Tanio skóry nie sprzedam

119505.jpg
 
54e8586a1f7c6.png


Z życia wzięte.

Kiedyś byłem na urodzinach kumpla, i jego mama się popłakała "bo to magiczne urodziny, jestem dwa razy starsza niż ty". No i zaczela sie dyskusja z blondynką, jego siostrą, w roli głównej :) Dodam, ze na tej samej imprezie wcisnelismy jej ze Ziemia ma dwa ksiezyce. Razem z jej okrutnym bratem :) A innym razem, tez razem z nim, wytlumaczylismy jej, ze na wietrze sie lepiej opala, bo wiatr zagina promienie słoneczne :) Serio serio :)
 
Last edited:
54e8586a1f7c6.png


Z życia wzięte.

Kiedyś byłem na urodzinach kumpla, i jego mama się popłakała "bo to magiczne urodziny, jestem dwa razy starsza niż ty". No i zaczela sie dyskusja z blondynką, jego siostrą, w roli głównej :) Dodam, ze na tej samej imprezie wcisnelismy jej ze Ziemia ma dwa ksiezyce. Razem z jej okrutnym bratem :) A innym razem, tez razem z nim, wytlumaczylismy jej, ze na wietrze sie lepiej opala, bo wiatr zagina promienie słoneczne :) Serio serio :)
:O
 
54e8586a1f7c6.png


Z życia wzięte.

Kiedyś byłem na urodzinach kumpla, i jego mama się popłakała "bo to magiczne urodziny, jestem dwa razy starsza niż ty". No i zaczela sie dyskusja z blondynką, jego siostrą, w roli głównej :) Dodam, ze na tej samej imprezie wcisnelismy jej ze Ziemia ma dwa ksiezyce. Razem z jej okrutnym bratem :) A innym razem, tez razem z nim, wytlumaczylismy jej, ze na wietrze sie lepiej opala, bo wiatr zagina promienie słoneczne :) Serio serio :)


Iz dis rial ? :D

w sumie to fascynujące jak ludzie mają dziwnie pokręcony tok rozumowania
 
54e8586a1f7c6.png


Z życia wzięte.

Kiedyś byłem na urodzinach kumpla, i jego mama się popłakała "bo to magiczne urodziny, jestem dwa razy starsza niż ty". No i zaczela sie dyskusja z blondynką, jego siostrą, w roli głównej :) Dodam, ze na tej samej imprezie wcisnelismy jej ze Ziemia ma dwa ksiezyce. Razem z jej okrutnym bratem :) A innym razem, tez razem z nim, wytlumaczylismy jej, ze na wietrze sie lepiej opala, bo wiatr zagina promienie słoneczne :) Serio serio :)

Takich, którzy nie dają tu 98 powinno się cofnąć do programu nauczania podstawowej matematyki. Pod groźbą więzienia lub innego zamknięcia poza społeczeństwem, które spaczają swoją głupotą.
 
ostatnio na FB są popularne takie proste działania, ze tam jeden banan =2, jedna marchewka =3 to ile to będzie banan+marchewka.

też jak czasami to czytam to ja pieprze :lol: i tu nawet nie chodzi o to, ze ktos napisal zle i sie pomylil, tylko jak ludzie bronią swojej głupoty i wypisują jakąś logikę z dupy.
 
Takich, którzy nie dają tu 98 powinno się cofnąć do programu nauczania podstawowej matematyki. Pod groźbą więzienia lub innego zamknięcia poza społeczeństwem, które spaczają swoją głupotą.
Zawsze zaskakuje mnie często laikowana odpowiedź 92, bo to na logikę oznacza, że siostra się jeszcze nie urodziła jak on miał 4 lata, a w "zadaniu" jest inaczej więc nie można takiego błędu popełnić będąc w pełni świadom czytanego tekstu:o o: Więc nie matematyka jest tu problemem.
 
Back
Top