Tanio skóry nie sprzedam

IoIiYZAJP4idZMTDnrMVUYJS4dW9D8dH.jpg
 
W Krakowie w CH Bonarka stoją słupy na środku wejść na schody żeby nieskalani rozsądkiem tak nie robili :fjedzia:
To akurat w wielu galeriach jest praktykowane. I dobrze. Na schodach które serwisowałem gość zjeżdżał z wózkiem dwukołowym i przewoził na nim mały sejf. Niestety mu spadł z samej góry. Jego ubezpieczyciel był lżejszy o ponad 100k. Ogólnie schody ruchome są w chuj niebezpieczne, a świadomość pasażerów jest bardzo niska.
 
To akurat w wielu galeriach jest praktykowane. I dobrze. Na schodach które serwisowałem gość zjeżdżał z wózkiem dwukołowym i przewoził na nim mały sejf. Niestety mu spadł z samej góry. Jego ubezpieczyciel był lżejszy o ponad 100k. Ogólnie schody ruchome są w chuj niebezpieczne, a świadomość pasażerów jest bardzo niska.
Parę lat temu na galerii Malta dzieciaki zjeżdżały na poręczach ruchomych schodów. Jeden się spierdolił z dwóch pięter na hol. Nie przeżył.
A jak widzę rodziców, którzy dziecko w wózku przewożą na schodach, to aż mam ciary. Tak jak mówisz, ludzie nie mają pojęcia, że to rozpędzone kilogramy
 
Parę lat temu na galerii Malta dzieciaki zjeżdżały na poręczach ruchomych schodów. Jeden się spierdolił z dwóch pięter na hol. Nie przeżył.
A jak widzę rodziców, którzy dziecko w wózku przewożą na schodach, to aż mam ciary. Tak jak mówisz, ludzie nie mają pojęcia, że to rozpędzone kilogramy
Na schodach jest naprawdę dużo zagrożeń. Kto z nas nie czyścił sobie butów szczotkami które są zamocowane po bokach ciągu? A one są tam po to by nie wciągnęło komuś buta pomiędzy burtę, a jadące stopnie. Na tych naszych szkoleniach pokazują sporo filmów z monitoringu. Wypadków jest od cholery. A 99% spowodowane przez ludzką głupotę.
 
Na schodach jest naprawdę dużo zagrożeń. Kto z nas nie czyścił sobie butów szczotkami które są zamocowane po bokach ciągu? A one są tam po to by nie wciągnęło komuś buta pomiędzy burtę, a jadące stopnie. Na tych naszych szkoleniach pokazują sporo filmów z monitoringu. Wypadków jest od cholery. A 99% spowodowane przez ludzką głupotę.
W którymś z 3 głównych tyrasz?
 
Ogólnie to chujowa branża,a te 3 zniszczyły ją doszczętnie swoją chujową polityką. Coraz większe gagatki się na budowach trafiają i wszyscy narzekają.
Panie, temat do rozmowy na długie godziny. Ale w skrócie tak jak mówisz. W tej małej firmie była najlepsza atmosfera. W korpo dużo pierdolenia ale lepiej płacą. Trzeba sobie w głowie przestawić parę rzeczy bo ciężko ujechać.
 
Panie, temat do rozmowy na długie godziny. Ale w skrócie tak jak mówisz. W tej małej firmie była najlepsza atmosfera. W korpo dużo pierdolenia ale lepiej płacą. Trzeba sobie w głowie przestawić parę rzeczy bo ciężko ujechać.
Ta mała firma, to ta co to 2 własciciele na emie a przejęło korpo?
 
Znam trochę ludzi z tej branży, z róznych firm.
A niektórych to znałem. Jakos tak z tydzień czy dwa temu ponoć umarlo się jednemu ze starej gwardii z tej firmy na 4 litery.
Być może gdzieś się minęliśmy na budowie. A co do tego gościa to fakt. W piątek był pogrzeb. Kumpel był bo go znał. Parę miesięcy temu przeszedł na emeryturę i nie nacieszył się za długo.
 
To nie jest prawdziwa definicja "obojętnie. To jest definicja wszystkie.
Jak się zesrasz w pory to jest ci obojętnie czy prawą, czy lewą nogawką poleci.
I tu się nie zgodzę. Może polecieć lewą, prawą lub obiema i to też jest obojętnie.
Zależy tylko czy rozpatrujesz świat przez pryzmat ładnych cycuchów, czy przez kupę w majtkach. I to zależy od ciebie. Chyba, że ci to obojętne.
 
Back
Top