Tanio skóry nie sprzedam

1676813132735.jpeg
 
Nieświadoma turystka na wakacjach w Australii bierze na ręce jedno z najbardziej jadowitych zwierząt świata. Ta ośmiorniczka wstrzykuje tetrodotoksyne która jest ponad 1000x silniejsza niż cyjanek. Jak będziecie kiedyś lecieć tam na walkę Volkanovskiego albo Whittakera to nie bierzcie tego na ręce bo wyglada przyjaźnie.

Mój kumpel kiedyś na kolonii złapał za łeb żmiję i macha do wszystkich krzycząc „patrzcie jaki zaskroniec”. Od razu każdy zaczął drzeć mordę, że to żmija, chłop ją wypierdolił w krzaki i prawie stracił przytomność :juanlaugh:
 
Z dedykacją dla wszystkich forumowych ojców swoich córek. :roberteyeblinking:
"Think about it logically". :lol:




okay-bl-its-finally-time-to-add-ress-the-elephant-66232310.png


Tłumaczenie, jakby ktoś potrzebował:

Nie potrafię wymyślić i wyobrazić sobie czegoś bardziej kukoldowego niż posiadanie córki. Naprawdę, pomyśl o tym racjonalnie. Karmisz, ubierasz, wychowujesz dziewczynę przez co najmniej 18 lat tylko po to, by mogła pójść i zostać zerżnięta przez innego mężczyznę. Cała ciężka praca, którą włożyłaś w swoją piękną, małą dziewczynkę - czytanie jej bajek na dobranoc, zmuszanie do chodzenia na treningi sportowe, dbanie o to, by miała zdrową dietę, edukowanie jej, bawienie się z nią. Wszystko to służy jednemu: jej ciało jest przyjemniejsze dla mężczyzn, którzy w końcu będą ją rżnąć w każdą dziurę.

Wychowałeś idealną dziewczynę? Świetnie. Kto na tym korzysta? Jeśli masz szczęście, będzie to przypadkowy mężczyzna, który nie miał nic wspólnego z tym, jak się wychowała, który się z nią ożeni. Co noc będzie pieprzył jej ciasną cipkę. Otrzyma korzyści z jej miłej i słodkiej osobowości, która jest wynikiem tego, jak ją wychowałeś.

Jako mężczyzna, który ma córkę, poświęcasz LITERALNIE co najmniej 20 lat swojego życia po to, aby wychować dziewczynę dla innego mężczyzny, aby się nią cieszył. To jest OSTATECZNY i FINALNY kukold.
Pomyśl o tym logicznie.
 
Last edited:
Z dedykacją dla wszystkich forumowych ojców swoich córek. :roberteyeblinking:
"Think about it logically". :lol:




okay-bl-its-finally-time-to-add-ress-the-elephant-66232310.png


Tłumaczenie, jakby ktoś potrzebował:

Jak jeszcze pomyśle że może znaleźć sobie ciapucha, i nie będę miał białych potomków, moje drzewo genealogiczne w pewnym momencie zmieni kolor, że moja krew puszczona w świat za 200 lat będzie się równać gromadzie murzynków, to mnie chuj strzela. Wiem że to egoistyczne, ale tak to czuję.

Najważniejsze żeby była szczęśliwa, ale nie moge pozbyć z głowy czarnych scenariuszy, czycha na nią tyle niebezpieczeństw. Zrobię co mogę żeby ją dobrze wychować, ale życia jej nie ułoże.
:jon:
.
 
Jak jeszcze pomyśle że może znaleźć sobie ciapucha, i nie będę miał białych potomków, moje drzewo genealogiczne w pewnym momencie zmieni kolor, że moja krew puszczona w świat za 200 lat będzie się równać gromadzie murzynków, to mnie chuj strzela. Wiem że to egoistyczne, ale tak to czuję.

Najważniejsze żeby była szczęśliwa, ale nie moge pozbyć z głowy czarnych scenariuszy, czycha na nią tyle niebezpieczeństw. Zrobię co mogę żeby ją dobrze wychować, ale życia jej nie ułoże.
:jon:
.
Wychowaj na lesbijkę i po problemie, żaden kutas się do niej nie dobierze :tiphatb::awesome:
 
Back
Top