Tanio skóry nie sprzedam

tF5IyZz_zpsuxmicwyw.gif
typ sie spieszyl do roboty bo zaspal i nie mial czasu rano postawic klocka...
 
upload_2017-2-23_16-3-2.png


Nie wiem czy się tu nadaje, ale tragiczna przewrotnośc losu spotkała tą babkę na jej własne życzenie.
 
emeryci w akcji

Ja nie wiem moze jestem jakims zwyrolem ale starsi ludzie w takich sytuacjach mnie strasznie irytuja. Zachowuja sie gorzej niz dzieci, niby starsi kulturalni itp a zachowuja sie jak dzicz. Pozabijaliby jakby mogli. Tak jak w komunikacji miejskiej, pchaja sie na chama bo im sie nalezy. Kiedys widzialem taka sytuacje. Sporo ludzi wsiada w ttm jakas starsza babka ale taka bardziej 65 niz 80. Wstaje gosc taki przypakowany w dresiku. Baba juz ucieszona biegnie, pcha sie bo ustapil miejsca i bedzie mogla posadzic swoje grube dupsko. W ostatniej chwili facet zagradza jej przejscie reka i mowi "to nie dla pani" po czym mija ich kobieta w zaawansowanej ciazy ktora facet przepuszcza i ona siada. Mina baby bezcenna. Oczywiscie nie wszystkie osoby starsze takie sa ale ja wlasnie takich nie trawie co pchaja sie po chamsku zachowuja bo sa stare i im sie nalezy.
 
Odnośnie starszych ludzi ... Po prostu wraz z wiekiem coś sie zmienia w bani. Jakoś sie to wszystko przestawia. Mniej się chce robić głupoty, mniej energii i kondycja nie ta. Więc wszystko bardziej wkurwia. Pamięć zawodzi, ciało też. Im dalej w las, tym więcej drzew. Starzy ludzie zaczynają się robić zrzędliwi, czepialsscy i zaczynają wychodzić na starość pewne negatywne cechy, których młode kurwie raczej nie zrozumieją i się wkurwiają, bo staruchy ich wkurwiają.
ALe spokojnie , minie kilkadziesiąt lat i z Was też młodzi beda cisnać bekę i w ogóle.
:deniro::chuck:
 
Back
Top