Tanio skóry nie sprzedam

comment_16658921005jsCSOVdmwfZ1ZIUPsHq60.jpg
 
A i w tym contescie bardzo możliwe jest drugie miejsce xD
Mamy lepszego aspiranta?
Bo ten to przeszedł samego siebie, zerwał, dał wolności (dzieweczka jak napisała w końcu robiła to co lubi, czyli w czoko i nie tylko przez bambusa),
dał się nabrać na ciążę (po kilku miesiącach od zerwania, czyli dodatkowo oprócz beta - kretyn...),
po wypluciu czekolady pokochał jak swoje (do tego bardzo brzydką czekoladę), być może nawet uwierzył, że jego...

Jak masz większego bohatera orderu serca frajera, to chętnie poznam tę osobistość.
:korwinlaugh:


Musiałem edytować bo odnalazłem tego murzyna winowajcę, zobacz jak się wyślizgał z tematu, jebany mistrz.




O kurka tych bambusów było dwóch, ciekawe, którego geny wygrały...



:juanlaugh:
 
Last edited:
Mamy lepszego aspiranta?
Bo ten to przeszedł samego siebie, zerwał, dał wolności (dzieweczka jak napisała w końcu robiła to co lubi, czyli w czoko i nie tylko przez bambusa),
dał się nabrać na ciążę (po kilku miesiącach od zerwania, czyli dodatkowo oprócz beta - kretyn...),
po wypluciu czekolady pokochał jak swoje (do tego bardzo brzydką czekoladę), być może nawet uwierzył, że jego...

Jak masz większego bohatera orderu serca frajera, to chętnie poznam tę osobistość.
:korwinlaugh:


Musiałem edytować bo odnalazłem tego murzyna winowajcę, zobacz jak się wyślizgał z tematu, jebany mistrz.


Ewidentnie jest to flagowy przykład.. drugie miejsce bardziej odniosło się do tego, że beta nie jest w stanie wygrać nawet w zawodach kto jest mocniejszym beta. XD
 


Wyznawcy allacha :wow:


Tematy się wam pojebaly chłopcy :yellowcard2:
 
Back
Top