zrobię co mogę żeby ją dobrze wychować, ale życia jej nie ułoże.
:jon:
.
Glowa do gory. Corki sa super. No chyba, ze jestes Josef Fritzl i przejmujesz sie, ze to nie Ty tylko ktos inny bedzie z Twoim dzieckiem.
 
Widziałem kiedyś taki post dziewczyny która ukończyła medycynę sądową i poszła na lewacką uczelnie przyjazną lpg+ i murzyni wiadomo najlepsi i w ogóle. Na zajęciach było coś że koniec końców po śmierci ludzie się od siebie nie różnią jak ciało się rozłoży i zostaną kości to dziewczyna zaczęła przedstawiać dowody jak szkielet się różni według poszczególnej rasy i płci to ją wyjebali z uczelni xd
 
Back
Top